PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد asus n56vz

alivafaei1371
03-02-2013, 13:57
سلام دوستان
من حدود 1 ماهه که n56vz رو در اصفهان به قیمت 3.500 خریدم.از اونجا که نمایندگی شرکت مربوطه در ارائه خدمات بسیار ضعیف عمل کرد و 3 هفته من برای اکتیو کردن و نصب یک ویندوز رفتم و اومدم و در اخر خودم مشکل رو حل کردم.چند سوال راجب این لپ تاپ داشتم.چون خیلی تو زوقم خورده از بس ما سر این لپ تاپ اذیت شدیم.
دوستان ابتدا یک ویندوز 64 روی این لپ تاپ نصب شد.بعد خواستم بازی call of duty black ops 2 را روش نصب کنم ولی پس از نصب و وارد شدن به بازی پس از پخش دمو از بازی خارج میشد.
سپس از چند نفر متوجه شدم که این بازی ها روی 64 جواب نمیده و درایو گرافیک 32 این مدل هم هیچ کجا نیست و نمایندگی ویندوز 32 را نصب کرده بود که دیگه اصلا بازی اجرا نمیشد.تا در اخر فهمیدم این بشر گرافیک رو نصب نکرده.
خلاصه پس از این قضایا سرتون را درد نیارم.به دفتر مرکزی تهران تماس گرفتم و اونها تایید کردند که گرافیک 32 نیست.ولی از انجایی که من بهشون گفته بودم که برای اجرا بازی میخوام و اونها این لپ تاپ را گزینه مناسبی معرفی کردن گفتند (بازی ها روی 64 بیت جواب میده)این در صورتی بود که من از چندین نفر شنیده بودم که بازی ها تنها روی 32 جواب میده.اگر اینطور هست پس سری g چطور کار میکنه؟
حالا سوال اینه که ایا بازی ها روی 64 جواب میده؟
به نظرتون من چیکار کنم مشکلم حل بشه؟
ممنونم از همتون
اینم ادرس میل من :
ali.hamilton.ca@gmail.com

Thor God
03-02-2013, 15:00
دوست عزيز بنده خودم اين لپ تاپ رو دارم تا الان اصلا به مشكل ٣٢ يا ٦٤ بيت بودن بر نخوردم به راحتي بازي ها اجرا ميشه كالاف رو هم نصب كردم و بازي كردم

مشكل از لپ تاپ نيست دوست من بايد از جايه ديگه باشه ! شما تو بازي هاي ديگه هم همين مشكل رو داري ؟

alivafaei1371
05-02-2013, 10:53
سلام دوست عزیز
هنوز بازی دیگری رو امتحان نکردم . اما فکر کنم به خاطر این باشه که گرافیک درست نصب نشده بود.ولی امروز سیستم رو 64 بیت کردم دوباره و حتما امتحان میکنم.
1 سوال:برای نصب CALL OF DUTY ویندوز حتما باید اکتیو بشه؟
ایا فایل دایرکس ایکس باید به اخرین ورژن نصب بشه؟
و در اخر برای نصب بازی که شما اجرا کردید کارهای مثل تغییر ساعت سیستم روی ساعت هنگ کنگ و اینجور کارها لازم بود؟
خیلی ممنونم THOR GOD:n01:

payma
05-02-2013, 11:38
سلام دوست عزیز
هنوز بازی دیگری رو امتحان نکردم . اما فکر کنم به خاطر این باشه که گرافیک درست نصب نشده بود.ولی امروز سیستم رو 64 بیت کردم دوباره و حتما امتحان میکنم.
1 سوال:برای نصب CALL OF DUTY ویندوز حتما باید اکتیو بشه؟
ایا فایل دایرکس ایکس باید به اخرین ورژن نصب بشه؟
و در اخر برای نصب بازی که شما اجرا کردید کارهای مثل تغییر ساعت سیستم روی ساعت هنگ کنگ و اینجور کارها لازم بود؟
خیلی ممنونم THOR GOD:n01:
1. ربطی به اکتیو بودن ویندوز نداره
DirectX11 ترجیحا باید نصب باشه
برای اجرای این بازی باید کرک مناسب پیدا کنی مشکل از بازی های جدیده کرک هاشون درست حسابی نیستن
برای بازی های جدید ترجیحا Steam رو باید نصب کنی (بیشترشون منجمله همین بازی بدون Steam کار نمیکنن اصلا)
آخرین درایور گرافیک که 310.90 هست رو از سایت Nvidia دانلود کن نصب کن

یکم در مورد سیستم مطالعه کن برای این مسائل ساده نبریش بیرون

alivafaei1371
12-02-2013, 20:20
مسئله دیگه ای که هست در مورد wifi .مودم مورد نظر رو پیدا میکنه اما هنگامی که پسوورد رو وارد میکنیم روی مقدار سیگنال ارتباطی اون پایین ایکن یک جرقه میاد و کانکت نمیشه؟