PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7

W@nted
01-02-2013, 19:30
سلام.من ویندوز سون نصب کردم و حالا میخام یه سون دیگه نصب کنم ولی وقتی سی دی رو میندازم داخل سی دی رام و کامپیوتر ریستارت میکنم نوشته ای که در مورد فشردن یه کلید واسه واردشدن به مراحل نصب هستش نمیاد. واسه همین تو اولین صفحه سیاهی که در حالت عادی وارد شدن میاد نوشته اونجا میفته ولی با فشردن کلید وارد مراحل نصب نمیشه بعدش صفحه ای میاد که مانیتور از بالا ( ابی تیره )شروع میکنه به تیره تر شدن و بعدش کامل تیره میشه.دلیلش چیه؟اگه دوستی راهنماییم کنه ممنون میشم.

W@nted
01-02-2013, 19:35
خواهش میکنم راهنمایی کنید

League OF Legends
01-02-2013, 19:40
با بوت نصب مبکنی ؟

W@nted
01-02-2013, 19:43
بوت یعنی چی؟
حالا این مشکلش چیه ؟
اگه با بوت باشه یا بدون بوت
باید چیکار کنم؟
ممنون از راهنماییتون :n16:

League OF Legends
01-02-2013, 19:47
معمولا ویندوز ها از 2 روش نصب میشن یکی با بوت یکیم از رو خوده ویندوز

بوت:بوت به این روشه که باید کامپیوتر رو ریستارت کرد و بعد با دکمه ی اینتر Setup ویندوز بالا میاد احتمالا بوت شما غیر فعاله و باید فقط از رو خود ویندوز نصب کنید

W@nted
01-02-2013, 20:16
درود بر شما
یه کم بیشتر توضیح میدین؟
من باید چیکار کنم؟

jafarian
02-02-2013, 00:50
مشکل شمامفصل سایت پایین توضیح داده به ترتیب مراحل پایین باید برین :n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله اول

اول از همه اطمینان حاصل کنید سیدی که دراختیار دارین بصورت بوتیبل باشه برای اینکار سیدی رو میتونید روی یک سیستم دیگه تست کنید و همچنین سیدی که دارین مشکل نداشته باشخ منظور همون خش میشه که روی سیدی قرارداره

مرحله دوم

به داخل بایوس برین حالت بوت اول روی CD/DVD بعدم هاردیسک تنظیم کنید برای نصب ویندوز

مرحله سوم

اگر با دو مورد بالا مشکلتون رفع نشد باطری روی مادربورد به مدت 5 دقیقه از روی مادربورد جدا کنید بعد از نوع سرجای اولش قراربدین بعد سیستم روشن کنید بایوس به حالت defaults در بیارین سیو کنید بعد به قسمت تنظیمات بوت برین بوت باز از نوع طبق روش دوم روی حالت CD/DVD تنظیم کنید بعد تست کنید

مرحله چهارم

اگر که طبق 3 تامرحله بالا رفع مشکل نشد برنامه WinSetupFromUSB از پایین دانلود کنید فقط ورژن بتای برنامه رو که حجمی حول و حوش 16 مگ دارد دانلود کنید بعد سیدی ویندوز داخل دستگاه قراربدین فلش خودتون به سیستم وصل کنیدبصورت fat 32 فلش فرمت کنید بعد همین برنامه WinSetupFromUSB اجرا کنید طبق شکل پیش برین ابتدا چکمارک گزینه شماره 1 بزنید بعدشم روی گزینه شماره 2 انتخاب مسیر درایوی که سیدی ویندوز 7 در اون قراردادین مشخص کنید بعدم روی گزینه شماره 3 کلیک کنید تا ویندوز روی فلش بوت شود از طریق بوت فلش اقدام به نصب ویندوز کنید بعد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

WinSetupFromUSB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])