PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تبلت

ice-man
13-02-2013, 13:52
سلام دوستان
میخواستم یک تبلت تا 850 هزار تومن برای یکی از دوستام بگیرم. بیشتر اجرای بازی ها و تاچ خوب و صفحه نمایش براش مهمه.
متاسفانه اطلاعات چندانی درباره تبلتها ندارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

وین رونی
13-02-2013, 14:11
با این هزینه انتظاراتی که دارید برآورده نمیشه
بالای یک میلیون باید هزینه کنید
ضمناً تبلت به درد بازی نمی خوره دوست عزیز اینجوری شارژش زود تموم میشه.یک ps vita بگیر بهتره که
نظر من بود

ice-man
13-02-2013, 14:20
با این هزینه انتظاراتی که دارید برآورده نمیشه
بالای یک میلیون باید هزینه کنید
ضمناً تبلت به درد بازی نمی خوره دوست عزیز اینجوری شارژش زود تموم میشه.یک ps vita بگیر بهتره که
نظر من بود
خوب فکر میکنم برای بازی های اندروید مشکلی نداشته باشه. منظورم از بازی در همین حد بود.
اگر بازی رو کنار بگذاریم چطور؟ منظورم اینه که اسکرین خوب (حداقل متوسط) با تاچ مناسب داشته باشه.

وین رونی
13-02-2013, 15:20
خوب فکر میکنم برای بازی های اندروید مشکلی نداشته باشه. منظورم از بازی در همین حد بود.
اگر بازی رو کنار بگذاریم چطور؟ منظورم اینه که اسکرین خوب (حداقل متوسط) با تاچ مناسب داشته باشه.

شما مشخص کنید اولاً برند می خواهید بگیرید یا نه که البته توصیه می کنم با توجه به تجربه ای که داشتم و دیگران داشتند اصلاً سراغ غیر برند نرید
می خواهید چه امکاناتی غیر از تاچ خوب داشته باشه؟درگاه هاش چی باشه؟منظورم بلوتوث؟Hdmi؟وای فای؟ و اینکه کارکرده یا آک؟
البته آک برند که با این قیمت دیگه نیست فعلاً
کارکرده هم خریدش ریسک بزرگیه مگر اینکه از آشنا بخری
بدزمانی می خواهید تبلت بخرید
شاید کارکرده GT 2 هفت اینچ با این قیمت بتونید پیدا کنید
اما هرگز هرگز دنبال غیر برند نرید.مدلهای چینی و کره ای.چرا؟اولاً نبود گارانتی معتبر در ایران-بوت و آنلاک نشدن(یا خیلی خیلی سخت شدن)(چون بیشتر برنامه های آندروید نیاز به دسترسی بوت دارن-پشتیبانی نشدن یا ضعیف پشتیبانی شدن نرم افزاری(رام)

البته می گن در این میون hold x خوبه که متاسفانه سیم نمی خوره که اون هم با دانگل برطرف میشه اما دردسر خودشو داره

EsienSeltsam
15-02-2013, 18:59
تبلت wintouch Q75 با قيمت 390 هزار تومن و wintouch Q73 سيم كارت خور 690 هزار تومن. اطلاعات بيشتر در اين سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد.