PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عملکرد کند لپ تاپ من در کپی کردن

ghasedakkk_70
06-02-2013, 21:43
کپی کردن یک دی وی دی 4.7 در حافظه لپ تاپ من حدود 40 دقیقه وقت می بره! در حالی که من همون دی وی دی رو در سیستم دیگه ام امتحان کردم و نهایت زمانی که کپی کردنش طول کشید 15 دقیقه بود، تعجب من از اینه که مشخصات فنی لپ تاپ بالاتره،سی پی یو این core i5، اون یکی dual core، رم این 4 اون یکی2،ویندوز این هم 64 بیتی اما اون32!(هر دو ویندوز 7 هستند)
اینکه لپ تاپم سرعت خوبی نداشته باشه خیلی اذیتم می کنه،کسی دلیلشو میدونه و اینکه چطور میشه برطرفش کرد؟
ممنون میشم اگه دوستان نظرشونو اعلام کنند

EXTREME
06-02-2013, 21:52
ممکنه مشکل نرم افزاری باشه مثلا از ویندوز یا ویروس
علت های دیگش میتونه از درایو باشه با یک درایو اکسترنال چک کنید
علت بعدی متیونه از هارد باشه یا سرعت هارد کم است یا مشکلی میتونه داشته باشه برای اینکه ببینیم هارد سالم است یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارین

ghasedakkk_70
06-02-2013, 22:13
درایو اکسترنال در حال حاضر ندارم، ولی الان برنامه رو نصب می کنم و عکسشو امشب میذارم، ممنون از کمکتون:n01:

ghasedakkk_70
06-02-2013, 22:24
ممکنه مشکل نرم افزاری باشه مثلا از ویندوز یا ویروس
علت های دیگش میتونه از درایو باشه با یک درایو اکسترنال چک کنید
علت بعدی متیونه از هارد باشه یا سرعت هارد کم است یا مشکلی میتونه داشته باشه برای اینکه ببینیم هارد سالم است یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارین

فک کنم مشکل از هارد نباشه ، این از عکس برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
07-02-2013, 01:07
فک کنم مشکل از هارد نباشه ، این از عکس برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هاردتون سالمه و هیچ مشکلی نداره

ویندوز سالمه و ویروسی نیست ؟

بهتره با یک درایو اکسترنال هم تست کنید تا بفهمید درایو ایراد داره یا نه