PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه winrar یا winzip

alinasrollahi
01-02-2013, 19:40
با سلام
میخواستم خواهش کنم بکی از این دو برنامه رو همراه با کرک یا کیجن و یا رجیستر شده برای دانلود بزارید
ممنون

mohammad ahmadi
01-02-2013, 22:14
اینایی که گفتی خیلی خوب نیستن من از winmout استفاده میکنم خیلی خوبه:n09:

jafarian
02-02-2013, 00:33
با سلام
میخواستم خواهش کنم بکی از این دو برنامه رو همراه با کرک یا کیجن و یا رجیستر شده برای دانلود بزارید
ممنون

ورژن پایین بصورت رجیسترشده یا همون Pre-Registered البته فایل بصورت تورنت که ابتدا شما باید برنامه µTorrent از قسمت اول دانلود نصب کنید بعدشم فایل قسمت دوم دانلود دبل کلیک کنید روش تا اجرا شود دانلود آغاز شود:n01:

µTorrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

winrar.4.20.final.x86.x64.pre.registered ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alinasrollahi
02-02-2013, 03:27
ورژن پایین بصورت رجیسترشده یا همون Pre-Registered البته فایل بصورت تورنت که ابتدا شما باید برنامه µTorrent از قسمت اول دانلود نصب کنید بعدشم فایل قسمت دوم دانلود دبل کلیک کنید روش تا اجرا شود دانلود آغاز شود:n01:

µTorrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

winrar.4.20.final.x86.x64.pre.registered ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یعنی اول فایل تورنت رو دانلود کنم و وقتی دانلود تموم شد اینستالش کنم؟

alinasrollahi
02-02-2013, 03:28
اینایی که گفتی خیلی خوب نیستن من از winmout استفاده میکنم خیلی خوبه:n09:

این برنامه احتیاج به رجیستر کردن نداره؟
سریال نامبر نمیخواد؟

jafarian
02-02-2013, 16:32
یعنی اول فایل تورنت رو دانلود کنم و وقتی دانلود تموم شد اینستالش کنم؟

اول برنامه µTorrent از قسمت اول دانلود کنید نصب کنید بعدش برنامه قسمت دوم دانلود روی همون فایل دبل کلیک کنید تا دانلود آغاز شود برنامه هم همونطور که گفتم رجیسترشده است نیازی که کرک و سریال نداره.

k1.technology
03-02-2013, 13:09
من میخواستم یک فایلیو فشرده کنم اما حجمش اصلا تغییر نکرده اما بغصیا از فایلا خیلی فشرده میشن این چه جوریه ! من یک فایل 5مگابایت دانلود کردم اکستراک کردم شده 100مگ ایا چه حوری این کار و نیکنن

Traceur
03-02-2013, 20:34
من میخواستم یک فایلیو فشرده کنم اما حجمش اصلا تغییر نکرده اما بغصیا از فایلا خیلی فشرده میشن این چه جوریه ! من یک فایل 5مگابایت دانلود کردم اکستراک کردم شده 100مگ ایا چه حوری این کار و نیکنن

نرم افزار های زیادی هستند مانند : 7z یا Uharc و یا KGB Archiver که قویترینشون فکر میکنم Uharc باشه ...

درضمن :
نکته : برای درخواستتون تاپیک جدید باز کنید و سوالتون رو در تاپیک دیگران مطرح نفرمائید ...

Ghaioom
03-02-2013, 21:40

این ربطش به فایل هست.
بعضی از فایل ها مثلا فایل تصویری اگه با نرم افزار snagit از دسکتاپ فیلم گرفته باشین و با نرم افزار winrar فشرده کنید خیلی فشرده میشه.
در کل ربطش به فایل هست.