PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف مارک های موسیقی

Joker Shadow
15-02-2013, 13:52
سلام
چطور میتونیم مارک هایی که در بعضی موسیقی هایی که دانلود میکنم رو حذف میکنیم.
مثلا من از سایت Music.Big.Az دانلود میکنم وقتی پخش میکنم در هر آهنگ در جاهایی یک بار کلمه Big.Az رو میگه.
میخوام اینها رو حذف کنم.
ممنون میشم راهنمائیم کنید و نرم افزار مورد نظر رو بهم بگید.

jafarian
15-02-2013, 16:45
از برنامه هایی که برای ویرایش فایلهای صوتی استفاده میشوند میتونید استفاده کنید بطور مثال از برنامه mp3DirectCut که با این برنامه اون قسمت از موزیک که این صدا پخش میشود قادر هستین حذف کنید بعد موزیک خودتون از نوع بهم اتصال بدین :n01:

mp3DirectCut ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

greywarden90
15-02-2013, 21:56
سلام .
دنبال نرم افزاری می گردم که بتونه Title اهنگها با فرمت MP3 رو پاک کنه (بصورت گروهی) یا اینکه title با اسم یکی بشه .
اخه توی گوشی و پلیرها title اهنگ رو نشون میده ولی تو سیستم اسم فایل رو که باعث سردرگمی میشه .
اصلا یه همچین نرم افزاری هست ؟

kalantarahura
16-02-2013, 09:05
سلام .
دنبال نرم افزاری می گردم که بتونه Title اهنگها با فرمت MP3 رو پاک کنه (بصورت گروهی) یا اینکه title با اسم یکی بشه .
اخه توی گوشی و پلیرها title اهنگ رو نشون میده ولی تو سیستم اسم فایل رو که باعث سردرگمی میشه .
اصلا یه همچین نرم افزاری هست ؟

سلام.با اجازه ناظر محترم.
بهترین نرم افزار در این زمینه نرم افزار Tag And Rename 3.6.1 میباشد که در سایت خودمون موجود است.

دانلود Tag And Rename 3.6.1 - نرم افزار ویرایش تگ آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])