PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار sms

zia22
01-08-2006, 16:02
salam dustan,kasi rahi ya narmafzari soragh dare ke beshe ba vasl kardane gushi be kampiuter smsha ro khund ya tabadol kard beine kampiuter va gushi,,,,,,,,,,,,,,mamnun

م.پ.د
01-08-2006, 21:37
salam dustan,kasi rahi ya narmafzari soragh dare ke beshe ba vasl kardane gushi be kampiuter smsha ro khund ya tabadol kard beine kampiuter va gushi,,,,,,,,,,,,,,mamnun
سلام بر شما، دوست عزیز اول اینکه شما دیگه فنگلیش ننویسید و مطالب خود را بصورت فارسی تایپ کنید ؛ دوم اینکه در مورد درخواست شما نرم افزارهایی برای این کار وجود دارند که میشه با کمک کابل یو اس بی ، یا بلوتوث و یا اینفرارد ارتباط بین کامپیوتر و گوشی موبایل را برقرار کرد.
یکی از این نرم افزارها Cell Phone Manager هستش که با جستجو در سایت میتونید لینک دانلودش رو به همراه کرکش پیدا کنید.
شما حتی می تونید براحتی اس ام اس هاتون رو در کامپیوتر تایپ کرده و با کمک این برنامه برای دوستانتان ارسال کنید . :cool:
موفق باشید... :biggrin:

zia22
03-08-2006, 14:55
من نصب کردم و گوشیم رو هم با کابل وصل کردم به کامپیوتر ولی اس ام اسها نیس،چجوری میارن اس ام اسها رو؟؟؟؟؟؟؟ cpm_en_v6.0.9 راسي كركش رو هم ندارم :sad:

م.پ.د
03-08-2006, 21:04
دوست عزیز ، برای دریافت کرک بهتره در قسمت درخواست کرک و سریال اعلام کنی تا دوستان دیگه کمکت کنند.
در مورد نرم افزار هم اولین منوی برنامه در سمت چپ پنجره علامت نامه هست که اون رو بزنی ، یه سری زیر مجموعه برات میاد که شما باید در قسمت Phone ، حالت Inbox را انتخاب کنید و صبر کنید تا اطلاعات از گوشیتون به کامپیوتر منتقل شود.

zia22
03-08-2006, 23:03
سلام دوست عزيز
inbox رو ميزنم .قسمت دانلود اس ام اس از رو گوشي به كامپيوتر,ولي دانلود نميكنه ...............