PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نيامدن ويندوز پس از انتخاب گزينه ي high performance در بايوس

PES HOT
07-02-2013, 02:20
سلام
تو تنظيمات بايوس,گزينه ي high performance رو انتخاب كردم..بعد از سيو وريستارت,ديگه ويندوز بالا نمياد..يعني بعد از روشن كردن كامپيوتر هيچ تصويري ندارم,سيستم بعد از چند ثانيه ريستارت ميشه و دوباره كه بالا مياد در ظاهر همه ي قطعات كار ميكنن..ولي هيچ تصويري ندارم كه حتي برم توي بايوس و دوباره گزينه ي نرمال رو انتخاب كنم!كيبورد هم غير فعاله
مشخصات سيستم:
MOBO: ASUS p8p67 pro
CPU: core i5 2500k
RAM: 4(2.2) 1600 adata
HDD: SEAGATE BARRACUDA 7200.12 500GB
GPU: 5770 1 gb
PSU: memonex 850

لطفا يه راهنمايي بكنيد..تو اين اوضاع اميدوارم خسارت جدي(سي پي يو,مادربورد) نزده باشم به خودم

Amir Hossein
07-02-2013, 03:04
شما یه بار سیموس رو ریست کن
یکی از راه هاش در آوردن باتری
و جا زدن اون بعد یه مدتی هستش (چند دقیقه)

EXTREME
07-02-2013, 11:03
بله همونطور که دوستمون گفتن شما باید بایوس مین رو دیفالت کنید حالا یا با در آوردن باتری مین با با استفاده از کلیدهایی که روی این مین ها برای clear cmos معمولا تعبیه شده است

PES HOT
07-02-2013, 11:50
ممنون..دكمه ي خاصي نداشت به جز يه دكمه اي كه كنارش epu نوشته بود و اونم ميزدم بازم اتفاقي نميفتاد...الان باتري رو درآوردم...چند دقيقه بايد بيرون باشه باتري؟

amir.orc
07-02-2013, 12:04
10 دقیقه میدونم که زیاده ولی کاربردی تره.دوستان کاملا صحیح راهنماییت کردن.

PES HOT
07-02-2013, 12:55
باتري رو درآوردم و دوباره زدم..تنها حسني كه داشت اين بود كه بعد از روشن كردن,ديگه ريستارت نمبشه..ولي بازم هيچ تصويري ندارم..

EXTREME
07-02-2013, 13:01
باتري رو درآوردم و دوباره زدم..تنها حسني كه داشت اين بود كه بعد از روشن كردن,ديگه ريستارت نمبشه..ولي بازم هيچ تصويري ندارم..

باتری رو که در آوردین با پیچ گوشتی محل باتری رو به هم اتصال بدین وقتی اینکارو میکنید کابل برق پاور رو هم بکشین و کابل atx رو بکنید بعد باتری رو جا بزنید و دو پایه محل خودرن کابل برق به پاور رو هم به هم اتصال بدین برای اینکار باید دکمه پاور on باشه بعد اتصالات رو وصل کنید و دوباره تست کنید
درست نشد باید سیستم رو به صورت open air اسمبل کنید و دوباره تست کنید اگه بازم سیستم روشن میشد و تصویر میداد سیستم مشکل پیدا کرده

amir.orc
07-02-2013, 14:08
یه پیشنهاد احمقانه که شاید مفید باشه.رم ها تو در بیار دوباره جا به بزن.

PES HOT
07-02-2013, 14:38
رم ها رو كه جا به جا كرده بودم قبلا.. جداگانه هم امتحان كردم..انگار مرگ مغزي شده سيستم
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان..راهنماييت واسه مني كه آماتورم جواب نميده:n28:فك كنم بايد بدم بيرون...فقط يه سوال..امكان داره كه اطلاعات هاردم پاك شده باشه؟(همه ي پسوردا و بوكماركام و فايلا...نابود شه,نابود ميشم)

EXTREME
07-02-2013, 14:47
رم ها رو كه جا به جا كرده بودم قبلا.. جداگانه هم امتحان كردم..انگار مرگ مغزي شده سيستم
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان..راهنماييت واسه مني كه آماتورم جواب نميده:n28:فك كنم بايد بدم بيرون...فقط يه سوال..امكان داره كه اطلاعات هاردم پاك شده باشه؟(همه ي پسوردا و بوكماركام و فايلا...نابود شه,نابود ميشم)

نه فکر نکنم مشکلی برای هارد بوجود اومده باشه

PES HOT
08-02-2013, 01:21
بدترين حالتي كه ممكنه اتفاق افتاده باشه چيه؟

EXTREME
08-02-2013, 10:33
بدترین مشکل سخت افزاری است حالا یا میتونه از بایوس باشه یا مین یا پاور یا رم یا گرافیک
قبلش اونکارهایی که گفتم بکنید