PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب من،تورو خدا به دادم برسین :( (مشکل بنظرم گرافیکیه)

AC_POP
09-02-2013, 19:04
سلام دوستان.من 3-4 روز بود تاره داشتم آنلاین کانتر بازی میکردم تازه داشتم یاد میگرفتم که امروز این بلا سرم اومد ! :n03:

یکی رو زدم کشتم تو بازی ، همین که طرف مرد کامپیوتر من هنگ کرد منم هرچی Alt + Ctrl + Del زدم هیچی نمیاورد معلوم بود مشکل سخت افزاریه.دکمه ریست رو زدم.ریست که شد صفحه بوت که اومد دیدم صفحه رو یکم عجیب آورد !بعد دیدم نوشته ها رو عجیب آورد ! بعدش هم ویندوز رو لود کرد بعدش صفحه سیاه شد و هیچ اتفاقی نیوفتاد و بعد 3-4 دقیقه ریست شد !
کارت گرافیکم 2 تا ورودی تصویر داره کابل رو در آوردم و به اون یکی وصل کردم روشنش کردم دیدم اینبار سالم آورد ! منتظر موندم حتی ویندوز رو هم بالا آورد ( تا صفحه ای که باید رمز رو میزدم ) ! گلاب به روتون اینجا دستشوییم گرفت رفتم و برگشتم تا رمز رو بزم دیدم صفحه بازم سیاه ! دوباره ریست کردم دیدم بله این ورودیه کارت گرافیکمم انگار مثل اونیکی شده !

این 3 تا عکس همون صفحه ها و نوشته های عجیب غریبی هستن که بهتون میگم :n03: ( تون پر پر ها که مال دوربینه اونا که هیچ . نقطه های سیاه و سفید ، یا اون خط های عمودی تو حروف )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا دوستان بنظر شماعلتش چیه ؟ :n03:خوب اگه کارت گرافیکه چرا پس این دو تا صفحه پایین رو سالم میاره :n03:

فردا هم که کلا همه جا تعطیله :n14:

EXTREME
09-02-2013, 19:08
اولین کارنصب ویندوز است
ببرید روی نصب ویندوز بعد از نصب ویندوز سیستم رو اسکن ویروس بکنید
اگه بازم بعد از لود ویندوز مشکل ریست داشته باشین باید سخت افزاری بررسی بشه مثلا دمای قطعات یا رم یا گرافیک سیستم و درایور گرافیک و پاور سیستم و هارد

گرچه من فکر کنم مشکل شما بیشتر نرم افزاری باشه و مشکلات سخت افراری بیشتر موقع ها خودشون رو در نصب ویندوز نشون میدن

AC_POP
09-02-2013, 19:13
اولین کارنصب ویندوز است
ببرید روی نصب ویندوز بعد از نصب ویندوز سیستم رو اسکن ویروس بکنید
اگه بازم بعد از لود ویندوز مشکل ریست داشته باشین باید سخت افزاری بررسی بشه مثلا دمای قطعات یا رم یا گرافیک سیستم و درایور گرافیک و پاور سیستم و هارد

گرچه من فکر کنم مشکل شما بیشتر نرم افزاری باشه و مشکلات سخت افراری بیشتر موقع ها خودشون رو در نصب ویندوز نشون میدن

نمیدونم آخه مشکل نرم افزاری و ویندوز چه ربطی به صفحه های اول روشن شدن کامپیوتر داره آخه ؟
همم اینکه از ویندوزم قبلا ایمیج گرفته بودم که برگردوندمش بازم فرق نکرد.ویندوز نصب نکردم ولی مستقیم . فقط با نورتون ایمیج رو برگردوندم . برم نصب کنم ببینم چی میشه :n27:

EXTREME
09-02-2013, 19:57
نمیدونم آخه مشکل نرم افزاری و ویندوز چه ربطی به صفحه های اول روشن شدن کامپیوتر داره آخه ؟
همم اینکه از ویندوزم قبلا ایمیج گرفته بودم که برگردوندمش بازم فرق نکرد.ویندوز نصب نکردم ولی مستقیم . فقط با نورتون ایمیج رو برگردوندم . برم نصب کنم ببینم چی میشه :n27:

آره اول برید روی نصب ویندوز ببینید اگه مشکل حل نشد اون موقع سخت افزاری است
دیگه درایور ها رو به خصوص گرافیک باید آپدیت کنید و گرافیک رو چک کنید در آخر رم و پاور سیستم به همراه دمای قطعات

AC_POP
09-02-2013, 20:54
آره اول برید روی نصب ویندوز ببینید اگه مشکل حل نشد اون موقع سخت افزاری است
دیگه درایور ها رو به خصوص گرافیک باید آپدیت کنید و گرافیک رو چک کنید در آخر رم و پاور سیستم به همراه دمای قطعات

نصب ویندوز فرقی نکرد . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرتون مشکل میتونه از بایوس باشه ؟ آخه چرا بعضی جاها درست نشون میده بعضی جاهای دیگه نه ؟ :n03:

EXTREME
09-02-2013, 21:02
نصب ویندوز فرقی نکرد . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرتون مشکل میتونه از بایوس باشه ؟ آخه چرا بعضی جاها درست نشون میده بعضی جاهای دیگه نه ؟ :n03:

اگه با نصب درایور گرافیک و پاک کردنش مشکل حل نشه فکر نکنم از بایوس باشه باید گرافیک رو اول از همه چک کنی
تا ببیینیم نتیجه چی میشه

AC_POP
09-02-2013, 21:12
اگه با نصب درایور گرافیک و پاک کردنش مشکل حل نشه فکر نکنم از بایوس باشه باید گرافیک رو اول از همه چک کنی
تا ببیینیم نتیجه چی میشه

داداش کارت گرافیک 8400 داداشم رو نصب کردم رو کامپیوتر خودم ، درست کار میکنه و عالی همه چی رو میاره . حالا بنظرت با مال خودم چیکار کنم ؟ مال خودم گیگابایت 8800 هست مال داداشم 8400 ایکس اف ایکس .
وقتی هیچی نمیاره از کجا آپدیت کنم ؟

----------------------

و اینکه با این چیزها معلوم شد مشکل از کارت گرافیکه ! کارت گرافیک رو میتونن بیرون تعمیر کنن ؟ چون گارانتیش تموم شده .

و دیگه اینکه بنظرتون من یه کارت گرافیک معمولی دست دوم پیدا کنم با صرفه تره یا تعمیر همین کارت گرافیک ؟ چون با کامپیوترم اصلا بازی نمیکنم . همین کانترم 3-4 روز بود نصب کرده بودم ! همین که تصویر رو واسم بیاره کافیه !!!!!