PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخطار موقع خاموش شدن ویندوز 7

varians
04-02-2013, 18:10
سلام
ویندوز لپ تاپم موقع خاموش شدن همش ارور Force shoutdown میده بعدم باید Yes بزنم تا خاموش شه. چکار کنم که بیخیال شه و خودش خاموش کنه و گیر نده.
ممنون. :n12:

mahmoodsoft
04-02-2013, 18:53
فکر کنم نرم افزاری چیزی بازه .
اگه بازه ببند بعد خاموش کن

jafarian
05-02-2013, 00:28
سه تا روش برای رفع این اروردارین

روش اول

منوی run اجراداخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیرپایین ازرجیستری برین اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد در پنجره سمت راست روی گزینه

دبل کلیک کنید در کادری که باز میشه در قسمت vaule data عدد 5000 وارد اکی کنید

بعد باز به این مسیر پایین ازرجیستری برین

بعد در پنجره سمت راست کلیک راست گزینه New بعد از منویی که باز میشه گزینه string value انتخاب کنید اسم این گزینه رو به WaitToKillAppTimeout تغییر بدین روی همین گزینه هم طبق روش قبل دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه در قسمت vaule data باز عدد 5000 وارد اکی کنیداگر که این گزینه ای که ساختین از قبل وجود داشت مقدارش شما دوبرابرهمین مقدار قراربدین یا که کمتر بطور مثال 2000 ازاخرم سیستم برای اعمال تغییرات ریستارت کنید

روش دوم

منوی استارت اجرا در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعد روی همین گزینه کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید درکادری که باز میشه این دستور پایین با موس از روش کپی بگیرین داخل همون پنجره با موس paste اینتر کنید این دو تا روش داخل سایت پایین قرارداده

روش سوم

فایل رجیستری پایین دانلود روی دسکتاپ سیو اجراش کنید هر پیغامی که داد تایید اکی آخر سرم سیستم ریستارت کنید.

varians
05-02-2013, 13:48
خیلی ممنون از زحمتتون بابت راهنمایی. حالا فعلا که رو لپ تاپم 8 نصب کردم راحت خاموش میشه.
ولی عجیبه من روی پی سی هم سون دارم اون اصلا همچین مشکلی نداره. اما لپ با اینکه همه برنامه هارو میبستم بازم گیر میداد موقع خاموش شدن؟!!
با اینکه به تنظیمات هیچکدوم دست نزده بودم.