PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوووووری مشاوره خرید گوشی فوووری

caplosa
04-02-2013, 18:37
با سلام.
دوستان من یه گوشی واسه خواهرم میخام بگیرم تا حدود 1.100 یا 1.200 .... حالا یکم بالا پایین.
میخاد گوشی شیک و کاربردیی باشه.
کار زیاد و تخصصی باهاش نمیکنه و بیشتر مکالمه هست.... و البته می خواد ک نرم افزارای دارویی روش نصب بشن... و تا چند سال خوب باشه و زیاد پایین نباشه
(البته از نظر من ک نیاز ب این همه هزینه نیست).
نظر شما عزیزان متخصص چه برند و چه مدل هایی هست؟

اگه میشه یکی هم رو رنج تا 800 هزار تومن معرفی کنیذ.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Traceur
04-02-2013, 19:53
سلام دوست من ...

از نظر زیبایی به نظرم برند HTC حرف اول رو میزنه ...
تو این رنج قیمتی که شما گفتی از برند HTC :
HTC Sensation Xe , XL : که بدلیل سیستم عامل اندروید 2.3.7 پیش فرض و آپگرید شده به 4.0 اکثر نرم افزارهای اندروید بعلاوه نرم افزار دارویی (مانند دارویاب) رو ساپورت میکنه ...
HTC Desire V : بضورت پیش فرض سیستم عامل اندروید 4.0 رو داراست که فکر میکنم برای نصب نرم افزاری مثل دارویاب کافی باشه ...

از سری برند سامسونگ هم به Advance S اشاره میکنم چون خودم هم این گوشی رو دارم که با آپگرید شدن به اندروید نسخه 4.1 امکان استفاده از نرم افزار های جدید اندروید رو هم فراهم میکنه ؛
و در کل گوشی خوش دست و مقاومی هست ...

گوشی سونی Xperia P هم تو این رنج واقعا از بهترینهاست هم سیستم عامل و هم سخت افزار قدرتمندی داره ولی به خاطر عدم پشتیبانی از کارت حافظه و بخاطر فرم ظاهریش یه کم امتیازاش پایین اومده !

این در مورد قیمت 1100 تا 1200 ...

ولی پیشنهاد میکنم گوشی هایی مثل Desire X و Xperia Sola و Xperia Go رو فراموش نکن ید ؛
قیمت این سه گوشی بین 800 تا 900 هست که میتونه جایگزیی خوبی از گوشی های معرفی شده فوق برای کار و نیاز شما باشد ...

برای خود شما هم گوشی های :
Xperia Neo L
Galaxy W
رو پیشنهاد میکنم ...

موفق باشید .

caplosa
04-02-2013, 22:02
برای خود شما هم گوشی های :
Xperia Neo L
Galaxy W
رو پیشنهاد میکنم ...

یه سری گوشیا ک ب نظرم خوب اومد اینا بود
xperia u
xperia sola
xperia neo l
xperia j
بین اینا کدوم رو گیشنهاد میدین؟ چرا؟

Traceur
05-02-2013, 14:01
یه سری گوشیا ک ب نظرم خوب اومد اینا بود
xperia u
xperia sola
xperia neo l
xperia j
بین اینا کدوم رو گیشنهاد میدین؟ چرا؟

Xperia Sola
Xperia Neo L

caplosa
06-02-2013, 03:03
Xperia Sola
Xperia Neo L
به نظرتون HTC DESIRE S بهتر نیست؟

hr40c
07-02-2013, 23:54
با سلام.
دوستان من یه گوشی واسه خواهرم میخام بگیرم تا حدود 1.100 یا 1.200 .... حالا یکم بالا پایین.
میخاد گوشی شیک و کاربردیی باشه.
کار زیاد و تخصصی باهاش نمیکنه و بیشتر مکالمه هست.... و البته می خواد ک نرم افزارای دارویی روش نصب بشن... و تا چند سال خوب باشه و زیاد پایین نباشه
(البته از نظر من ک نیاز ب این همه هزینه نیست).
نظر شما عزیزان متخصص چه برند و چه مدل هایی هست؟

اگه میشه یکی هم رو رنج تا 800 هزار تومن معرفی کنیذ.

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

خب من htc desire x رو پیشنهاد میکنم هم شیکه هم جدیده هم کاربردی و قوی سامسونگ اس تری مینی هم خوبه
تا 800 تومن هم sony xpria u-htc one v-lgl7