PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی درباره هارد ؟

amirawz
02-02-2013, 23:05
سلام دوستان چند روزه لبتابم که مشخصاتشو پایین براتو میزارم سرعتش وقتی ویندوز بالا میاد خیلی پایین اومده و اصلا بگم هنگ میکنه بهتره

نرم افزار intel rapid storange technilogy هم هارد رو نشون میده بعضی از دوستان میگن مشکلت از هارده و احتمال بد سکتور
اما امروز با نرم افزار hddregenerator اسکن کردم و هیچ بد سکتوری گزارش نکرد حالا به نظر شما این مشکل از هارده ؟؟؟؟؟؟

اگه نه فک میکنین از چیه ؟؟؟

مشخصات:
Cpu core i7
RAM 8
graphic 2
hard 1 TB

ممنون میشم راهنماییم کنین:n03::n03:

EXTREME
02-02-2013, 23:20
یک علتش میتونه از ویندوز و ویروس باشه
علت بعدی میتونه از هارد باشه از تب health نرم افزار hd tune یک عکس بدین و هارد رو یک دور دیفرگمنت کنید

اگه مشکل از هارد نبود باید برین سراغ رم

amirawz
02-02-2013, 23:55
یک علتش میتونه از ویندوز و ویروس باشه
علت بعدی میتونه از هارد باشه از تب health نرم افزار hd tune یک عکس بدین و هارد رو یک دور دیفرگمنت کنید

اگه مشکل از هارد نبود باید برین سراغ رم

البته اینم باید بگماین مشکل بعد از 10 دقیقه برطرف میشه و سیستم مثل سابق خوب کار میکنه
ینم عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
03-02-2013, 00:18
هارد شما باید سکتور delay داشته باشه تو اسکن hdd regenerator بهش برخورد نکردین ؟

amirawz
03-02-2013, 00:23
هارد شما باید سکتور delay داشته باشه تو اسکن hdd regenerator بهش برخورد نکردین ؟

نه جلوی بد سکتور و delay عدد 0 رو گذاشته بود.
الان باید این hd tune دوباره زدم انکار خطاهای بیشتری رو نشون داد.

زاه حلی داره واسه درست کردنش به نشرتون

EXTREME
03-02-2013, 10:38
نه جلوی بد سکتور و delay عدد 0 رو گذاشته بود.
الان باید این hd tune دوباره زدم انکار خطاهای بیشتری رو نشون داد.

زاه حلی داره واسه درست کردنش به نشرتون

بعضی از اون قرمزها ok خورده جلوش و مشکلی نداره

دیگه با فرمت سطح پاینن و آپدیت فریم ویر هم درست نشه باید لپ تاب رو ببرید بیرون

amirawz
03-02-2013, 21:26
بعضی از اون قرمزها ok خورده جلوش و مشکلی نداره

دیگه با فرمت سطح پاینن و آپدیت فریم ویر هم درست نشه باید لپ تاب رو ببرید بیرون
میخوام هاردمو با نرم افزارHard Disk Low Level Format Tool فرمت کنم چند نفر میگفتن که بعد از فرمت براشون مشکل پیش اومده میشه راهنمایی کنین چجور ازش استفاده کنم.

مدل هاردم
toshiba mk1059gsm

EXTREME
03-02-2013, 21:44
میخوام هاردمو با نرم افزارHard Disk Low Level Format Tool فرمت کنم چند نفر میگفتن که بعد از فرمت براشون مشکل پیش اومده میشه راهنمایی کنین چجور ازش استفاده کنم.

مدل هاردم
toshiba mk1059gsm

نه من کار کردم مشکلی نداشته
هارد رو به یک سیستم دیگه بزنید و از طریق اون سیستم هارد رو فرمت کنید با استفاده از همون نرم افزار hdd low level format tools

amirawz
03-02-2013, 21:55
نه من کار کردم مشکلی نداشته
هارد رو به یک سیستم دیگه بزنید و از طریق اون سیستم هارد رو فرمت کنید با استفاده از همون نرم افزار hdd low level format tools
هارد لب تابه خب ...:n03::n03:

EXTREME
03-02-2013, 23:06
هارد لب تابه خب ...:n03::n03:

من فکر نکنم مشکل شما با فرمت هم حل بشه
این نرم افزار بوتیبل نیست یا باید هارد رو بزنید به یک سیستم دیگه یا اینکه از ویندوز فرمت کنید که درایوهای دیگه غیر از درایو ویندوز فرمت میشه