PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***فوری*** مشکل یا Encrypt کردن فایل در XP *** فوری***

mohsen_djd2
31-01-2013, 13:07
سلام
من چندتا عکس داشتم که همشنو Encrypt کردم ولی الان که ویندوز رو عوض کردم دیگه فایل ها رو نشون نمیده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری عکس ها رو بر گردونم ، خیلی مهمه و عجله ایه
ممنون

jafarian
01-02-2013, 16:27
شما باید قبل از تعویض ویندوز از اون فایل خودتون که بصورت Encrypt یک کلید ریکاوری درست میکردین اگر اینکار نکردین اون فایل شما رو نمیشه Decrypt کرد یک روش هست که میتونید تست کنید:n01:

روی عکس خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعد از همون سربرگ اول گزینه Advanced انتخاب کنید بعد چکمارک گزینه Encrypt contents to protect data بردارین اکی کنید در صفحه بعدم رو تایید و اکی کلیک کنید از نوع اون فایل خودتون تست کنید اگر بازم به همون صورت بود بایدهمونطور که گفتم قبل ازتعویض ویندوز از فایل Encrypt یک کلید ریکاوری طبق سایت پایین درست میکردین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_djd2
01-02-2013, 19:55
شما باید قبل از تعویض ویندوز از اون فایل خودتون که بصورت Encrypt یک کلید ریکاوری درست میکردین اگر اینکار نکردین اون فایل شما رو نمیشه Decrypt کرد یک روش هست که میتونید تست کنید:n01:

روی عکس خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعد از همون سربرگ اول گزینه Advanced انتخاب کنید بعد چکمارک گزینه Encrypt contents to protect data بردارین اکی کنید در صفحه بعدم رو تایید و اکی کلیک کنید از نوع اون فایل خودتون تست کنید اگر بازم به همون صورت بود بایدهمونطور که گفتم قبل ازتعویض ویندوز از فایل Encrypt یک کلید ریکاوری طبق سایت پایین درست میکردین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کار رو کردم و لی نشد
هیچ راه دیگه ای وجود نداره ؟؟!!

jafarian
02-02-2013, 00:35
این کار رو کردم و لی نشد
هیچ راه دیگه ای وجود نداره ؟؟!!

برای این مورد شما اگر با اون روش که توضیح دادم نشد باید هونطور که گفتم یک کلید ریکاوری از فایل خودتون به همون صورت که داخل اون سایت بصورت شکل نمایش داده بود درست میکردین که بعد به همچین مشکلی برخورد کردین از اون کلید ریکاوری استفاده میکردین.

mohsen_djd2
02-02-2013, 21:00
برای این مورد شما اگر با اون روش که توضیح دادم نشد باید هونطور که گفتم یک کلید ریکاوری از فایل خودتون به همون صورت که داخل اون سایت بصورت شکل نمایش داده بود درست میکردین که بعد به همچین مشکلی برخورد کردین از اون کلید ریکاوری استفاده میکردین.

نمیشه الان یه کلید شبیه سازی کرد؟
حتما یه شاه کلیدی وجود داره

jafarian
02-02-2013, 22:58
نمیشه الان یه کلید شبیه سازی کرد؟
حتما یه شاه کلیدی وجود داره

شماوقتی از برنامه خودتون یک کلید ریکاوری درست نکردین چطوری میخواین اون فایل خودتون بدون کلید رمز گشایی کنید این یک چیز غیرممکنه به غیر از شما قبلا هم در همین فروم همچین مشکلی رو داشتن که مثل هم مورد شمابوده تنها راهم استفاده از کلید ریکاوری.