PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارج شدن از حالت safe mode

whats up
10-02-2013, 13:30
سلام. چند روز پیش خواستم آنتی ویروس nod32 رو آپدیت کنم رفتم توی یه سایتی اونجا اگفته بود که برای اینکه در هر بار آپدیت شدن پسورد نخواد سیستم باید بره رو حالت safe mode. من هم چون اطلاعات کافی نداشتم گزینه دانلود رو زدم و بعد restart شدن سیستم رفت رو حالت safe mode.الان هر کاری میکنم از این حالت خارج نمیشه حتی تو قسمت restore هم رفتم ولی فایده ای نداشته و موقع بالا اومدن سیستم از کلید f8 استفاده کردم تا بتونم حالت ویندوز نرمال رو انتخاب کنم ولی باز هم موفق نشدم از حالت safe mode خارج بشم.میخواستم راهنماییم کنید چکار کنم از حالت safe mode دربیام ؟ آیا ضروریه که ویندوز عوض بشه؟

azimjoon
10-02-2013, 15:33
این مسیر رو برو
Start - type in Search box -> MSCONFIG find at top of list - Right Click on - RUN AS ADMIN
In MSCONFIG - Boot tab - Boot Options - uncheck SAFE BOOT = APPLY / OK

whats up
10-02-2013, 16:20
با تشکر از شما دوست عزیز azimjoon.از شما سپاسگذارم که کمکم کردید تا سیستمم رو از حالت safe mode خارج کنم. دو سه روز بود که سیستم از کار افتاده بود .هیچیش کار نمیکرد.واقعا به شما به خاطر داشتن این اطلاعات مفید و کاریردی تبریک میگم. یه سوال دارم که فکر میکنم با این اطلاعاتتون میتونید کمکم کنید و اون اینکه الان هیچ آنتی ویروسی رو سیستمم نصب نیست چون قبلی رو remove کردم .به نظر شما الان از چه طریقی میتونم یه آنتی ویروس مفید رو سیستمم نصب کنم؟

azimjoon
10-02-2013, 20:32
به این سایت یه سر بزنید فکر کنم میتونید انتی ویروس ایده التون با توجه به مقایسه های که این سایت بین انتی ویروسا کرده پیدا کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملیحه شجاع
08-05-2015, 20:00
سلام
من همین کارو کردم ولی بازم رو حالت safe mode هس چیکار کنم ؟!!!:n03: