PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوییچ برای موسو کیبورد و تصویر...

hooman79108
12-02-2013, 17:57
سلام
یه سوییچ می خوام که بتونم باهاش از طریق کابل شبکه، ماوس و کیبورد و VGA رو وصل کنم به PC. آخه فاصلشون تا PC حدود 30 متر میشه.
آیا همچین سوییچی داریم و اگه میشه مدلش رو معرفی کنید.
ممنون :n06:

khelane
12-02-2013, 20:03
سلام
میخواید چندتا سیستم رو بهم وصل کنید این نوع سویچ kvm هستند که معرف کیبورد گرافیک و ماوس هست ولی به کابل شبکه وصل بشه رو این مدلیش ندیدم
این سویچ ها واسه وصل کردن یه سیستم مادر به چندها سیستم هست که بیشتر در تعمیرگاه ها و مراکز اموزشی .. هست
شما میشه دقیق تر بگید میخواید انجام بدید

m.m.m5651
12-02-2013, 20:03
با کابل شبکه نمیشه ولی اگه بخواید میتونید یه USB Hub بگیرید که مثل یک سیم رابط عمل می کنه البته بهتره مدل آداپتور دارشو بگیرید. میتونید هم موس و کیبورد وایرلس بگیرید. واسه وبکم هم از موبایلتون استفاده کنید با وای فای.

hooman79108
13-02-2013, 08:46
سلام
میخواید چندتا سیستم رو بهم وصل کنید این نوع سویچ kvm هستند که معرف کیبورد گرافیک و ماوس هست ولی به کابل شبکه وصل بشه رو این مدلیش ندیدم
این سویچ ها واسه وصل کردن یه سیستم مادر به چندها سیستم هست که بیشتر در تعمیرگاه ها و مراکز اموزشی .. هست
شما میشه دقیق تر بگید میخواید انجام بدید

چند تا PC دارم که تو یه اتاق هستن. اما کاربراشون تو یه اتاق دیگه که فقط به مانیتور و ماوس و کیبورد دسترسی دارن. حالا می خوام یه جوری این ماوس و کیبورد و مانیتور رو به PCهای خودشون وصل کنم.
کاری که الان کردم اینه که واسه هر مانیتور 50 متر کابل VGA رو به کمک VGA Extender وصل کردم. واسه ماوس و کیبورد هم دو تا مبدل USB به LAN گذاشتم، یکی به PC وصی شده یکی -- کنار میز کاربر هست که از طریق کابل شبه به هم وصل میشن.
می خوام ببینم میشه از سویچی یا چیز دیگه ای استفاده کرد که اینقدر کابل کشی مخصوصل واسه VGA نداشته باشم و فقط با یک کابل شبکه به هم وصلشون کنم؟