PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کامپیوترم روشن نمیشه!!!!!! تو رو خدا کمک

alex_metal
10-02-2013, 20:15
کامپیوتر من همین الان میخواستم روشنش بکنم ولی صفحه سیاه که میاد بعد که نوشته ها میان پایین خود به خود ریست میشه یا خاموش میشه صدای عجیبی میده!

کابل ساتا و برق هارد رو در اوردم کامپیوتر روشن شد مشکلی نبود ولی وقتی هارد رو وصل میکنم کار نمیکنه حتی به تنظیمات مادربرد هم نمیره ریسیت میشه!

مشکل فکر کنم از هارده درسته؟:n30:
آیا میشه درستش کرد؟:n28:

EXTREME
10-02-2013, 20:22
کامپیوتر من همین الان میخواستم روشنش بکنم ولی صفحه سیاه که میاد بعد که نوشته ها میان پایین خود به خود ریست میشه یا خاموش میشه صدای عجیبی میده!

کابل ساتا و برق هارد رو در اوردم کامپیوتر روشن شد مشکلی نبود ولی وقتی هارد رو وصل میکنم کار نمیکنه حتی به تنظیمات مادربرد هم نمیره ریسیت میشه!

اگه با کندن هارد پست اسکرین رد میشه مشکل یا از تنظیمات بایوس است با برداشتن باتری مین بایوس رو دیفالت کنید یا میتونه از اتصالات هارد باشه اتصالات هارد رو به طور کامل چک کنید هم برقش و هم کابل دیتا
یا میتونه از پاور باشه با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید در آخر مشکل میتونه از خود هارد باشه بهتره سیستم تون رو با یک هارد دیگه تست کنید

alex_metal
10-02-2013, 20:53
الان بازم امتحان کردم باطری رو در اوردم بعد باطری رو وصل کردم. کابل های هارد رو در اوردم وقتی روشنش کردم بازم هی پشت سر هم ریست شد!
پس الان احتمال رفت رو پاور؟

EXTREME
10-02-2013, 22:02
پس کابل هارد رو هم میکنید بازم ریست میشه

اگه پست اسکرین رد نمیشه و هی ریست میشه خیلی علت ها میتونه داشته باشه یکیش میتونه از باتری مین باشه
یکی بایوس مین یکی رم - گرافیک پاور دمای قطعات و حتی مین

alex_metal
11-02-2013, 22:31
البته نمیدونم مشکل از این باشه یا نه ولی باطری مین برد تموم ه شد فکر کنم!

EXTREME
12-02-2013, 00:04
البته نمیدونم مشکل از این باشه یا نه ولی باطری مین برد تموم ه شد فکر کنم!

پس حتما با یک باتری دیگه تست کنید
موارد دیگرو هم بررسی کنید

alex_metal
12-02-2013, 15:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند رو پیش انتی ویروس لپ تاپم این فایل رو ویروس شناسایی کرد بعد بلاک کرد. بعد خود به خود دوباره بازم گیر میداد به اون فایل بعد میگفت باید ریسیت کنی تا ...

منم رفتن اون فایلو پاک کردم !!!:n02: حالا هم هر دفعه روشنش میکنم این پیغام رو میده!

nits
12-02-2013, 15:44

مشکل شاید از رم باشه ... من چند وقت پیش برادرم یه رم آورد واسم ... وصل کردم با رم خودم شد 2 تا رم ... بعد نگو این رم خراب بوده و روی فایل های دانلودی هم اثر میزاشته ... یعنی یه فیلم که 35 پارت بود رو از دوباره دانلود کردم ... همش که پارت های فیلم رو متصل میکردم برنامه winrar میگفت پارت 1 خراب ... 2 خراب ... 3 خراب ... همه رو میزد خراب ... بعد یه سرچ زدم و فروم های خارجی گفتن ممکنه از رم باشه ... با رم بردارم ففط سیستم رو تست زدم و دیدم بعد از اینکه پنجره سیاه ویندوز رو رد میکنه سیستم از دوباره ریستارت میشه ... همینجوری هی ریستارت میشد

alex_metal
25-02-2013, 19:23
این ارور یعنی چی pri Master Hard Disk:S.M.A.R.T. Command Failed
?
البته F1 رو میزنم رد میشه ولی الان نزدیک 5 ساله این ارور میاد:n02: میخوام ببینم چجوری میشه حلش کرد