PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طعم خون در دهان

emad91
10-02-2013, 01:26
سلام
انگار از دماغم خون میاد تو دهنم و بوی خون میاد تو دهنم ولی آب دهنم رو تف می کنم اصلا قرمز نیست
البته دیروز 3 بار خون دماغ شدم برا اونه؟
راستی گوش چپم بیرونش درد می کنه و تیر می کشه ربطی به این داره ؟

ممکنه علایم سرطانی چیزی باشه ؟

Abdolreza2012
10-02-2013, 02:42
دوستان منم هر روز صبح بیدار میشم تو دهنم کمی خون هست ؟
خون دماغ هم هر چند وقت یه بار میشم البته نه به صورت دائمی مثلا شده 4 تا 5 ماه نشدم
علامت بیماریه خاصی هست؟
ممنون میشم جوا منو هم بدین

m.beh
10-02-2013, 09:59
من نه پزشکم نه چیزی فقط تجربه شخصی:
1- یه دوره خاصی منم خیلی خون دماغ می شدم فکر کنم چند سال بود مثلا وقتی هوا سرد می شد یا گرم می شد یا حرکات سنگین و بدو بدو می کردم رفع شد هیچ مشکلی هم نداشتم یه چند نفر دیگه هم دیدم اینجوریند
2-وقتی حرکت پر سرعت مثل دو سنگین با بسکتبال یا... انجام می دم طعم خونو حس می کنم تا حالا مشکلی نبوده. فکر نمی کنم مشکلی باشه مگر اینکه خیلی شدید باشه.
3- بی خودی زود قضاوت نکنید سرطانه:n04: خیلی وسواس دارید و ناراحتید چاره اش اینه یک پزشک عمومی برید بگید خون دماغ می شید می خواهید مشکلتون رفع شه احتمالا یه چیزای تقویتی می ده می گه هیچی نیست یا اگر فلان علامتدهست فلان کار رو بکن. بر خود استرس وارد نکنید. در ضمن هر چند تو اینترنت خیلی مطالب پیدا می شه ولی زیاد بهشون اعتماد نکنید.

V E S T A
10-02-2013, 12:03
سلام
انگار از دماغم خون میاد تو دهنم و بوی خون میاد تو دهنم ولی آب دهنم رو تف می کنم اصلا قرمز نیست
البته دیروز 3 بار خون دماغ شدم برا اونه؟
راستی گوش چپم بیرونش درد می کنه و تیر می کشه ربطی به این داره ؟

ممکنه علایم سرطانی چیزی باشه ؟

سلام

برای گوش وارد شدن آب به گوش که باعث عفونت یا تورم مواد داخل گوش ( فشار به گوش خارجی ) میشه میتونه عامل درد گوش خارجی باشه که پزشک میتونن تشخیص بدن

دوستان منم هر روز صبح بیدار میشم تو دهنم کمی خون هست ؟
خون دماغ هم هر چند وقت یه بار میشم البته نه به صورت دائمی مثلا شده 4 تا 5 ماه نشدم
علامت بیماریه خاصی هست؟
ممنون میشم جوا منو هم بدین

اینکه توی دهان خون باشه میتونه بخاطر بیماری های لثه باشه مثل التهاب لثه یا رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان که وقتی شب خواب هستین با کمتر فشاری پوست لثه و دهان پاره میشه و خونریزی میکنه

که با رعایت بهداشت ، استفاده از دهان شویه و آب نمک این مشکل حل میشه

برای خونریزی بینی هم خشکی پوست داخل بینی یکی از علل خونریزی های بینی هست میتونید داخل بینی رو شبها یکم چرب کنید

emad91
10-02-2013, 12:23
من صبح دو تا عطسه محکم زدم دوباره کلی خون اومد :((
طرف کبدم هم درد گرفته ممکنه بخاطر سرطان کبدم بزرگ شده باشه ؟؟

V E S T A
10-02-2013, 12:36
شما چه علاقه ای به سرطان دارین:n02:

خونریزی بینی و دردی که گفتین به خاطر فشار عطسه هست ..یه بار امتحان کنید از راه دهان عطسه کنید یا پوست داخل بینی رو مرطوب یا چرب کنید

اگر بازم نگرانین میتونید یه چک آپ کامل بدین ..

emad91
10-02-2013, 12:56
نه علاقه ندارم وحشت دارم :n03:

Abdolreza2012
10-02-2013, 13:46
سلام

برای گوش وارد شدن آب به گوش که باعث عفونت یا تورم مواد داخل گوش ( فشار به گوش خارجی ) میشه میتونه عامل درد گوش خارجی باشه که پزشک میتونن تشخیص بدن

اینکه توی دهان خون باشه میتونه بخاطر بیماری های لثه باشه مثل التهاب لثه یا رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان که وقتی شب خواب هستین با کمتر فشاری پوست لثه و دهان پاره میشه و خونریزی میکنه

که با رعایت بهداشت ، استفاده از دهان شویه و آب نمک این مشکل حل میشه

برای خونریزی بینی هم خشکی پوست داخل بینی یکی از علل خونریزی های بینی هست میتونید داخل بینی رو شبها یکم چرب کنید

ممنون
منم فکر میکنم از لثه باشه من همیشه مسواک میزنم ولی از دهان شویه و آب نمک کم استفاده میکنم

raana
10-02-2013, 15:24
دوستان خواهشا انقدر در مورد قضیه سرطان وسواس به خرج ندین.....هر چیزی که علائم سرطان نیست....

emad91 عزیز....منم یه مدت خیلی دچار خون دماغ میشدم......ولی خوب مشخص شد که به علت خشکی بینی هست ..
که با استفاده از مرطوب کننده این مشکلم حل شد.......ولی بعضی اوقات هم فعالیت های سنگین یا گرمای هوا
باعث به وجود اومدن این مشکل میشه....
ولی به قول دوستان برای اطمینان بیشتر میتونین یه چک آپ انجام بدید....

Abdolreza2012 عزیز این مطلب رو بخونید:

لثه سالم باید صورتی رنگ باشه و کاملا به سطح دندون چسبیده باشه...

برای سالم نگه داشتن دندون و لثه باید از مسواک و نخ دندون استفاده کرد....و هر از چند گاهی هم

پیش دکتر دندان پزشک بری و اگر نیاز به جرم گیری باشه باید انجام بدی

چون اگر جرم گیری انجام نشه...باعث میشه به مرور زمان ایجاد جرم ها به داخل لثه نفوذ کرده و باعث تخریب لثه میشه...

علائم بیماری لثه : خونریزی-شل شدن لثه و دندان-تورم-تغییر رنگ لثه

برای درمان این مشکل در مراحل اولیه تا 6 ماه باید علاوه بر استفاده از مسواک و نخ دندون ...باید از آب نمک هم استفاده کنید

یه جرم گیری ساده انجام بدید....و ویتامین C برای سلامت لثه استفاده کنید

و بعد از اون اگه بازم مشکل خونریزی لثه داشتی با صلاح دید پزشک متخصص باید جراحی لثه انجام بدی...

emad91
10-02-2013, 15:40
مرسی
من تو اسفندماه یه چکاپ کلی دارم البته ده روز دیگه هست آزمایشم خطرناکه ده روز دیگه صبر کنم ؟

peyman_ahmadi
27-06-2016, 20:44
سلام دوستان من یه یک سالی هست تا تقی به توقی میخوره سریع سر درد میشم
مثلا موقعی که زیاد درس می خونم یا خیلی تلوزیون میبینم و...جدیدنم باز نمیدونم چی شده
ناگهانی پشت سرم درد میگیره و طعم خون میاد تو دهنم نمیدنم مشکل از کجاس
لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه یکم نگرانم:n19: