PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای آزار دهنده ابتدای بوت لود ویندوز 8

farhang_760
10-02-2013, 12:48
با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم که سوالم رو جای درست مطرح کرده باشم.
چند روزی هست که روی لپ تاپم نسخه 64 بیتی ویندوز 8 پروفشنال رو نصب کردم -Vaio Vpcf23efx/b- و با وجود عدم پشتیبانی نرم افزاری سونی برای نرم افزار های سازگار با اون ویندوز این ریسک رو پذیرفتم.
اما از اولین بوت لود ویندوز همونجایی که که عکس لوگوی ویندوز 8 ظاهر میشه و یک چرخونک زیرش میچرخه!!! بعد از دو سه بار چرخش وقتی که آماده بالا اومدن میشه. یهویی!! یک صدای خش خش (مثل صدای رادیو) یک ثانیه ای از اسپیکر ها شنیده میشه. اولش با خودم گفتم شاید از درایورها باشه(شایدم هنوز این شک درست باشه) اما با کلی دردسر هر چی درایور داشت رو دانلود کردم و باز هم همون مشکل بود. اصلا Device Manager چیزی مبنی بر نشناختن نمیزنه. میخواستم ازتون بپرسم آیا راه حلی هست؟
قابل توجه دوستان ، من با خودم گفتم شاید از کرک کردن باشه اما بار بعدی که نصب کردم دست به ویندوز نزدم و همونجوری بدون دست کاری باقی گذاشتم. اما باز هم این صدا شنیده میشه.
این رو هم به دوستان بگم که این صدا بعد از هر بار راه اندازی مجدد سیستم و یا فرآینده Sleep و Hibernate هم شنیده میشه.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

Thor God
10-02-2013, 13:05
فایل صوتی که ( هنگام بالا اومدن ویندوز ) پخش می شه مشکل پیدا کرده ! ( فکر کنم ... ) چون که زمان sleep هم این صدا شنیده میشه !

farhang_760
10-02-2013, 23:05
ممنون از پاسخ شما
آخه درست می فرمایید شما اما یک مسئله ای که هست اینه که فرض کنید بار اول که سیستم رو روشن میکنید موق بوت شدن (صفحه سیاهه هست؟) که آرم یا همون لوگو ویندوز 8 وسطشه اونجا هم این خش خش میاد فکر نمیکنم اینجا دیگه بخواد فایل صدایی رو پخش کنه و نتونسته باشه
اما احساس میکنم از درایور صداش باشه یکجورایی
از این گذشته موقع اسلیپ هم این صدا میاد هم موقعی که میخواد بره توی اسلیپ و هم موقعی که بیدار میشه
نمیدونم یکجوری یک اشکالی این وسط هست
به هر حال ممنون

amir.7
10-02-2013, 23:31
سلام

یه بار سون نصب کن ببین درست میشه

shafiey2005
17-02-2013, 10:04
با سلام
من هم با لپتاپ وایو vpcf227fx/b دقیقا همین مشکل را داشتم درایور آن را از سایت گرفتم مشکل رفع شد
این درایور را از سایت سونی بگیرید برای ویندوز 7 باشد و بعدا روی ویندوز 8 نصب کنید مشکل حل خواهد شد
realtek high definition audio driver
این هم لینکش واسه شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید
شفیعی

shafiey2005
18-02-2013, 10:31
آقاجان گفتم که فایل زیر را دانلود و نصب کن درست میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید
شفیعی

hoseinasna
20-02-2013, 01:25
agha man 2 mahi 8 dashtam win 8 sedash kheili ajib gharib bolande fkr konam wate ziadi az kart seda mikeshe vase hamin sedash majboor shodam dobare 7 nasb konam dar soorati k ba 8 faghat in moshkelo dashtam kheili khooboo sabok bood