PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ارتباط موبایل 6681 با بلوتوث کامپیوتر ! !

Bedahe
02-08-2006, 02:47
سلام دوستان
من یه آداپتور بلوتوث بیلینتون خریدم ، بعد از نصب درایور به چند تا مشکل برخوردم .
اول اینکه درایور نصبه و از طریق اون میشه از موبایل به کامپیوتر اطلاعات ریخت اما از کامپیوتر به موبایل نمیشه ! !
2 - ویندوز نمیتونه موبایلمو پیدا کنه !
3 - پی سی سویت جدید رو هم نصب کردم اونم موبایل رو پیدا نمیکنه ! !

لطفا کمکم کنید ، حسابی زد حال زده بهم .

Hamid110
02-08-2006, 03:10
سلام . .

دوست عزيز . . فضوليه ها . . اما شما چرا از كابل Usb استفاده نميكنيد . . ؟ كار با اون هم خيلي راحت تره و سرعتش هم بالاتره . . !

ممنون از شما . . حميد . .

Hamid110
02-08-2006, 03:15
اما دوست عزيز اين رو يادم رفت بگم . .

دوست گرامي با اين تعريفي كه شما كردي . .

ممكنه توي قسمت تنظيمات بلوتوث موبايلتون . . . در قسمت My Phone`s Visibility شما گزينه Hidden رو بجاي Shown to all قرار داديد . . كه اين كار باعث ميشه دستگاه بلوتوث ديگران بلوتوث موبايل شما رو نشناسه . . .

البته ممكنه از اين قسمت هم نباشه . .

موفق باشيد . .

Bedahe
02-08-2006, 10:54
اما دوست عزيز اين رو يادم رفت بگم . .

دوست گرامي با اين تعريفي كه شما كردي . .

ممكنه توي قسمت تنظيمات بلوتوث موبايلتون . . . در قسمت My Phone`s Visibility شما گزينه Hidden رو بجاي Shown to all قرار داديد . . كه اين كار باعث ميشه دستگاه بلوتوث ديگران بلوتوث موبايل شما رو نشناسه . . .

البته ممكنه از اين قسمت هم نباشه . .

موفق باشيد . .
سلام
شما درست فکر کردی از اونجا هم نیست چون اونجا هم hide نیست .
در مورد usb هم بگم که من نمیخوام هی فیش بزنم یا بکشم ، در ثانی با بلوتوث از طبقه بالای خونمونم به کامپوتر اطلاعات میفرستم در صورتی که با ابل فقط تا 1 متری میشه این کار رو انجام داد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid110
02-08-2006, 11:31
سلام
شما درست فکر کردی از اونجا هم نیست چون اونجا هم hide نیست .
در مورد usb هم بگم که من نمیخوام هی فیش بزنم یا بکشم ، در ثانی با بلوتوث از طبقه بالای خونمونم به کامپوتر اطلاعات میفرستم در صورتی که با ابل فقط تا 1 متری میشه این کار رو انجام داد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام . .

دوست عزيز ممكنه ايراد از نرم افزاري باشه كه روي كامپيوترت استفاده ميكني . .

از نرم افزار CellPhoneManagerV6.0.9 استفاده كن ببين چي ميشه . . :sad: :blush:

ali-gsm
02-08-2006, 14:12
سلام من هم همين مشكل رو داشتم ببين نرم افزار رو حذف كن با درايور بعد هر دو رو دوباره نصب و ريستارت كن اونقت با برنامه بلو سوليل كه همراه سي دي بلوتوث هستش گوشيت رو سرچ كن اگه نشد خوب نشده ديگه همين