PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ********درخواست یک ساعت ساده با قابلیت نمایش واحد کوچکتر از ثانیه*********

Vahid Tehrani
01-02-2013, 21:26
با عرض سلام و احترام
ساعتی ساده می خواهم که واحد های کوچکتر از ثانیه را نمایش دهد
صدم ثانیه را نمیخواهم
فقط دهم ثانیه
و اینکه بتونم "یک پنجم" ثانیه هم بجای دهم ثانیه داشته باشم

ساعت میخوام با ساعت ویندوز مچ باشه یا مستقیم آپدیت باشه چون همون طور که مشخص است برای انجام کاری است که واحد های کوچکتر از ثانیه مهم است
مرسی

n00b
01-02-2013, 22:02
سلام....///// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقی می کنه که این ساعت با چه زبانی نوشته بشه؟.../// حتماً باید از زبان برنامه نویسی خاصی برای نوشتن این ساعت استفاده بشه یا خیر؟.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
02-02-2013, 08:37
نه
ببینید من فقط میخوام یک ساعت جلوی چشمم باشه با شرایط فوق

n00b
02-02-2013, 19:48
بفرمایید.../// با vb6 نوشته شده../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه جاییش مشکل یا کم و کسری داشت یا خواستید ظاهرش رو تغییر بدید/ خبرم کنید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
02-02-2013, 22:51
خیلی ممنونم n00b عزیز
امکان داره یک قابلیت به برنامه اضافه کنید؟

اینکه من در برنامه اضافه کنم که در یک تایمی....مثلا ساعت "شش و سی دقیقه و پنج ثانیه و شش صدم ثانیه" یک کلیک(left click) انجام بده در همونجایی که موس هست
مرسی:n16:

n00b
03-02-2013, 17:58
سلام.../// لینک دانلود برنامه جدید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه جاییش مشکل یا کم و کسری داشت یا خواستید ظاهرش رو تغییر بدید/ خبرم کنید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
03-02-2013, 22:11
ممنون
لینک خرابه n00b عزیز

پی نوشت:
امتحان کردم لینک قبلی هم از کار افتاده

Vahid Tehrani
04-02-2013, 08:13
مرسی نوب عزیز:n16::n16::n16:

میشه همینجا یک آموزش از نحوه ی ساخت با لینک دانلود نرم افزار بزارید؟

n00b
04-02-2013, 15:18
میشه واضح تر بفرمایید منظورتون از آموزش نحوه ی ساخت با لینک دانلود نرم افزار چیه؟؟...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورتون نحوه ی ساخت (کامپایل کردن) برنامه از روی سورس برنامست/// باید نرم افزار Visual Basic 6 رو روی سیستمتون نصب کنید.../// و فایل پروژه ای رو که براتون گذاشتم رو دانلود و با اون نرم افزار بازش کنید و از منوی File گزینه ی Make Program.exe رو انتخاب کنید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بهتون پیشنهاد می کنم که از همون فایل exe ای که براتون گذاشتم استفاده کنید/// چون هم حجم کمتری داره و هم ظاهر زیباتری.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
04-02-2013, 16:51
منظورم نحوه ی ساخت پروژه هست نه کامپایل
کد ها و...
مرسی

Vahid Tehrani
04-02-2013, 20:19
are
hamoon code ha manzooram hast
pm nemitunam bedam
farsi ham nemishe keyboard!!

n00b
04-02-2013, 20:46
برای فهمیدن این موضوع باید برنامه نویسی بلد باشید..../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پروژه هم یکم پیچیده کد خورده.../// و از توابع api برای نوشتنش استفاده شده/// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه برنامه نویسی بلد نباشید نمی تونید بفهمید که من چی میگم/////// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سوالی در رابطه با قسمت خاصی از این برنامه دارید بگید تا بهتون جواب بدم//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
04-02-2013, 20:55
ممنونم
حقیقتش من از 8 سال پیش توی این فروم و جاهای دیگه خیلی مطالب کامپیوتری یاد گرفتم و کلا تقریبا به کامپیتور مسلط شدم
ولی هیچ وقت سمت برنامه نویسی نیومدم
الان علاقه مند شدم!
ویژوال بیسیک رو دانلود کردم
چقدر طول میکشه یاد بگیرم؟ سخته؟
یک لینک آموزش بزارید
میشه کد هاش رو برای نمونه بزارید؟

n00b
04-02-2013, 21:45
به نظر من حیفه که وقتتون رو روی vb تلف کنید// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره که یه تاپیک بزنید که چه زبان برنامه نویسی برای شما بهتره/// تا دوستان برنامه نویس بهتر راهنماییتون کنند.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
04-02-2013, 22:01
چرا مگه وی بی وقت زیاد میبره؟
شما تو چه مدت یاد گرفتید؟

n00b
04-02-2013, 22:43
نه// اتفاقاً vb یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسیه و خیلی سریع می تونید یاد بگیریدش// اما ارزش یاد گرفتن نداره...///بهتره وقتتون رو صرف یادگیری یه زبان بهتر و قوی تر مثل #C یا ++C یا.... کنید/// [با توجه به هدفتون].../// البته این نظر منه....///// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid Tehrani
17-02-2013, 12:41
اگر امکان داره "ده هزارم" ثانیه رو به برنامه اضافه کنید
الان ثانیه برای کلیک خودکار 3 رقم داره و میخوام چهار رقم داشته باشه
یا اگر محدودیتی نداره 5 6 رقم بکنید!!

samasara
18-02-2013, 08:40
سلام تا اونجایی که من سوال شما رو فهمیدم با تایمر میشه تا یک هزارم ثانیه رو هم حساب کرد اما برای کلاک های کمتر می تونی از اسمبلی که هر دستور با یک سیکل پردازنده اجرا میشه یا دستورهای حلقه استفاده کنی .. برای گرفتن زمان فعلی سیستم هم از تابع $time استفاده کن

n00b
18-02-2013, 11:57
متأسفانه با Timer نمیشه این برنامه رو نوشت// چون وقتی کد های داخلش یه مقدار زیاد میشن زمان اجرای کد ها از هزارم ثانیه به بازه های زمانی بزرگتری افزایش پیدا می کنه...////تنها راه استفادهاز توابع سیستمی یا چند ریسمانی بود که من از اولی استفاده کردم!....//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما دقیق ترین واحد زمانی که سیستم عاملارائه میده هزارم ثانیه هستش// و برای واحد های زمانی دقیق تر و کوچیک تر بایدیه ساعت جدید از اول نوشته بشه../// روش کار همون طور هستش که شما فرمودید ولی تو عمل سختی های زیادی داره.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلاً چه جوری میشه فهمید که مدت زمان اجرای هر دور حلقه چه مقدار هستش(این مقدار روی سیستم های متفاوت متغییره...///) تا بشه باهاش یه ساعت درست کرد؟!...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون که راهنمایی کردید..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samasara
18-02-2013, 14:32
درسته .. سرعت کلاک Cpu یا هر واحد پردازشی دیگه بیانگر اینه که یک پردازنده در یک واحد زمانی چه تعداد محاسبه رو انجام می ده .. این حرف ها یعنی که می شه حتی تا یک میلیون میکرو سانه رو هم داشت اما در عمل به درد برنامه نوسی نمی خوره ... دستگاههای سنجش دقیق هم هست برای یک همچین کاری هایی یا ساعت های کوانتمی من داخل یک نمایش گاهی یک تست جالب دیدم که گفتنش خالی از لطف نیست :

در اونجا دو ساعت پلوتنیم بود اگر اشتباه نکنم (نه کوانتز) که در تایید آزمایش های انجام شده در سال ها قبل برای اثباط نظریه انیشتین دو باره بچه انجام داده بودند یکی از ساعت ها رو در آزمایش گاه و دیگری رو در هواپیمای جنگنده که نمی دونس اسمش چی چی بود گذاشته بودن بعد از استارت آزمایش و برگش هواپیما و اتمام آزمایش دیدن نتیجه ی سال ها قبل واقعا اتفاق می افته و نظریه نسبی بودن هر چیزی حتی زمان انیشتن واقعا اتفاق می افته (زمان ساعت درون هواپیما با ساعت درون زمین تفاوت داشت ) و حالا ادامه ی ماجرا..

n00b جان درست می گن حتی اگر به اون زمان هم برسی قابل نمایش نیست چون معمولا مانیتور ها 2 میلی ثانیه زمان تاخیرشون هست..که بازم به اون دقت نمیرسه

منظورم از حلقه همون قضیه ی یک مشت نخود بود که تقربا وزن رو می شد حساب کرد .. یعنی با توجه به کلاک سیستم امتحان در یک واحد زمانی بلند!!..

من درست در جریان سال ایشون نیستم ولی فکر نمی کنم کدها بخواد در واحد زمانی بیشتر از میلی سانه اجرا بشه .. فقط یک شمارش هست دیگه اما نمی دونم بازم شما بهتر می دونید..

این سرعت حتی برای رم سیستم (یا شاید رم سیستم قدیمی من) مقداری سنگین هست با توجه به اطلاعات شرکت..

cpu هم به دلیل استفاده از حافظهای reg سریعی که داره به این سرعت می تونه دسترسی داشته باشه..

اینم کد تایمر در اسمبلی(نوشته ی یکی از دوستان!!! ) [خیییییییییییلیییی پر کار برده دیگه هر اسمبلری این کد رو داره !!!!]:

راستی یک سوالی برام پیش اومده بود برای چی این کلاک رو می خوای!!

salar677
11-06-2013, 08:38
سلام نوب عزیز.. من دنبال همچین برنامه ای میگشتم؟ امکان داره در صورت موجود دوباره بزارین؟ :n01:

salar677
11-06-2013, 08:46
یه ساعت که در زمان مشخص کلیک کند هر جا موس هست.. که هم دهم ثانیه هم صدم ثانیه داشته باشد برای تنظیم

n00b
11-06-2013, 21:34
سلام.../// اینم لینک جدید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلاً که تست کرده بودم بدون هیچ مشکلی کار می کرد...// اما الان درست کار نمی کنه// امیدوارم مشکل از سیستم من باشه./// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar677
11-06-2013, 23:28
سلام نوب عزیز خیلی برنامش باهاله.. حتی کلیکم می کنه اما ساعتش مشکل داره :n03:

n00b
11-06-2013, 23:33
سلام نوب عزیز خیلی برنامش باهاله.. حتی کلیکم می کنه اما ساعتش مشکل داره :n03:

میشه دقیقاً بگید که چه مشکلی داره..//قبلاً درست کار می کرد../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یکی رو امتحان کنید../// دقتش از قبلی کمتره.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar677
12-06-2013, 00:05
نه خوب .. روی بعضی ثانیه ها گیر میکنه.. مثلا, فرضی, روی ثانیه 50 هی 50 هی 50 هی 50 بعد از 4 ثانیه 51 میشه..
به طور کلی عقب میوفته

n00b
12-06-2013, 00:39
من الان دوباره این برنامه رو تست کردم.../// رو ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی کار می کنه..///[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما با ویندوز XP مشکل داره.../// دلیلش رو هم نمیدونم../// شاید به خاطر سیستم امنیتی باشه../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعی می کنم که مشکل رو پیدا کنم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متأسفانه این برنامه کلاً مشکل داره و کار نمی کنه...//// اینطور که معلومه ربطی هم به سیستم عامل نداره../// T.T
.
.
.

salar677
12-06-2013, 00:50
ممنون دوستم.. :n01:

samasara
12-06-2013, 11:06
ببینید دلیل مشکل زمان شما یک وقفه ی 1 میلی ثانیه ای با دستور sleep دارید(که باید باشد) برای اینکه این مشکل رو حل کنید باید اون یک میلی ثانیه رو هم در محاسباتتون لحاظ کنید:

البته برای هم گام سازی بهتره که هر بار ثانیه رو با ساعت سیستم تنظیم کنید تا این مشکلتون کلا حل بشه.

------------------------------------- ویرایش ------------------------------------------

فایل اصلی رو از سیستم خودم حذف کردم گفتم شاید کد هاش به درد بخوره

n00b
12-06-2013, 12:04
ممنون.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک جدید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشتن یه ساعت مستقل از ساعت سیستم عامل کار اشتباهی بود.../// همگام سازی لحظه به لحظه ساعت برنامه با ساعت سیستم عامل// یاهمون استفاده از ساعت ویندوز ایده ی بهتریه.../// :rolleye:

ممنون که کمک کردید..//// :n18:

salar677
12-06-2013, 15:27
ممنون از کمکتون samasara..
عالی کار میکنه..
دوستم نوب نمی دونی چه کمکی بهم کردی امیدوارم روزی بتونم جبران کنم.. خیلی دوست دارم :n11:

لیلا12
09-12-2014, 18:43
سلام لینک های دانلود خرابه اگه ممکنه برنامه را برام ایمیل کنید .با تشکر
l.poorabdi@gmail.com

n00b
10-12-2014, 02:17
سلام.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک جدید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dany_3p4u
18-03-2015, 16:25
خدا خیرت بده
آخرین بار یکسال و دوهفته پیش بود اینجا لاگین کرده بودم
الآن دقیقا همین برنامه ای رو که شما نوشتی رو میخواستم که توی نت بعد از سرچ فقط اینجا تونستم پیدا کنم
فقط توی پست هایی که لینک ها سالم بودن سوال برام پیش اومده اگه وقت کنی ممنون میشم جواب بدی چون از برنامه نویسی با vb چیزی نمیدونم

میشه دقیقاً بگید که چه مشکلی داره..//قبلاً درست کار می کرد../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این یکی رو امتحان کنید../// دقتش از قبلی کمتره.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه در زمان مشخص شده درسته؟

من الان دوباره این برنامه رو تست کردم.../// رو ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی کار می کنه..///[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما با ویندوز XP مشکل داره.../// دلیلش رو هم نمیدونم../// شاید به خاطر سیستم امنیتی باشه../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعی می کنم که مشکل رو پیدا کنم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متأسفانه این برنامه کلاً مشکل داره و کار نمی کنه...//// اینطور که معلومه ربطی هم به سیستم عامل نداره../// T.T
.
.
.

والا نمیدونم چرا گفتید برنامه بالا مشکل داره اما برای من بدون هیچ اروری روی وین7 اجرا میشه

ممنون.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک جدید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشتن یه ساعت مستقل از ساعت سیستم عامل کار اشتباهی بود.../// همگام سازی لحظه به لحظه ساعت برنامه با ساعت سیستم عامل// یاهمون استفاده از ساعت ویندوز ایده ی بهتریه.../// :rolleye:

ممنون که کمک کردید..//// :n18:

این برنامه هم مثل قبلی در زمان مشخص شده بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه، با قبلی گویا تفاوتش اینه که این برنامه زمان رو از سیستم میخونه و قبلی از یک سورس دیگه درسته؟
اگر بلی ممنون میشم بگی برنامه اول از کجا ساعت رو میخونه؟ مثلا به سایتی چیزی وصل میشه یا چی؟

سلام.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک جدید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دوتا برنامه که گفتید دقتشون در حد یک میلی و ده میلی ثانیه هست برای من دقتشون یکی هست یعنی در هر دو جایی که باید زمان رو وارد کنیم میشه تا 3 رقم دقت رو مشخص کرد، حالا نمیدونم سورس درونی شون فرق میکنه یا چی
اما اینبار بجای 2تا4 بار دبل کلیک یکبار کلیک میکنن هر دو

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ببخشید طولانی شد!
اگر زحمتی نیست ممنون میشم یکبار دیگه بین اینها برنامه ای رو آپ کنید که:
زمان رو از سیستم بخونه، دقتش در حد همون هزارم ثانیه باشهپ و یک کلیک چپ کنه فقط

n00b
18-03-2015, 23:07
سلام../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه در زمان مشخص شده درسته؟

متأسفانه این مورد از اشکالات نسخه های اول برنامه بود که تو نسخه جدید رفع شده..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا نمیدونم چرا گفتید برنامه بالا مشکل داره اما برای من بدون هیچ اروری روی وین7 اجرا میشه

برنامه ی اول بدون خطا اجرا میشه ولی زمان رو به درستی نشون نمیده// (ساعتش از ساعت واقعی عقب می موته//)./// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه هم مثل قبلی در زمان مشخص شده بین 2 تا 4 تا دبل کلیک میکنه، با قبلی گویا تفاوتش اینه که این برنامه زمان رو از سیستم میخونه و قبلی از یک سورس دیگه درسته؟
اگر بلی ممنون میشم بگی برنامه اول از کجا ساعت رو میخونه؟ مثلا به سایتی چیزی وصل میشه یا چی؟

برنامه ی اول یه ساعت مستقل از ساعت سیستم عامل داره و محاسبه ی زمان داخل خود برنامه انجام میشه/// تو نسخه ی جدید برنامه از ساعت سیستم عامل استفاده می کنه و مشکلات کمتری تو محاسبه ی زمان داره..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دوتا برنامه که گفتید دقتشون در حد یک میلی و ده میلی ثانیه هست برای من دقتشون یکی هست یعنی در هر دو جایی که باید زمان رو وارد کنیم میشه تا 3 رقم دقت رو مشخص کرد، حالا نمیدونم سورس درونی شون فرق میکنه یا چی
اما اینبار بجای 2تا4 بار دبل کلیک یکبار کلیک میکنن هر دو

تفاوت برنامه ها تو شرطی هست که برابر بودن زمان سیستم و زمان اجرای رویداد رو بررسی می کنه/// در واقع اون میلی ثانیه، دقت شرط بررسی زمان هست// اگه سیستم زیر فشار باشه ممکنه دستورات داخل شرط برنامه با دقت ~1 میلی ثانیه اجرا نشه!..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید طولانی شد!
اگر زحمتی نیست ممنون میشم یکبار دیگه بین اینها برنامه ای رو آپ کنید که:
زمان رو از سیستم بخونه، دقتش در حد همون هزارم ثانیه باشهپ و یک کلیک چپ کنه فقط

نسخه ی جدید برنامه رو می تونید از آدرس زیر دریافت کنید..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه ی جدید برنامه این امکان رو به شما میده که دقت بررسی شرط، تعداد کلیک ها و زمان بین هر کلیک رو مشخص کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میشه// خوشحالم که تونستم کمکی بکنم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در صورتی که مشکلی تو برنامه پیدا کردید همینجا اعلام کنید تا مرتفعش کنیم../// البته امیدوارم مشکلی پیش نیاد!../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید و عیدتون پیشاپیش مبارک! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dany_3p4u
01-04-2015, 11:49
چند تا مورد رو با n00b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز توی خصوصی صحبت کردیم که اینجا نقل قول میکنم، چند تا مورد دیگه هم برام سوال شده که دیگه روم نشد توی خصوصی بپرسهم همین جا می پرسم:n40:

راستش دیشب و امروز صبح خیلی برنامه رو تست کردم، عالی بود تقریبا همیشه کار میکرد
اما عصر مجدد تست کردم خیلی اذیت کرد!!! یا اصلا کار نمیکرد یا بگیر نگیر داشت، بعضی موقع هم با اند تسک کردن برنامه حالش خوب میشد
راهی داره اینطوری نشه؟ برام مهم اون زمان که لازمش دارم درست عمل کنه، نمیدونم مثلا میشه بهینش کرد یا چیزی؟

اگه دقیقاً بگید چه مشکلی داره شاید بتونم حلش کنم./// خوشبختانه یا متأسفانه رو سیستم خودم درست کار می کنه!..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساعتش که بعید می دونم از ساعت سیستم عقب بمونه// احتمالاً قسمت اجرای رویداد که عمل کلیک رو انجام میده درست کار نمی کنه// که می تونید با کم کردن دقت برنامه (استفاده از یه عدد بزرگتر تو قسمت دقت برنامه) این مشکل رو حل کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساده تر بگم// در صورتی که سیستم تحت فشار باشه CPU نمی تونه شرط برنامه رو تو زمان 1 هزارم ثانیه که تو قسمت دقت برنامه مشخص کردید بررسی کنه و از روی شرط می پره../// در این صورت باید از عدد بزرگتری تو قسمت دقت برنامه استفاده کنید تا پردازنده وقت بیشتری برای بررسی شرط برنامه داشته باشه!../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مشکل غیر از اینا بود بگید تا یه نسخه ی جدیدتر در اختیارتون بذارم.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این تصویر که گذاشتم من دقت رو در حد دهم ثانیه انتخاب کردم درسته؟ (شما توی کادر نوشتی هزارم و من داخلش عدد 100 رو قرار دادم پس میشه دهم!)
بعدا من زمان رویداد رو با دقت صدم ثانیه قرار دادم(توی کادر عدد 450 هست و با توجه به اینکه شما نوشتی هزارم ثانیه پس دقتش میشه 45 صدم ثانیه)
قاعدتا چون دقت برنامه و زمان روی داد از یک جنس نیستن نباید کلیک میکرد اما کلیک انجام شد! علت خاصی داره یا من جایی اشتباه میکنم؟

علت اینکه این تست رو انجام دادم بازم همونی هست که گفتم و بعضی موقع متاسفانه عمل کلیک کردن برای من انجام نمیشه، خواستم حساسیت برنامه رو به دهم ثانیه برسونم تا به سی پی یو فشار نیاد و کلیک کنه، اما تست کردم توی صدم هم کلیک میکنه که به نوعی نا هماهنگی شاید باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n00b
01-04-2015, 20:25
سلام// عیدتون مبارک../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای جواب دادن به سوالتون فکر می کنم بهتره که اول یه توضیح مختصری راجع به روش اجرای برنامه بدم// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این برنامه از یه حلقه ی بی نهایت تشکیل شده که از زمانی که برنامه رو اجرا می کنید این حلقه شروع به اجرا میشه و با هر بار اجرای حلقه زمان سیستم خونده میشه/// دقت این زمان هزارم ثانیه هستش و دقیق ترین و بیشترین دقتی هست که سیستم عامل در اختیار برنامه ها میذاره// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این که مدت زمان اجرای حلقه چقدر هست و هر چند هزارم ثانیه یکبار حلقه اجرا میشه و زمان سیستم رو با زمانی که کاربر وارد کرده مقایسه می کنه بستگی به سیستم خود کاربر داره و عدد ثابتی نیست/// (ممکنه بیشتر از چند هزارم ثانیه و حتی 10 یا 100 هزارم ثانیه باشه//)./// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با توجه به اینکه زمان اجرای حلقه بیشتر از یک هزارم ثانیه هست احتمال اینکه زمانی که از سیستم خونده میشه دقیقاً برابر با زمانی باشه که شما با دقت هزارم ثانیه تو قسمت اجرای رویداد مشخص کردید کمتر از 100% هستش/// برای درک بهتر این موضوع به شکل زیر توجه کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نقاط خاکستری زمان هایی رو مشخص می کنن که حلقه اجرا میشه و برنامه زمان سیستم رو می خونه// نقطه ی آبی رنگ زمانی رو مشخص می کنه که عمل کلیک باید انجام بشه// ممکنه هیچ کدوم از نقاط خاکستری روی نقطه ی آبی (زمانی که برای اجرای عمل کلیک مشخص کردید//) قرار نگیره در نتیجه زمانی که از سیستم خونده میشه با زمانی که عمل کلیک باید انجام بشه برابر نشه و شرط برنامه اجرا نشه (عمل کلیکی صورت نگیره//)./// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای حل این مشکل یه فیلد دقت تو برنامه وجود داره که دقت اجرای شرط رو مشخص می کنه// عددی که داخل این فیلد وارد می کنید بازه ای رو روی زمانی که عمل کلیک باید انجام بشه تشکیل میده و در صورتی که زمانی که از سیستم خونده میشه داخل این بازه قرار داشته باشه عمل کلیک انجام میشه/// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش تشکیل این بازه هم خیلی سادست// عددی که تو فیلد دقت وارد شده نصف می شه و با زمانی که تو قسمت اجرای رویداد مشخص کردید جمع و تفریق میشه// تو این مثال که شما زدید به شکل زیر میشه/// (بازه به رنگ سبز مشخص شده.//)/// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نتیجه اگه زمانی که از سیستم خونده میشه بین 400 تا 500 هزارم ثانیه قرار داشته باشه شرط اجرا میشه و برنامه عمل کلیک رو انجام میده// نقطه ی قرمز تو تصویر بالا این زمان رو نشون میده/// نقاط بعد از نقطه ی قرمز بررسی نمیشن./// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در واقع فیلد دقت، اختلاف تقریبی زمان انجام عمل کلیک رو با زمان دقیقی که شما تو برنامه وارد کردید مشخص می کنه/// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کل منطق و روش کار برنامه بود که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه../// اگه خطایی وجود داشته باشه مربوط میشه به سیستم و برای پیدا کردنش یه مقدار زمان نیاز هست// متأسفانه رو سیستم خودم بدون مشکل اجرا میشه و برای پیدا کردن خطا باید برنامه رو روی سیستم های مختلف آزمایش کنم../// این کار ممکنه یه مقدار طول بکشه../// به محض پیدا کردن و رفع خطا نسخه ی جدید رو در اختیارتون میذارم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n00b
05-05-2017, 03:04
سلام...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با توجه به درخواست های دوستان در این تاپیک و... نسخه جدید نرم افزار رو آماده کردم/// می تونید از آدرس زیر دریافت کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه جدید از ابتدا و با استفاده از ++C و MFC نوشته شده// و قابلیت اجرای همزمان چند رشته رو داره که باعث میشه سرعت بیشتری نسبت به نسخه قبلی داشته باشه../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و همین طور شرط برنامه تغییر کرده و عمل کلیک در هر صورت (حتی با تأخیر چند هزارم ثانیه) انجام میشه../// البته تأخیر در صورتی اتفاق می افته که سیستم تحت استرس سنگین باشه..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش من هنوز نمی دونم چه استفاده ای از این نرم افزار میشه کرد../// به هر حال اگر مشکل یا پیشنهادی داشتید بنده در خدمتم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yonessa
03-10-2017, 15:14
کسب درامد از برنامه نویسی

yonessa.ir

mehranmzz
16-07-2019, 08:15
سلام من الان از این برنامه استفاده کردم یه مشکل خیلی بزرگم رو حل کردی واقعا ممنون
سوال داشتی که چه استفاده ای میشه کرد اکثرا در بورس یه سهام هایی عرضه میشه که سود قطعی دارن و اگه بتونی بخری خیلی خوبه شروعش ساعت 8:30 صبحه برای همین همه این ساعت کلیک می کنن تا بخرن ولی میرن نفرات خیلی بالا و نمیشه ولی اگه دقیقا بدونی چه ثانیه ای کلیک کنی تا زود از دیگران بشه خیلی سود می کنی
بازم تشکر:n18:

n00b
16-07-2019, 16:32
سلام من الان از این برنامه استفاده کردم یه مشکل خیلی بزرگم رو حل کردی واقعا ممنون
سوال داشتی که چه استفاده ای میشه کرد اکثرا در بورس یه سهام هایی عرضه میشه که سود قطعی دارن و اگه بتونی بخری خیلی خوبه شروعش ساعت 8:30 صبحه برای همین همه این ساعت کلیک می کنن تا بخرن ولی میرن نفرات خیلی بالا و نمیشه ولی اگه دقیقا بدونی چه ثانیه ای کلیک کنی تا زود از دیگران بشه خیلی سود می کنی
بازم تشکر:n18:
خواهش می کنم../// خوشحالم که این برنامه تونسته براتون مفید باشه..///
این کارکردش رو یکی از دوستان توضیح دادن// جالبه اون موقع که این برنامه رو می نوشتم نمی دونستم همچین استفاده ای میشه ازش کرد..///
نسخه جدید برنامه رو می تونید از آدرس پایین دریافت کنید.../// به سفارش یکی از دوستان چند تا قابلیت کوچیک بهش اضافه شده...///

موفق باشید!

repari
17-06-2020, 08:59
سلام مرسی از برنامه ای که نوشتی واقعا عالی بود.اگه بتونی مختصات نقطه ای که قراره کیلیک بشه رو بهش اضافه کنی عالی میشه.یعنی دیگه نیاز نباشه ماوس رو ببری تو نقطه بلکه مختصات رو قبلا داده باشی از طرفی ممکنه بخوای چندتا مختصات بدی.یه لوب بزاری که اگه 2 تا نقطه دادیم بهش و بخواییم ده باز کیلیک کنه این تو لوپ به فاصله 300 میلی ثانیه بچرخه
مثلا به ترتیب چند جای صفحه بخواد کیلیک بشه با تایمر.

ozviat88
14-08-2020, 22:24
با سلام و خسته نباشید
من یه ساعت میخوام که ساعت ویندوز یا یک منبع جهانی مچ بشه (مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) و ساعت را به صورت ساعت:دقیقه:ثانیه:میلی ثانیه نشون بده
و بشه بهش زمان بدی که مثلا در فلان ساعت:دقیقه:ثانیه:میلی ثانیه یک بار یا چند با اینتر را انجام بده
دقیقا مثل پست زیر

با این تقاوت که در این پست بعد از تنظیم ساعت برنامه برای انجام عملکرد
دستور داده میشود که یک یا چند بار(که قابل تنظیم است) کلیک چپ کنه
من میخوام به جای کلیک چپ اینتر کنه
اگر هم بشه که تنظیمش کرد که هر کاری که بهش بگیم را انجام بده که دیگه عالی است
مثل در زمان مشخص عملکرد Ctrl+x و یا سایر عملکرد ها جواب بده عالی میشه
در زیر هم نمونه ای از برنامه ای که در پست بالا معرفی شده بود را ضمیمه میکنم

sNouri
15-08-2021, 14:13
جناب n00b وقت بخیر. آیا امکان دارد کد مربوط به آخرین فایل اجرایی را هم پیوست کنید؟ سپاس از شما.