PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آدرس فایل های boot.ini،NTLDR،Ntdetect.com

behbod1
03-02-2013, 00:39
درود
دوستان من این فایلها رو هرچی میگردم پیدا نمیکنم سیستم 32 - سیستم - ویندوز - همه جا رو گشتم نبود
حتی سرچ هم کردم پیدا نشد - شو هیدن هم کرده بودم
اگر کسی اطلاعی داره لطفا آدرس این فایلها رو بده
این فایلها کجا هستن؟

jafarian
03-02-2013, 00:44
بین این 3 تا فایل تنها فایل boot.ini که بکار شما میاد مربوط به ویرایش ویندوز میشه اگر دوتا سیستم روی سیستم داشته باشین که این فایلم در ویندوز 7 برخلاف xp نیست برای ویرایش این فایلم باید از برنامه EasyBCD یا که از طریق تایپ فرمان msconfig داخل منوی run رفتن به سربرگ بوت تغییرات داخلش ایجاد کنید :n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behbod1
03-02-2013, 00:58
ببخشید من فراموش کردم بگم ویندوزم xp sp2 هست
هنوز به سون مهاجرت نکردم:n01: و سوالم در مورد ویندوز xp بود

jafarian
03-02-2013, 16:51
برای Boot.ini که میخواین ادیت کنید اگر باید منوی run اجرا داخلش این دستور پایین وارد اینتر کنید

بعد در کادری که باز میشه ابتدا سربرگ Advanced بعد گزینه Settings بعدشم Startup and Recovery انتخاب کنید بعد گزینه System Startup انتخاب کنید از کادری کشویی روی گزینه Edit کلیک کنید .

behbod1
03-02-2013, 17:57
ممنون دوست عزیز ولی من نمیخوام فایل رو ادیت کنم میخوام ریشه فایل رو پیدا کنم
یعنی میخوام خود فایل رو پیدا کنم متاسفانه هرچی گشتم پیدا نکردم
اگر میدونید کجاست لطفا آدرس ریشه رو بنویسید

jafarian
04-02-2013, 00:21
شما به درایو c برین بعد پنجره folder options اجرا کنید طبق شکل پایین بترتیب شماره عمل کنید به اینصورت که طبق شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شماره 3 چکمارک گزینه مورد نظر حذف کنید بعدم یک پیغام دریافت میکنید تایید کنید گزینه شماره 4 انتخاب کنید گزینه شماره 5 همون فایل boot.ini میشه یک روش دیگه هم برای دسترسی به این فایل هست به اینصورت که منوی run اجرا داخلش دستور پایین با موس paste بعدشم اینتر کنید یا از همون روش بالا که گفتم استفاده کنید.