PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای سایت دانلود

sepideh777
07-02-2013, 21:25
سلام
می شه یه توضیح بدید که برای سایت دانلود نرم افزارهای لازم رو از کجا باید تهیه کرد؟ بخرم؟ دانلود کنم؟ چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه هرچه سریع تر راهنماییم کنید :n01:

m.beh
07-02-2013, 22:52
من ندیدم در کدام بخش پرسیدید اشتباه جواب دادم

پاک شود

sepideh777
08-02-2013, 03:02
اشکالی نداره. حداقل از 34 بازدید کننده یه نفر یه جواب داد! حتی اشتباه!

m.beh
08-02-2013, 12:33
اشکالی نداره. حداقل از 34 بازدید کننده یه نفر یه جواب داد! حتی اشتباه!

حالا ک بحث ب اینجا رسید نرم افزارو برنامه ای می خوای که خودت تو سایت خودت بزاری ملت بیاند از سایت تو دانلود کنند مثلا فیلم بزاری بقیه بیاند دانلود کنند؟

sepideh777
08-02-2013, 15:20
بله. سایت دانلود هست دیگه. بیشتر نرم افزار و مینی گیم هست. اما راه تهیه شون رو نمی دونم.
مثلا اگه من برم پکیج های نرم افزاری رو بخرم (مثلا از دریا سافت) و یکی یکی توی سایت قرار بدم، شرکت منتشر کننده ش ازم شاکی میشه و کلا این کارم غیر قانونی هست. حالا باید چیکار کنم؟!

m.beh
08-02-2013, 20:20
بله. سایت دانلود هست دیگه. بیشتر نرم افزار و مینی گیم هست. اما راه تهیه شون رو نمی دونم.
مثلا اگه من برم پکیج های نرم افزاری رو بخرم (مثلا از دریا سافت) و یکی یکی توی سایت قرار بدم، شرکت منتشر کننده ش ازم شاکی میشه و کلا این کارم غیر قانونی هست. حالا باید چیکار کنم؟!

پس قراردادنشو بلدی. اما می گی مینی گیم های فلش رو اگر بزاری آیا کپی رایت نقض می شه یا نه؟
مثلا بازی فلش دیگه؟
اصولا من بازی فلش زیاد آنلاین انجام می دم البته سایت های خارجی و دیدم که مثلا یه بازی رو که یه سیتی داره و درست کرده سایت های دیگه هم قرار می دند. ولی فکر کنم توافقاتی ما بینشون هست بعنی باید اول اجازه بگیری. اما این پکیج دریا سافت رو نمی دونم چی هست. اگر اونطور که من فکر می کنم مثلا یه چندین تا بازی هست. اگر خود دریاسافت ساخته باشدشون تو ساشتش می فروشدشون فکر کنم از نظر قانونی به مشکل بربخوری اگر مجانی بزاری تو سایتت یا بزاری ملت آنلاین بازی کنند، ممکنه کار به شکایتو اینام بکشه بالاخره هم تو تو ایارانی هم دریاسافت. اما اگر یه سری بازی خارجی هست که خود دریا سافت هم در حقیقت کپی شون کرده باشه مقل اکثر شرکت های ایرانی اگر دامینتو (اگر اصطلاحش درست باشه) از جایی خریدی کهتو کشوری هست که نقض کپی رایت باعث نمی شه سایتتو ببندن (مثلا ایران) به مشکل فکر نکنم بربخوری چون دستشون ازت کوتتاه است اونایی که بازیو ساختند. مثل همه این سایتهایی که فیلم میزارن برای دان. البته این روند کلیش است من توصیه ام بر قانونی بودن هست اگر بتونی از سازندهی خود بازی اجازه بگیری برای دنیا و آخرتت خوبه:n06:

sepideh777
08-02-2013, 23:31
آره منظورم همه نوع بازی فلش و بازی های کم حجم دیگه مثل فارم فرنزی و نرم افزار های مختلف هست.
اگر اینطور باشه احتمالا باید یه مبلغ هم بهشون پرداخت کنم. باید از فردا با پشتیبانی شون تماس بگیرم.
ممنون از راهنماییتون :n16:

m.beh
09-02-2013, 16:07
آره منظورم همه نوع بازی فلش و بازی های کم حجم دیگه مثل فارم فرنزی و نرم افزار های مختلف هست.
اگر اینطور باشه احتمالا باید یه مبلغ هم بهشون پرداخت کنم. باید از فردا با پشتیبانی شون تماس بگیرم.
ممنون از راهنماییتون :n16:

فارم فرنزی که مال یه شرکت خارجی است تا اونجایی که من می دونم و فکر کنم الیته مطمئین نیستم می شه نسخه تبلیغاتیشو مجانی تو سایت گذوشت که تعداد مراحلش کمه ولی واقعا از این نوع بده بستان ها در دنیای مجازی سر ر نمی آرم

babelirani
09-02-2013, 16:30
سلام

دوست عزیز برای راه اندازی سایت دانلود نرم افزار و بازی شما اگه بخواید از صاحبش برای هر بازی و نرم افزار اجازه بگیرید که شدنی نیست

ولی اگه میخواید قانونی کار کنید و به کپی رایت هم پایبند باشید نرم افزار و بازی رو بدون کرک و کیگن و پچ و اینا قرار بدید دیگه اجازه ای هم لازم نیست

ولی معمولا" سایت های ایرانی که بدون کرک کار میکنم ایرانی جماعت هیچوقت سمتشون نمیرن بخاطر همین هم سایت ها زیادی هستن که این نرم افزار ها و بازی هارو با کرک کامل به صورت رایگان قرار میدن شما فقط زحمت دانلود و آپلودشو میکشید

موفق باشید

sepideh777
10-02-2013, 15:58
سلام

دوست عزیز برای راه اندازی سایت دانلود نرم افزار و بازی شما اگه بخواید از صاحبش برای هر بازی و نرم افزار اجازه بگیرید که شدنی نیست

ولی اگه میخواید قانونی کار کنید و به کپی رایت هم پایبند باشید نرم افزار و بازی رو بدون کرک و کیگن و پچ و اینا قرار بدید دیگه اجازه ای هم لازم نیست

ولی معمولا" سایت های ایرانی که بدون کرک کار میکنم ایرانی جماعت هیچوقت سمتشون نمیرن بخاطر همین هم سایت ها زیادی هستن که این نرم افزار ها و بازی هارو با کرک کامل به صورت رایگان قرار میدن شما فقط زحمت دانلود و آپلودشو میکشید

موفق باشید

اوه! یعنی تمام سایت های دانلود مثل پی سی دانلود و سافت گذر و غیره خودشون نرم افزار ها رو کرک می کنن؟! هیچکدوم از شرکت اصلی نمی خرن؟ پس اگه اینجوری باشه و من هم بخاطر اینکه نحوه ی کرک کردن رو بلد نیستم بخوام از این سایت ها کپی برداری کنم که سایتم چیز جالبی از آب در نمیاد!! مگه یه نون چند نفر رو سیر میکنه

hami123456
01-03-2013, 19:22
شما با مراجعه به سایت های وارز مانند softarchive تمام نرم افزارها و ... به صورت کرک شده دانلود کنید بر روی وی پی اس یا سرور مجازی و در آخر بر روی هاست خودتون آپلود کنید