PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه برای زیرنظر داشتن نرم افزارهایی که تویPC به اینترنت وصل هستند

E.N.A.Y.A.T
14-02-2013, 03:31
سلام ساتید خدا قوت.

یه نرم افزار میخوام برای زیرنظر داشتن و قطع کردن برنامه هایی که درحال اجرا روی کامپیوتر هستن و دارند از اینترنت استفاده میکنن.

ممنون.

SONY1983
15-02-2013, 13:03
با درود

با دقت ترینش نرم افزار Port Scanمیتونین دانلود و پورت های متصل به اینترنت رو شناسیی کنید البته فایروال ها هم همین کار رو میتونن انجام بدن فایر وال هایی مثل ZonAlarmو...

SevenCity
17-02-2013, 11:24
Port Scan رو پیدا نکردم
Advanced Port Scanner منظورتون هست؟

jafarian
17-02-2013, 23:00
سلام ساتید خدا قوت.

یه نرم افزار میخوام برای زیرنظر داشتن و قطع کردن برنامه هایی که درحال اجرا روی کامپیوتر هستن و دارند از اینترنت استفاده میکنن.

ممنون.

از برنامه Cucusoft Net Guard استفاده کنید به سربرگ net monitor برین برنامه هایی که ازاینترنت استفاده میکنن دستی ببندین:n01:

Cucusoft Net Guard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SevenCity
18-02-2013, 08:31
Cucusoft Net Guard رو تو ویندوز 8 نصب کردم اولا که اجرا نمیشد Programs And Features هم از کار انداخته بود رفتم سیف مود تا تونستم حذفش کنم

jafarian
18-02-2013, 14:47
Cucusoft Net Guard رو تو ویندوز 8 نصب کردم اولا که اجرا نمیشد Programs And Features هم از کار انداخته بود رفتم سیف مود تا تونستم حذفش کنم

این برنامه درویندوز 8 نسخه 32 بیتی مشکلی نداره شما از برنامه مشابه NetLimiter Pro هم میتونید استفاده کنید که دارای آپشنهای خیلی بیشتری هست.

NetLimiter Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])