PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Active Partition Recovery Enterprise

jafarian
15-02-2013, 11:47
Active Partition Recovery نرم افزار جهت بازیابی پارتیشن های حذف شده میباشد,این نرم افزاربوسیله گرفتن پشتیبانی از اطلاعات اصلی بوت هارد جداول پارتیشن بندی هارد MBR خیال شما راراحت کند,این برنامه قادر به اصلاح اطلاعات فایل BOOT.INI و اطلاعات بوت سکتور هارد شما بوده قادرخواهد بود سیستم شما را بوت نماید و اطلاعات هارد را نیز اصلاح کند.

Active@ Partition Recovery is a powerful software utility, designed to restore accidentally deleted partitions. Active@ Partition Recovery can restore any deleted partition or logical drive FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active Partition Recovery Enterprise 8.0.2 DC 07.02.2013 | 164.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mojtaba0
18-02-2013, 14:09
سلام
کل هارد لپ تاپ من وقتی سیستم رو با یکی از دیسکهای بوت پارتیشن بندی بوت کردم از بین رفته.:n03:
اینجوری شد که برنامه پیغام داد مشکلی در هارد وجود داره آیا فیکس بشه منم گفتم بشه بعد دیگه کل درایوها بجز درایو اول از بین رفتن.:n03:
با برنامه های پارتیشن بندی که هارد رو چک مینکم درایوهای به جای C , D , E ... تبدیل به 2 و 3 4 و... تبدیل شدن.سعی کردم پارتیشنها رو Letter بدم و به D , E , .... تبدیل کنم که امکانش نبود.:n03:

با Disk Manage ویندوز پارتیشن های پاک شده مشاهده میشود ولی امکان هیچ گونه دستکاری و حتی مشاهده Properties وجود ندارد.:n03:

با برنامه هایی مثل Active@ Partition Recovery یا File Recovery پارتیشن های پاک شده رو توی یه بخش با عنوان Extended نشون میده و تمام فایل ها بر اساس همون پارتیشن های شب قبل حادثه سر جاشون هستن و امکان ریکاوری روی هارد دیگه یا همون پارتیشن اولی که سالم هست هم وجود داره.
ولی پارتیشن های حذف شده 600گیگ هست که چنین حجمی جهت ریکاوری ندارم و میخوام پارتیشن هایی که حذف شدن سر جای خودشون برگردن.

آیا امکان فعال کردن پارتیشن های از بین رفته وجود دارد؟