PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شادن هارد

befermatooo
02-02-2013, 13:02
سلام .

یه مشکل اورژانسی دارم .
مدتی پیش وقتی میخواستم ویندوز رو بالا بیارم متوجه شدم ویندوز بالا نمیاد . ( هم XP و هم 7 )

تصمیم گرفتم ویندوز رو عوض کنم ، مراحل اولیه بوت ویندوز انجام میشه اما وقتی ریست میشه تا بقیه مراحل نصب ویندوز ( قسمت گرافیکی نصب که نصب ویندوزو سخت افزار انجام میشه ) رو انجام بده ریست میشه !

یعنی هاردم سوخت ؟

تمام تصاویرو فیلمهای خانوادگی رو هاردمه و اگه از بین برن معادل حذف حداقل 10 سال از خاطرات خانواده هست . نوع هارد رو نمیدونم اما 80 گیگ هست . اگه مشخصات دیگه ای هست بگین باید چطوری پیدا کنمو بهتون بدم .

متاسفانه بنا به دلایلی نمیتونم به تعمیرگاه های متفرقه بدم تا چکش کنن !
ممنون ( )

EXTREME
02-02-2013, 14:13
سلام .

یه مشکل اورژانسی دارم .
مدتی پیش وقتی میخواستم ویندوز رو بالا بیارم متوجه شدم ویندوز بالا نمیاد . ( هم XP و هم 7 )

تصمیم گرفتم ویندوز رو عوض کنم ، مراحل اولیه بوت ویندوز انجام میشه اما وقتی ریست میشه تا بقیه مراحل نصب ویندوز ( قسمت گرافیکی نصب که نصب ویندوزو سخت افزار انجام میشه ) رو انجام بده ریست میشه !

یعنی هاردم سوخت ؟

تمام تصاویرو فیلمهای خانوادگی رو هاردمه و اگه از بین برن معادل حذف حداقل 10 سال از خاطرات خانواده هست . نوع هارد رو نمیدونم اما 80 گیگ هست . اگه مشخصات دیگه ای هست بگین باید چطوری پیدا کنمو بهتون بدم .

متاسفانه بنا به دلایلی نمیتونم به تعمیرگاه های متفرقه بدم تا چکش کنن !
ممنون ( )

به یک سیستمی که هارد بهش است هاردتون رو وصل کنید و از تب health نرم افزار hd tune و همچنین disk managment سیستم عکس بدین تا بهتر بشه نظر داد

befermatooo
20-02-2013, 10:18
سلام .

یه هارد سیستم دیگه رو بردم خونه تا وصل کنم به سیستمم اما فیشی که به اون هارد قدیمیم میخورد به این هاردم نمیخوره ! اومدم مغازه تا فیش خود هارد جدید رو ببرم وصل کنم ولی دیدم از دو تا کابلی که بهش میخوره یکی از داخل پاور در میاد ! چطوری درش بیارم ؟

چیکار کنم ؟

befermatooo
21-02-2013, 11:04
راه حلی نبود ؟

خیلی عجله ای بود :n01:

ConnorMcG
21-02-2013, 11:37
فیش پاور رو نمیخواد در بیاری دیگه :n02: یه فیش پاور بهش وصل کن

befermatooo
23-02-2013, 12:30
فیش پاور رو نمیخواد در بیاری دیگه :n02: یه فیش پاور بهش وصل کن

همین کار رو میخوام بکنم اما کابل پاور تو خونه ، به این هارد جدید نمی خوره ! واسه این راهی هست ؟

EXTREME
23-02-2013, 13:48
همین کار رو میخوام بکنم اما کابل پاور تو خونه ، به این هارد جدید نمی خوره ! واسه این راهی هست ؟

شما باید هاردتون رو به سیستمی که هارد داره وصل کنید و از تب health نرم افزار hdtune و disk managemnt اش عکس بدین

ConnorMcG
23-02-2013, 23:36

احتمالا پاورت ساتا ساپورت نمیکنه باید تبدیل ساتا بگیری یا اینکه یه پاور جدید بگیری

befermatooo
02-05-2013, 09:27
احتمالا پاورت ساتا ساپورت نمیکنه باید تبدیل ساتا بگیری یا اینکه یه پاور جدید بگیری

سلام . بلاخره بعد مدتها متوجه شدم کابل ساتا داره اما فقط یکی از فیشهایش میخوره رو مادربرد اما اون فیش وچیکه نمیخوره ؟! منظورمو متوجه میشین ؟ رو هارد ساتا جای 2 فیش هست که یکی میخوره رو مادربرد اما دومی نه ! جایی نیست ک بخوره .

چیکار کنم ؟

البته من هاردمو زدم رو یه سیتم دیگه تونستم بلاخره بالاش بیارم اما بعد سیخ دادن فراوان دیگه نیمشه و سیستم میگه هاردی رو سیستم نیست !