PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک جدید من چیه؟؟؟

hesam169
12-02-2013, 18:51
سلام خدمت دوستان عزیز.من یه مدتیه که کارت گرافیکم سوخته و عوضش کردم و آیکونای کامپیوترم از اون موقع تا حالا اینجوریه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .اما از فروشنده که پرسیدم چی کار کنم این مشکل حل شه گفت نرم افزار توی دی وی دی گرافیک رو نصب کن درست میشه.اما من وقتی نصب میکنم ویندوز دیگه بالا نمیاد.چی کار باید بکنم؟

mmf66
12-02-2013, 19:37
مشخصات کامل گرافیک رو بفرمائید
و این که ایکون ها چه جوریه من که مشکل خاصی ندیدم

EXTREME
12-02-2013, 19:48
سلام خدمت دوستان عزیز.من یه مدتیه که کارت گرافیکم سوخته و عوضش کردم و آیکونای کامپیوترم از اون موقع تا حالا اینجوریه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .اما از فروشنده که پرسیدم چی کار کنم این مشکل حل شه گفت نرم افزار توی دی وی دی گرافیک رو نصب کن درست میشه.اما من وقتی نصب میکنم ویندوز دیگه بالا نمیاد.چی کار باید بکنم؟

مشکل آیکون هاتون چیه الان ؟ مشکلی نیست که

Amir Hossein
12-02-2013, 20:19
فکر کنم منظور ایشون از آیکون تم Aero هستش که غیر فعال شده
شما درایور گرافیک رو نصب کن حل میشه
اگر هم نصب هست
برو به قسمن تم ها یه تم aero دار رو فعال کن
باز هم نشد
تو قسمت تم ها پایین صفحه برای حل مشکل یه لینک میده , رو اون کلیک کن

hesam169
14-02-2013, 14:31
فکر کنم منظور ایشون از آیکون تم Aero هستش که غیر فعال شده
شما درایور گرافیک رو نصب کن حل میشه
اگر هم نصب هست
برو به قسمن تم ها یه تم aero دار رو فعال کن
باز هم نشد
تو قسمت تم ها پایین صفحه برای حل مشکل یه لینک میده , رو اون کلیک کن
بله،باید نرم افزار گرافیکو بریزم اما وقتی میریزم ویندوز دیگه بالا نمیاد.اندازه آیکونا بزرگتر از حده و اون تم هم غیر فعال شده.میخوام بدونم چطور باید نرم افزار گرافیکو بریزم.اینم سایز اصلی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
14-02-2013, 14:53
بله،باید نرم افزار گرافیکو بریزم اما وقتی میریزم ویندوز دیگه بالا نمیاد.اندازه آیکونا بزرگتر از حده و اون تم هم غیر فعال شده.میخوام بدونم چطور باید نرم افزار گرافیکو بریزم.اینم سایز اصلی :

یک عکس از دیوایس مینیجر اگه میتونید بدین

همچنین با دکمه کنترل روی کیبورد و اسگرول موس ببینید میتونید روی یک آیکون برین و سایزشو کوچیک کنید یا نه
علت بعدی این مشکل درست نصب نشدن درایور است باید درایور رو از سیف مود پاک کنید و جدید ترین درایور رو نصب کنید

hesam169
15-02-2013, 01:40
اینم تصویر از دیوایس منیجر :
همه این کارها رو کردم و مطمئنم مشکل از نصب نشدن درایوره.درایور قبلی رو هم نمیتونم پاک کنم.چجوری باید پاکش کنم؟؟؟

EXTREME
15-02-2013, 11:45
بله مشکل از درایور است اصلا درایوری نصب نیست روی سیستم و گرافیک رو به صورت استاندارد شناخته

با ورژن های مختلف درایور تست کنید ببینید با کدوم درایور با موفقیت نصب میشه

absineh
15-02-2013, 12:39
شمافرمودید که درایوررا که نصب میکنید ویندوزبال نمیاد با گذاشتن عکس دیوایس منیجر درایورنصب نشده من هم یکبار همین مشکل داشتم کارت گرافیک شناخته میشد ولی درایورنصب نمیشد با ورژن های دیگه تست کردم بازم نصب نشد حتی فکر کردم سی دی خرابه آخرین ورژن از اینترنت گرفتم ولی بازهم نصب نشد که مجبورشدم کارت گرافیکم راعوض کنم .

hesam169
16-02-2013, 15:29
یعنی چی؟یعنی باید گرافیکمو عوض کنم؟یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟:n28:

absineh
17-02-2013, 16:07
با یک گرافیک دیگر چک کنید اگر نتیجه نگرفتید باید گرافیک را عوض کنید:n16::n02: