PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تصاویر بند انگشتی رو پوشه ها (Thumpnail ها )

mt17770
06-02-2013, 15:34
با سلام خدمته دوستان و اساتید .........

تعدادی پوشه در نظر بگیرید که حاوی عکس و فیلم و ... باشن، همونطور که میدونید ویندوز شروع میکنه برای Thumpnail ساختن، یعنی همون عکس خودش رو پوشه میذاره و وقتی داره لود میکنه، نوار ابزار (در بالا) به رنگ سبز شروع به پر شدن میکنه ....
البته بایستی حداقل حالت View روی Medium icon باشه ....

حالا مشکل برای من اینجاست که این عمل هی دوباره دوباره انجام میشه، هر دفعه که میرم توی پوشه (هر چند دفعه یکبار)
یعنی دوباره کلا پوشه ها رو از اول Thumpnail گذاری میکنه ....
که بشدت باعث کاهش سرعت عمل میشه، یعنی باید واستی تا دوباره اون نوار سبزه پر بشه ....
و خیلی خیلی اعصاب خورد کنی، مخصوصا زمانی که تعداد زیادی پوشه داشته باشی !!!

مثل این میمونه که اصلا این Thumpnail سیو نمیشن یا مثلا اصلا برای این Cache در نظر گرفته نشده ....

حالا چجوری میتونم ....
1. اینکه از این قضیه خلاص بشم
2. آیا راهی هست سرعت این کارو افزایش داد !؟

بســــــــــیار ممنون از دوستان .........

pars20
06-02-2013, 16:36
دوستان راهی هست که کلا بی خیال Thumpnail بشیم؟

jafarian
06-02-2013, 16:40
دوستان راهی هست که کلا بی خیال Thumpnail بشیم؟

طبق سایت پایین که توضیح داده شده عمل کنید به قسمت فلدر آپشن برین بعد چکمارک گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بزنیدتایید اکی کنید :n01:

mt17770
06-02-2013, 23:32
طبق سایت پایین که توضیح داده شده عمل کنید به قسمت فلدر آپشن برین بعد چکمارک گزینه

بزنیدتایید اکی کنید :n01:

بسیار خوب عزیز ...

ولی اینو در جریان بودم ....

من از thumpnail هاش خوشم میاد ولی میخوام اینقدر هر دفعه لود نکنه ... !؟

چیزی به ذهنت نمیرسه عزیز !؟

تنکس:n16:

jafarian
07-02-2013, 16:40
بسیار خوب عزیز ...

ولی اینو در جریان بودم ....

من از thumpnail هاش خوشم میاد ولی میخوام اینقدر هر دفعه لود نکنه ... !؟

چیزی به ذهنت نمیرسه عزیز !؟

تنکس:n16:

سایتهای دیگه رو که من دیدم به همین مورد اشاره کرده بودن که چکمارک این گزینه زده شود البته چند تا راه حل دیگه هم هست که بترتیب من میگم

روش اول

گزینه Windows Search موجود در ویندوز غیر فعال کنید به اینصورت که منوی run اجرا داخلش دستور Services.msc تایپ اینتر کنید بعد در کادری که باز میشه گزینه Windows Search پیدا کنید روی این گزینه دبل کلیک کنید از قسمت Startup Type گزینه Disabled انتخاب کنید بعد کلا تایید کنید بیاین بیرون

روش دوم

روی همون فلدری که این مشکل دارین کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل سایت پایین چکمارک گزینه

بزنید تایید اکی کنید از نوع تست کنید

روش سوم

ازبرنامه ExplorerView استفاده کنید که داخل سایت پایین قرارداده شده

Greedy
07-02-2013, 23:03
درسته این مشکل تو ویندوز 8 ایجاد شده
تو سون اینطور نبود خودش کش داشت حداقل تا مدت زیادی نگه میداشت ولی تو 8 هر یکی دو بار خاموش کردن دوباره باید لود کنه

mt17770
08-02-2013, 01:02
سایتهای دیگه رو که من دیدم به همین مورد اشاره کرده بودن که چکمارک این گزینه زده شود البته چند تا راه حل دیگه هم هست که بترتیب من میگم

روش اول

گزینه Windows Search موجود در ویندوز غیر فعال کنید به اینصورت که منوی run اجرا داخلش دستور Services.msc تایپ اینتر کنید بعد در کادری که باز میشه گزینه Windows Search پیدا کنید روی این گزینه دبل کلیک کنید از قسمت Startup Type گزینه Disabled انتخاب کنید بعد کلا تایید کنید بیاین بیرون

روش دوم

روی همون فلدری که این مشکل دارین کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق شکل سایت پایین چکمارک گزینه

بزنید تایید اکی کنید از نوع تست کنید

روش سوم

ازبرنامه ExplorerView استفاده کنید که داخل سایت پایین قرارداده شده

ممنون عزیز ...... بسیار عالی .............

بیشتر از همه از توضیح این یکی

Fix Slow Folders In Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهتر بود ....

الان این کارو انجام کردم ...... احساس میکنم بهتر شده .... اما احساس میکنم باید زمان ببینم همینجوری میمونه ... بهرحال بسیار ممنون ........