PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریست شدن کیس..!!

zhigol
11-02-2013, 15:34
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم.
راستش چند روز پیش یه ضربه ی کوچولو به کیسم خورد. (پام خورد :n02:). بعدش سیستم خاموش شدش و بعد از چند ثانیه دوباره روشن شد.حالا از اون روز به بعد بعضی اوقات حین کار کردن همین اتفاق میافته..
بعضی وقتام با ضربه.سیتم خاموش میشه و بعد چندثانیه روشن میشه.حتی یه بار سیستم روشن میشد ولی تصویر نمی اومد.
نمیدونم مشکل از چیه اعصابمو خرد کرده. ممنون میشم کمک کنید.
باتشکر....

Ali*Reza
11-02-2013, 15:37
پیشنهاد میکنم اتصالات پاور و همچنین گرافیک و رم رو یکبار چک کنین و از محکم بودن و سالم بودنشون مطمئن بشین.

EXTREME
11-02-2013, 15:43
سیستم رو به صورت open air اسمبل کنید و قبل از روشن کردن سیستم بایوس رو با برداشتن باتری مین دیفالت کنید اگه بازم اینطوری بود باید رم پاور و گرافیک سیستم چک بشه

zhigol
11-02-2013, 18:20
با تشکر از دوستانی که نظر دادن. کل سیستمو چک کردم.اتصالات و همچنین cpu و گرافیک رو وقتی دوباره سرهم کردم هیچ تغیری ایجاد نشد و وقتی روشن کردم تصویر بالا نمی اومد.اما جای رمو عوض کردم درست شد سیستم کامل بالا اومد.آیا مشکل میتونه از همین باشه؟

EXTREME
11-02-2013, 19:20
با تشکر از دوستانی که نظر دادن. کل سیستمو چک کردم.اتصالات و همچنین cpu و گرافیک رو وقتی دوباره سرهم کردم هیچ تغیری ایجاد نشد و وقتی روشن کردم تصویر بالا نمی اومد.اما جای رمو عوض کردم درست شد سیستم کامل بالا اومد.آیا مشکل میتونه از همین باشه؟

اول از همه اسلات رم رو تمیز کنید و رم هارو به صورت تکی رو همه اسلات ها چک کنید

قبلش با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید

zhigol
11-02-2013, 22:24
قبلش با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید

چرا باید بایوس مین رو دیفالت کرد؟؟ کلا برای مشکلات سخت افزاری بایوس رو دیفالت میکنن؟؟؟

EXTREME
12-02-2013, 00:03
چرا باید بایوس مین رو دیفالت کرد؟؟ کلا برای مشکلات سخت افزاری بایوس رو دیفالت میکنن؟؟؟

برای تست اینکارو بکنید ضرر نداره موارد دیگرو هم تست کنید

h_khozooei
12-02-2013, 14:58
بهترین کار اینه که وقتی دستگاه روشن هست
شروغ کنی تک تک قطعات رو تکون دادن (به ارومی) و بنظر من از کابل خود پاور که رو مین رفته و یا 20 یا 24 پین شروع کن معمولا این کانکشن این کابل ایراد دار می شه
دستگاه رو خاموش کن کابل رو در بیار تو این کانکشن 20 یا 24 پین ببنی کدومشون کشاد شدن دوباره یه ذره تنگشون کن با یه سوزن
اگر پول دارم هستی که یه پاور بخر:)