PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی ساده با قابلیت نصب دیکشنری

/.,mnb
04-02-2013, 18:54
سلام.

یه گوشی می خوام که فقط یه دیکشنری (جاوا هایی که بیش از 1 mb رو پشتیبانی میکنن) روش نصب بشه. از پخش موسیقی هم نسبتا زیاد استفاده می کنم (البته خیلی هم نیازی نیست که کیفیت پخشش بالا باشه، در حدی که بشه مثلا با صدای کم موسیقی بی کلام و آروم گوش داد)

لطفا راهنمایی کنید.

Traceur
04-02-2013, 19:09
سلام مجدد ...

تو چه رنج قیمتی میخوای ؟!
یه خورده بیشتر توضیح بده که چه انتظاراتی از گوشی داری ...

در مورد مشکل مربوط به عدم پشتیبانی جاوا از نرم افزارهای حجیم تر از یک مگابایت به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه نگاهی بندازی بد نیست ...

/.,mnb
04-02-2013, 19:23
درود بر Traceur گرامی.

راستش هیچ انتظار خاص دیگری به غیر از دیکشنری و اهنگ ملایم گوش دادن ندارم.
خیلی کم باهاش زنگ می زنم و خیلی هم کم اس ام اس.
با وجود توضیحاتی که گفتم: از نظر شارژ هم هر دو سه روز یه بار شارژ لازم داشته باشد.

برای همین هرچه ارزان تر باشد بهتر است!

خیلی ممنون.

Traceur
04-02-2013, 20:33
خواهش میکنم ، وظیفست ...

والا گوشی های جدید کیفیت صدای نه چندان بالایی دارند یعنی در حقیقت این کیفیت لحظه ای است ...
البته بنده تجربه شخصی خودم رو میگم ولی در مورد گوشی های جدید گوشی SE Live With Walkman بنظرم با استفاده از قابلیت Xloud کیفیت صدای فوق العاده ای داره ..
ولی شارژ دهی تعریفی نداره البته میگن با آپگرید شدن به اندروید 4.0 مشکل باطریشم برطرف میشه . قیمتش هم حدود 600 هست .

پیشنهاد دیگم هم محدود به سری سونی اریکسون هست ...
سونی اریکسون W995 که البته از جاوا پشتیبانی میکنه ولی در مورد شارژدهی و کیفیت صدا یکی از بهترین انتخابهاست از طرفی قیمتش حدود 250 هست .

سوالی بود در خدمتم ... موفق باشی .

/.,mnb
04-02-2013, 22:09
خیلی ممنونم Traceur عزیز.

راستش من قصد خرید لپ تاپ را دارم (و باید پول جمع کنم!) ، به همین دلیل می خواهم تا حد امکان گوشی ارزانی را بخرم که فقط کارم را برای دیکشنری راه بیندازد.
حتی اگر پخش کننده ی موسیقی خیلی بدی هم داشت اشکالی ندارد; با خرید یک mp3 player جبرانش می کنم.

من فکر می کردم با پول حدود 100 تومن، یه همچین چیزی گیرم میاد; آیا اشتباه فکر می کردم؟

Traceur
04-02-2013, 22:40
خیلی ممنونم Traceur عزیز.

راستش من قصد خرید لپ تاپ را دارم (و باید پول جمع کنم!) ، به همین دلیل می خواهم تا حد امکان گوشی ارزانی را بخرم که فقط کارم را برای دیکشنری راه بیندازد.
حتی اگر پخش کننده ی موسیقی خیلی بدی هم داشت اشکالی ندارد; با خرید یک mp3 player جبرانش می کنم.

من فکر می کردم با پول حدود 100 تومن، یه همچین چیزی گیرم میاد; آیا اشتباه فکر می کردم؟

خواهش میکنم ...

نه داداش اشتباه فکر نمیکنی منتهی شاید تو بعضی از شهرستانها گیرت بیاد ... ولی در کل به نظرم در حدود 100 تومان گوشی های GLX فکر میکنم بهترین انتخاب باشه :

مثل :
Glx 2680
Glx 2690

ولی اگه یه 50 60 تومنی روی پولت بذاری میتونی یه گوشی خوب که حداقل جاوا رو داشته باشه پیدا کنی ...
و یا اینکه گوشی کارکرده بخری که فکر میکنم موبایل فروش ها یا عمده فروشها داشته باشند و تو این رنج قیمیت که گفتی اگر که کارکرده هم بخری به نظرم به صرفست ..

بازم انتخاب با خودته ... موفق باشی دوست من . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]