PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوت بوك با 1و300

محمد امين
01-08-2006, 15:17
سلام دوستان
يه نوت بوك ميخوام بخرم 1300 هم پول دارم. بين مدلهاي مختلف توي سايتهاي bestbuy و irannotebook گشتم. اين دو تا رو كه بنظرم بهتر ميومدن(فقط از نظر مشخصات و قيمت) براتون لينكشو ميذارم ببينيد چطورن از لحاظ فني ومارك و اين جور چيزا
يكيش دل هست:
Dell inspiron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اون يكي هم HP:
HP Pavilion DV5177 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
كلا ميخوام از بين اين شركتها باشه:dell-HP- Toshiba-Sony
رم 1 گيگ- هارد حداقل 80-سي پي يو دو هسته اي- DVD writer- ال سي دي حداقل 15 اينچ- حتما بلوتوث داشته باشه.
لطفا نظرتون رو بگيد. اگر پيشنهادي هم دارين ممنون ميشم. در مورد ويژگيها يا لينك به مدل مورد نظرتون هم بگين همينطور قيمت
ممنونم

m654
01-08-2006, 15:30
سلام دوستان
يه نوت بوك ميخوام بخرم 1300 هم پول دارم. بين مدلهاي مختلف توي سايتهاي bestbuy و irannotebook گشتم. اين دو تا رو كه بنظرم بهتر ميومدن(فقط از نظر مشخصات و قيمت) براتون لينكشو ميذارم ببينيد چطورن از لحاظ فني ومارك و اين جور چيزا
يكيش دل هست:
Dell inspiron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اون يكي هم HP:
HP Pavilion DV5177 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا نظرتون رو بگيد. اگر پيشنهادي هم دارين ممنون ميشم. در مورد ويژگيها يا لينك به مدل مورد نظرتون هم بگين همينطور قيمت
ممنونم
خوب شما بفرمائيد چه فاكتوهايي واستون اهميت بيشتري داره وزن؟ قابليتهاي مولتيمديا ؟مولتي پراسسينگ؟كاربردتون چيه ؟ خونگيه ؟ كدوم برنامه ها در اولويت استفاده هستن؟

محمد امين
01-08-2006, 15:34
سلام
ببخشيد يادم رفته بود بگم البته ويرايش كردم. در مورد كاربرد بيشتر كار گروهي دانشجويي هست يعني برنامه نويسي و اين حرفها. البته براي اينترنت هم ميخوام چون جايي هست كه اينترنت پر سرعت داره ميخوام ببرم اونجا استفاده كنم. بقيش هم كاربردهاي معمولي هست.

m654
01-08-2006, 15:43
سلام
ببخشيد يادم رفته بود بگم البته ويرايش كردم. در مورد كاربرد بيشتر كار گروهي دانشجويي هست يعني برنامه نويسي و اين حرفها. البته براي اينترنت هم ميخوام چون جايي هست كه اينترنت پر سرعت داره ميخوام ببرم اونجا استفاده كنم. بقيش هم كاربردهاي معمولي هست.
كاربردهاي معمولي شامل چه چيزايي ميشه و تا چه حدي اولويتش چقدره؟

Devil Lord
01-08-2006, 17:04
دوست من لینک هایی که گذاشتی رو دیدم هر دو مدل خوب بود ولی اون مدل Dell بهتر بود از نظر کارایی و سخت افزاری

XFXForce
01-08-2006, 22:01
DELL INSPIRON 6400 بگیر.
CPU: Intel Centrino Due 1.83 GHZ
GPU: ATI Radeon Mobility X1300
Ram: 512 DDRII
H.D.D: Fujitsu 80 GB SATA 8 MB Buffer
Monitor: 15.4" Wide LCD

محمد امين
02-08-2006, 18:17
كاربردهاي معمولي شامل چه چيزايي ميشه و تا چه حدي اولويتش چقدره؟
كاربردهاي معمولي مثل office و MATLAB و اتصال به موبايل و كارهاي سبك با فتوشاپ و برنامه نويسي دلفي و ميكرو و اين طور چيزا ;)
XFXForce جان اوني كه شما گفتي مشابه همون مدل dell هست كه گفتم نه؟ فقط تو يكي دو تا مشخصه فرق دارن.

Vampire Viper جان ممنون. خودم هم بيشتر نظرم رو اون بود چون يه جايي خوندم كه مثل اينكه برندهايي مثل HP توي تحريم هست. ولي Dell چون ساخت ايرلند هست اين طوري نيست و از لحاظ گارانتي و اين جور چيزا مطمئنتره! راحت هم ميشه از توي اينترنت ثبتش كرد كه مطمئنتره اينطوري :happy: