PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزینه ی Delivery report؟؟

Monica
01-08-2006, 10:06
سلام :rolleye:
راستش دقیقا نمی دونم این تاپیک جاش اینجا بود یا تو متفرقه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما از اونجایی که با متفرقه قهرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجا تاپیک زدم فقط خدا کنه جاش اشتباه نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادمه خیلی وقت پیش یه تاپیک بود مورد اینکه delivery report هزینه ای داره یا نه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تو اون تاپیک تقریبا نتیجه گیری شد که نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما من این دفعه که پرینته موبایلمو گرفتم قیمت هر sms به جایه 132 ریال شده بود 480 ریال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد که یه سر رفتم امور مشترکین خانومی که اونجا بود گفت که مربوط به هزینه ی deliveri report میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از یه آقایی که همون جا کار می کرد پرسیدم. اون گفت قیمته sms ها رفته بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه هر کس یه چیزی می گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواستم ببینم اینجا کسی اطلاعاته دقیق داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم از تجهتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
01-08-2006, 13:11
سلام مونیکا خانوم خوبی؟
آبجی خوشحال شدم دیدمت :happy:
آخه چرا با متفرقه قهر کردی اگه 4 نفر دیگه مثل تو از اونجا قهر کنن انجمن متفرقه به ... کشیده میشه . :ohno: (باور کن)

حالا جواب :
من رفتم سوال کردم از امور مشترکین مرکزی گفت هزینه SMS میشه یک ، سومه از یک پالز یعنی حدود 14 تومن و پول Report هم روش گرفته میشه یعنی چه فعال باشه چه نباشه شما پولشو میدید.

اما پرینت شما منو وادار کرده که برم یه پرینت بگیرم و دوباره سوال کنم.

Siavash Y
01-08-2006, 13:37
نچ
دلیوری هیچ هزینه اضافی نداره!

Monica
01-08-2006, 13:48
ممنونم از لطفه شما آقا امین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------
آقا سیاوش منم همین فکرو می کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما راجع به پرینته من چی می شه گفت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
01-08-2006, 13:54
اما من این دفعه که پرینته موبایلمو گرفتم قیمت هر sms به جایه 132 ریال شده بود 480 ریال
چه زماني هزينه اس ام اس 132 ريال بود. من يادم نمياد؟

اما الان بر اساس هزينه اي كه سايت مخابرات نوشته : به ازا هر 153 کاراکتر، به اندازه یک سوم پالس تلفن همراه که معادل 14.2تومان می باشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بايد ديد گوشي شما هر اس ام اس 153 كركتر يا مثلا 300 كركتر!!

--------------------------

در مورد دليوري هم من كاري ندارم مخابرات حساب ميكنه يا نه . اين امكان اونقدر كم هزينس كه مثلا بايد براي هر 10 دليوري 1 تومن بگيره .

تا اونجايي هم كه من شنيدم هزينش حساب نميشه. ولي خوب...

Siavash Y
01-08-2006, 15:07
آقا سیاوش منم همین فکرو می کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما راجع به پرینته من چی می شه گفت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

گاهی اوقات تو پرینت من برای بعضی اس ام اس ها میاد 578 ریال !!!
ولی در مورد دلیوری مطمئنم که هیچ هزینه ای نداره

قبلا شایع شده بود که دلیوری به اندازه یه اس ام اس هزینه داره که اگه برای شما دوبرابر هم بکنیم به عدد فوق نمیرسه!
مشکل کجاست نمیدونم؟

BIKHIAL_ALL_75
01-08-2006, 21:34
من سوال كردم گفتن هيچ هزينه اي نداره
اما در رابطه با قبض شما :question:

Badform
02-08-2006, 01:42
منم 100 جا دیدم و شنیدم که میگن هزینه نداره.من که آفش کردم و خیال خودمو راحت کردم.

Ali_k
02-08-2006, 07:06
منم مطمنم که هیچ هزینه ای نداره

Monica
02-08-2006, 10:15
دوستایه گلم از کمک و توجهتون ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش من نگفتم راجع به این بحث کنیم که دلیوری هزینه داره یا نه چون 100 تا تاپیک در این زمینه تو انجمن داریم. می خواستم ببینم چرا هر sms 480 ریال شده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون آقایی که اونجا بود می گفت که مربوط به افزایشه قیمته و خانومی هم که اونجا کار می کرد گفت مربوط به ذلیوری می شه. و حالا ما اینجا به این نتیجه رسیدیم که هیچ کدومه این دو تا نبوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواستم ببینم کسی دلیله مشکله منو نمی دونه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Siavash Y
02-08-2006, 15:59
این 480 تومن به عنوان حداقل هزینه همه اس ام اس هات بود؟

جابجایی روش نیوفتاده بود؟

کد موبایلی که بهش اس ام اس دادی با مال خودن یکی بود؟

شونصد تا دلیل می تونه داشته باشه !

آیا فقط به یه نفر اس ام اس می دی؟ (مثل من!)

czdah13
03-08-2006, 03:17
Age Pooli nis chera mishe gheyre faalesh kerd?!!!!
BIrabt goftam?!!!

Siavash Y
03-08-2006, 03:46
Age Pooli nis chera mishe gheyre faalesh kerd?!!!!
BIrabt goftam?!!!

فارسی لطفا !

آره ... گفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]