PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد شکم

solinaz
09-02-2013, 20:28
دوستان شما در اینجا میتونین هر مشکلی یا سوالی دارین مطرح کنین تا دوستان دیگه که آگاهی دارن جواب بدن.:n16::n16::n16::n16::n16::n26::n26::n26::n2 6:ممنونم

solinaz
09-02-2013, 20:30
به نقل از یکی دوستان(اگر میتونین جواب سوالشو بدین) :سلام ببخشید من یک ماه و نیم است که هر چند روز یک دفعه شبها دل درد خیلی خیلی بدی میگیرم که اصلا طبیعی نیست کل شکمم درد میکنه حالت تهوع دارم نبات و عرق نعنا هم تاثیر نداره بعد از یک ساعت کمرم درد میگیره طوری که نه میتوانم بشینم نه دراز بکشم دقیقا پشت کلیه ام میشه و همش احساس خستگی شدید دارم و فقط با خیلی گرم کردن شکمم و کمرم دردش کم میشه و لازم بذکر است که من معده درد دارم برای معده ام اب زیاد میخورم از ان طرف شبها دستشویی زیاد میرم ایا من مشکل کلیه دارم یا دستگاه گوارش ؟ ممنون میشم توضیح مختصری بفرمایید:n16::n16::n12::n11:

raana
10-02-2013, 15:07
دوست عزیز .....علائمی که گفتین خیلی کلی هست و تقریبا شامل همه چی میشه....میتونه معده باشه یا کلیه

یا سایر اعضاء داخلی شکم......

بهتره که سونوگرافی کامل از شکم انجام بشه ...تا وضعیت سلامت اجزاء داخل شکم بررسی بشه....
و با توجه به این که فرد مشکل معده درد هم داره......برای تشخیص هلیکوباکتر خوبه که یه آزمایش خون انجام بشه....
و اگر آزمایش خون وجود این باکتری رو نشون بده.....با چند تا داروی معمولی مشکل حل میشه......

البته شاید با تشخیص پزشک نیاز به انجام آندوسکوپی هم باشه.......برای تشخیص ورم معده یا دوازدهه و......

در آخر کسی که مشکل معده داره....باید سعی کنه زیاد آب نخوره...چون باعث تشدید درد معده میشه.....