PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسکن مهر

ملا نصرالدین
04-02-2013, 09:08
سلام
من هرچی گشتم تاپیکی در مورد مسکن مهر ندیدم
بچه ها ما میخوایم مسکن مهر ویژه تهرانسر رو بگیریم.یک نفر رو پیدا کردیم که توی مسکن مهر ه-میگه وقت ثبت نامش تمام شده.تهرانسر هم ظرفیتش پر شده ولی من میتونم براتون یه جای خالی گیر بیارم ولی 5 میلیون باید بهم پول بدید
من میخوام بدونم کسی مسکن مهر تهرانسر ثبت نام کرده؟مراحل ثبت نامش چجوری بوده؟چجوری باید پول واریز کرد؟
لطفا اگر میدانید خیلی دقیق بگید
ممنون:n16:

shabnam1986
05-02-2013, 17:16
در مورد مسکن مهر استان مازندران کسی اطلاعاتی داره؟

amir.orc
05-02-2013, 22:27
سلام
بچه ها ما میخوایم مسکن مهر ویژه تهرانسر رو بگیریم.یک نفر رو پیدا کردیم که توی مسکن مهر ه-میگه وقت ثبت نامش تمام شده.تهرانسر هم ظرفیتش پر شده ولی من میتونم براتون یه جای خالی گیر بیارم ولی 5 میلیون باید بهم پول بدید
من میخوام بدونم کسی مسکن مهر تهرانسر ثبت نام کرده؟مراحل ثبت نامش چجوری بوده؟چجوری باید پول واریز کرد؟

من خیلی دقیق چیزی نمی تونم بگم.ولی بدون یه سرپناه نه یه خونه.شما هم بهتره قانونی خرید کنی و به دلال ها اعتماد نکنی.

سلام
اگه میگه با 5 میلیون ردیف میکنم بدون که از راه قانونی هم می تونی بدون 5 میلیون ردیف کنی.

alone one
10-02-2013, 23:53
من همین سوالو در مورد وام ساخت مسکن مهر دارم
کسی میدونه شرایطش چیه؟

ملا نصرالدین
19-02-2013, 21:24
دوستان ما 20 تومان توی بانک مسکن حساب باز کردیم .اس ام اس امد که اطلاعات شما وارد سیستم شده.وقتی رفتیم توی سایت دیدیم نوشته شما در سال 88 وام مسکن گرفته اید.یا رفع نقص کنید.یا انصراف بدید
قضیه وام اینه که سال 88 برادرشوهرم به نام همسرم وام مسکن نوشت و فروخت.رفتیم بانک مسکن گفت اونی که وام رو خریده تسویه کرده ولی وام به نام همسرم هست.

میخواستم ببینم این مشکل برای کسی پیشامده؟
راهی داره که اسم همسرم از این سیستم پاک بشه؟
کسی میدونه ما چکار باید بکنیم؟

Soroush-S
22-02-2013, 19:28
درصورتیکه از وام 25 میلیونی استفاده کنیم و خونه مسکن مهر بخریم سند بنام ما میزنن یا در رهن بانک میمونه؟