PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی اطلاعات رم

sepiid
05-02-2013, 20:53
سلام..مموری دوربینم ویروسی شده بود و عکسو فیلممام هیدن شده بود ، من با ireset برش گردوندم اما فرمتشون مثل همیشه نبود ...با این حال اومدم کپیشون کنم توی /pc اما یه دفعه ارور داد ( ارورش به خاطره فرمتش بود ) و حالا هرچی‌ مموریو می‌زنم به pc باز نمی‌شه و میگه باید فرمتش کنی‌....حالا چیکار کنم که فیلمو عکسم برگرده؟

ask_bl
05-02-2013, 22:09
سلام
شما باید فرمتش کنین و با نرم افزارای ریکاوری اطلاعاتتون رو برگردونین
که برای اون قسمت هم تاپیک موجوده

sepiid
05-02-2013, 23:37
سلام
شما باید فرمتش کنین و با نرم افزارای ریکاوری اطلاعاتتون رو برگردونین
که برای اون قسمت هم تاپیک موجوده

fomatesh kardam... ba 2 ta narm afzar (i care data recovery va card recovery ) ham recoverish kardam hichii nayoomad!!!hich fili peyda nakard

ask_bl
05-02-2013, 23:48
fomatesh kardam... ba 2 ta narm afzar (i care data recovery va card recovery ) ham recoverish kardam hichii nayoomad!!!hich fili peyda nakard

فارسی تایپ کنین
برای ریکاوری از نرم افزار های Recuva و Recover my files استفاده کنین

sepiid
06-02-2013, 00:45
فارسی تایپ کنین
برای ریکاوری از نرم افزار های Recuva و Recover my files استفاده کنین
با recover my files هم امتحان کردم...بازم چیزی نیومد...یعنی مشکلش چی میتونه باشه؟

ALI . R
06-02-2013, 14:33
سلام..مموری دوربینم ویروسی شده بود و عکسو فیلممام هیدن شده بود ، من با ireset برش گردوندم اما فرمتشون مثل همیشه نبود ...با این حال اومدم کپیشون کنم توی /pc اما یه دفعه ارور داد ( ارورش به خاطره فرمتش بود ) و حالا هرچی‌ مموریو می‌زنم به pc باز نمی‌شه و میگه باید فرمتش کنی‌....حالا چیکار کنم که فیلمو عکسم برگرده؟
شما با استفاده از اغلب نرم افزار ها این امکان رو دارید که فایل هاتون رو برگردونید ! ولی خوب نه 100% و تضمینی:n01:
نرم افزارهایی مثل :
Ontrack EasyRecovery Professional
Recover My Files
R-Studio
GetDataBack