PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینت کمرنگ

mahdimb
31-01-2013, 17:04
من یه پرینتر مدل hp P1102 دارم تا وقتی که کارتریج خودش، روش بود خیلی خوب چاپ می کرد اما بعد اینکه کارتریج رو خودم شارژ کردم (یه بطری پودر کارتریج خریدم حدود 40 تومن) خیلی کمرنگ چاپ میکنه (خصوصا فایل های pdf رو) تنظیمات رنگ رو هم روی پر رنگ گذاشتم، دیگه نمی دونم چیکار کنم آیا پودرش بد هست، اگه خود کارتریج رو بخرم به صرفه هست؟

mey3amm
01-02-2013, 19:49
منم همین سوال را دارم

payma
01-02-2013, 22:21
آقا اینجا کسی به سوالات کارتریج های لیزری سیاه و سفید جواب نمیده قبلا یه آقای گرجی بود که ایشونم جواب نمیدن دیگه خلاصه بیخودی منتظر نمون من الان 1 هفتس منتظر جوابم فقط یه پودر بهم معرفی کنن همین!!!

hossienmoein
01-02-2013, 22:26
من یه پرینتر مدل hp P1102 دارم تا وقتی که کارتریج خودش، روش بود خیلی خوب چاپ می کرد اما بعد اینکه کارتریج رو خودم شارژ کردم (یه بطری پودر کارتریج خریدم حدود 40 تومن) خیلی کمرنگ چاپ میکنه (خصوصا فایل های pdf رو) تنظیمات رنگ رو هم روی پر رنگ گذاشتم، دیگه نمی دونم چیکار کنم آیا پودرش بد هست، اگه خود کارتریج رو بخرم به صرفه هست؟

سلام من هم همین موشکل رو دارم...فقط خودم شارژش نکردم.پرسیدم گفتن پودر خود پیرینتره گیر نمیاد مال یه پرینتر دیگه میکنن توش...
اقا منم دوست دارم خودم شارژش کنم میشه راهنمایی کنین؟

m_2t_ab
02-02-2013, 00:12
آقا اینجا کسی به سوالات کارتریج های لیزری سیاه و سفید جواب نمیده قبلا یه آقای گرجی بود که ایشونم جواب نمیدن دیگه خلاصه بیخودی منتظر نمون من الان 1 هفتس منتظر جوابم فقط یه پودر بهم معرفی کنن همین!!!

سلام دوست عزیز
اینجا جناب mehran gorji ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، جناب mohammad.t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آقای توس رایان و جناب mjzaret ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد دستگاههای لیزری اطلاعات دارن.
موفق باشید

payma
02-02-2013, 01:24
سلام دوست عزیز
اینجا جناب mehran gorji ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، جناب mohammad.t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آقای توس رایان و جناب mjzaret ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد دستگاههای لیزری اطلاعات دارن.
موفق باشید

آقای گرجی که اصلا دیگه فروم نمیان گویا بقیه دوستان هم جواب نمیدن!

smahdis
02-02-2013, 05:52
دوستان من هم همین مشکل رو داشتم و همین تاپیک رو چند ماه پیش زدم و به نتیجه نرسیدم.

فعلا تنها راه اینه که متن تون حتما باید BOLD باشه. اگر PDF هست با فوتوشاپ بازش کنید و Stroke بدید بهش. اینجوری کیفیتش مثل خر بهتر میشه.

برای من بعد از شارژ یه مدت خیلی عالی میزد. ولی بعدش خراب شد. خودم شارژیده بودم.

در ضمن الان بعد از این چند مدت که از تکنیک فوق استفاده میکنم کم کم احساس میکنم پرینتر کمی پر رنگتر شده. آخه یه مدت خیلی خیلی کمرنگ میزد و اصلا خونده نمیشد. ولی الان احساس میکنم که بدون تکنیک فوق هم میشه خوند متن رو قبلا نمیشد.

payma
02-02-2013, 14:50
من به نمایندگی پارت تکنیک زنگ زدم گفتن پودر 100 گرمی برای 85A داریم همین پودر 1005 هست روی اونم عین فابریک جواب میده قبلش هم مگنت رو با محلول سبز رنگ بشور
من دسترسی به تهران ندارم کارتریج رو هم قبلا شارژ نکردم از دوستان اگه کسی امتحان کرد نتیجه رو به ما هم بگه

پودر 4400 تومن
محلول نیم لیتری 6 تومن

h_khozooei
04-02-2013, 17:34
من به نمایندگی پارت تکنیک زنگ زدم گفتن پودر 100 گرمی برای 85A داریم همین پودر 1005 هست روی اونم عین فابریک جواب میده قبلش هم مگنت رو با محلول سبز رنگ بشور
من دسترسی به تهران ندارم کارتریج رو هم قبلا شارژ نکردم از دوستان اگه کسی امتحان کرد نتیجه رو به ما هم بگه

پودر 4400 تومن
محلول نیم لیتری 6 تومن

سلام
ببینید برای مشکل 85 چند راه هست:
1- تعویض مکنت و استفاده از مگنت چینی
2- استفاده از تونر 85 که مخصوص 85 باشه
نیازی به حلال و این حرفا هم نیست
تونری که من استفاده کردم و جواب گرفتم تونر کرونا بود 1 کیلویش و خریدم 463.000 ریال
اگر مگنت عوض کنید می تونید تونر ضعیف تر هم توش بریزید.

h_khozooei
04-02-2013, 17:35

پودر 4400 تومن
محلول نیم لیتری 6 تومن

سلام
ببینید برای مشکل 85 چند راه هست:
1- تعویض مکنت و استفاده از مگنت چینی
2- استفاده از تونر 85 که مخصوص 85 باشه
نیازی به حلال و این حرفا هم نیست
تونری که من استفاده کردم و جواب گرفتم تونر کرونا بود 1 کیلویش و خریدم 463.000 ریال
اگر مگنت عوض کنید می تونید تونر ضعیف تر هم توش بریزید.