PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کپی کردن فایل ها

pars20
05-02-2013, 23:10
بجز هارد اصلی یه هارد دیگه دارم که بعضی موقع ها وصلش میکنم به سیستم .وقتی میخوام فایل های هارد دوم رو کپی یا منتقل کنم اذیت میکنه و با برنامه بک اپی که ازش استفاده میکنم مشکل داره.وقتی روی فایل کلیک میکنم بغل گزینه های کپی و رینیم ایکون سپر هست.
دلیل permission یا همون اجازه دسترسی به فایل هاست(تب سکیوریتی از منوی پروپرتی). چطوری میشه اجازه دسترسی رو به یوزر فعلی داد؟

Dew Drop
06-02-2013, 07:58
فایل Take ownership رو روی فایل ها اجرا کنید.(بعد از نصب در منوی کلیک راست)

pars20
06-02-2013, 21:28
فایل Take ownership رو روی فایل ها اجرا کنید.(بعد از نصب در منوی کلیک راست)

بعد از اجرا کردن این فایل باید گزینه ownership به کانتکست منو اضافه بشه .ولی اضافه نشد چرا؟

Dew Drop
07-02-2013, 00:57
UAC رو غیرفعال کردید؟
Shift رو بگیرید و کلیک راست کنید ببینید اضافه میشه؟

pars20
07-02-2013, 11:13
فایل Take ownership چه کاری انجام میده؟

jafarian
07-02-2013, 16:33
فایل Take ownership چه کاری انجام میده؟

فایل Take ownership فایلهای شما رو از مالکیت در میاره به شما اجازه دسترسی به اون فایلها رو میده برای اینکه از سربرگ security بخواین مالکیت فایل بدست بگیرین طبق سایت پایین که بصورت شکل مرحله به مرحله توضیح داده میتونید پیش برین من بطور مختصر توضیح میدم:n01:

ابتدا طبق شکل دوم روی فایل یا پوشه خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعد به سربرگ security گزینه Advanced انتخاب کنید در شکل سوم گزینه مورد نظر که بصورت قرمز مشخص شده رو انتخاب میکنید بعدم در کادری که باز میشه در همون شکل روی دکمه Advanced کلیک کنید بعدم در شکل چهارم روی گزینه قرمز رنگ بعدشم یوزر Admin طبق شکل انتخاب کنید بعدم طبق شکلهای بعد پیش برین که بصورت ساده توضیح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ازطریق پنجره cmd ویندوز هم میشه اینکار کرد بطور مثال برای پوشه پنجره cmd رو در حالت run as admin اجرا میکنید بعد برای اینکه یک پوشه رو مالکیتش بدست بگیرین باید این دستور وارد اینترکنید داخل پنجره cmd

نکته: بجای متن قرمز شما باید مسیر فلدر و درایو و اسم فلدر خودتون وارد کنیدبعدم اینتر کنید .