PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایل های z01 z02 ...

camry
12-02-2013, 13:30
سلام

من یک بازی رو از اینترنت دانلود کردم که شامل 5 قسمت به صورت z01 z02 --- z05 هست ( البته فایل اولی پسوندش .zip هست ولی بقیه z02 و ... )
می خواستم بدونم چطوری می تونم این 5 فایلو باز کنم

موقع که میخوام فایل اولیو باز کنم این ارور رو میده در صورتی که میدونم به هیچ عنوان فایل ها خراب نیستن :

Unexepted End of Archive

و موقع اکسترک کردنش این ارور :

the archiv is either in unknown format or damage

ممنون میشم کمکم کنین

MRHArtsClube
15-02-2013, 18:05
سلام دوست عزیز
اگه اون z01-z02...z05 ها رو به part1 - part2 - و ... Rename کنید به راحتی فایل با WinRar اکسترکت میشه. مگر اینکه فایلات خراب دانلود شده باشه و بازم ارورای مشابه اینارو دریافت کنی که با برنامه های ترمیم فایل زیپ به احتمال خیلی زیاد میتونی ترمیمش کنی. :n16: :n06:

omid-p30
15-02-2013, 18:08
سلام

من یک بازی رو از اینترنت دانلود کردم که شامل 5 قسمت به صورت z01 z02 --- z05 هست ( البته فایل اولی پسوندش .zip هست ولی بقیه z02 و ... )
می خواستم بدونم چطوری می تونم این 5 فایلو باز کنم

موقع که میخوام فایل اولیو باز کنم این ارور رو میده در صورتی که میدونم به هیچ عنوان فایل ها خراب نیستن :

منظورتون از فایل اول، همون فایل با پسوند .zip هست دیگه ؟ چون اول باید اون رو باز کنید تا بقیه هم در ادامش باز بشند.

عرفان فرهمند
26-10-2018, 08:22
باید همه فایل هارو بگیری و بعد نام یکی عوض کن حالا اسم همه پارت ها یکی شد بعد دوباره همه شونو بگیر و بر روی فایل zip کلیک راست کن و اکسترک هِر را بزن می بینی که درست شده من خودم بااین روش چند تا بازی دانلود کردم