PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حالت تهوع شدید هنگام بازی کامپیوتری

D o l f i n
30-01-2013, 19:01
سلام
امیدوارم جای درست تاپیک زده باشم
یه مشکل بسیار بزرگ دارم اصلا هم نمیدونم دلیلش چیه یا اصلا به کجا مراجعه کنم خیلی هم دلم میخواد دلیلش رو بفهمم
در هنگام بازیهای کامپیوتری به جز فوتبال و اتومبیلرانی(اینا رو نهایت 1 ساعت میتونم بازی کنم) بعد نیم ساعت بازی یه حالت تهوع شدید میگیرم همراه با سردرد خفیف و تا نزدیک 3 ساعت هم باهام هست از اولین روزهایی که بازی میکردم همینجور بودم فقط قبلا بعد 1 ساعت حالا شده نیم ساعت این رو هم ذکر کنم اصلا گیمر نیست و فقط برا سرگرمی بازی میکنم و شاید هر سال یکبار بیشتر بازی نکنم
اگر دوستان نطری یا راه حلی بدارند ممنون میشم بیان کنند

Saeed Dz
30-01-2013, 19:57
سلام
یه مشکل بسیار بزرگ دارم اصلا هم نمیدونم دلیلش چیه یا اصلا به کجا مراجعه کنم خیلی هم دلم میخواد دلیلش رو بفهمم
در هنگام بازیهای کامپیوتری به جز فوتبال و اتومبیلرانی(اینا رو نهایت 1 ساعت میتونم بازی کنم) بعد نیم ساعت بازی یه حالت تهوع شدید میگیرم همراه با سردرد خفیف و تا نزدیک 3 ساعت هم باهام هست از اولین روزهایی که بازی میکردم همینجور بودم فقط قبلا بعد 1 ساعت حالا شده نیم ساعت این رو هم ذکر کنم اصلا گیمر نیست و فقط برا سرگرمی بازی میکنم و شاید هر سال یکبار بیشتر بازی نکنم
شما لطفن در مورد مانیتورت توضیحاتی بده.

kases
30-01-2013, 20:00
سلام

منم به این مشکل دچارم
نیم ساعت بعد از بازی سرگیجه میگیرم
اما وقتی در حالت عادی با سیستم کار میکنم اینجوری نمیشم

Reza Azimy_RW
30-01-2013, 20:34
این یه حالت خاصیه تو بعضیا به وجود میاد که بیشتر وقتی رخ میده که بازیها با اتمسفر و گرافیک بالایی باشن
من خودم تو بازی Dead Space 2 این حالت بهم دست میداد
با تمرین حل میشه :دی

majid322
30-01-2013, 20:48
خیلی جالبه...یه چیزیم من بگم..من بعضی اوقات وقتی یه مرحله ای رو چند بار میرم و توش گیر میکنم حالت تهوع بهم دست میده حالم خراب میشه..
.
نمونش تو پورتال زیاد برام اتفاق افتاده بعضی مراحلش که خیلی رو اعضاب بود حالت تهوع ایجاد میکرد برام :دی
.
یه چیز دیگه هم میتونه باشه ممکنه حرارت از سیستم میزنه بالا و این مورد پیش میاد..برا من زیاد اتفاق افتاده وقتی سیستم خیلی داغ میشه مخصوصا که تهویه خوبیم نداره..

Mohammad Yek110
30-01-2013, 20:57
سلام
من که مشکلی ندارم چون با رزولوشن پایین بازی می کنم ولی وقتی F HD میکنم یکم چشمام اذیت میشن و در طولانی مدت سرم گیج میره
ولی بازیایی که مشکل پیش میارن بیشتر اول شخص هستن ، چه بازیایی رو مشکل دارین؟

kases
30-01-2013, 21:03
من با بازی کال اف دیوتی بدجور مشکل دارم یکساله نصب کردم اما هر دفعه بعد از نیم ساعت بازی کردن حالت تهوع میگیرم و هنوز بازی رو تموم نکردم:n03:

ینی هیچ راهکاری نداره؟

Mohammad Yek110
30-01-2013, 21:06
من با بازی کال اف دیوتی بدجور مشکل دارم یکساله نصب کردم اما هر دفعه بعد از نیم ساعت بازی کردن حالت تهوع میگیرم و هنوز بازی رو تموم نکردم:n03:

ینی هیچ راهکاری نداره؟

خیلی شایع هست ! توی تاپیک فارکرای هم که مثل کال اف دیوتی اول شخص هست دو نفر گفته بودن نمیتونن بازی کنن !!!

A M ! N
30-01-2013, 21:16
تاپیک منتقل شد..

پ.ن: اگه جای یک موضوع رو درست نمیدونید اول در انجمن " سوالم رو در کدام انجمن بپرسم " مطرح کنید.

Saeed Dz
30-01-2013, 21:25
بیشتر به نوع مانیتور و اشعه های ساطع شده از اون برمیگرده و خب بعضی بازی ها نیاز به دقت بیشتری دارن و بعضی دیگر کمتر.

ضمن اینکه سعی کنیم اسپام ارسال نکنیم تا به نتیجه درستی برسیم.

C0OPeR
30-01-2013, 21:27
تو بازی های FPS خیلی این اتفاق میفته . توی گیم نت خیلی ها کانتر بازی میکردن (مخصوصا توی تابستون) بعد یه ساعت ، میرفتن بیرون هوا بخورن سرگیجه شون برطرف شه
فکر کنم بخاطر اینه که قشار خون توی زمان بازی بالا میره و باعث این حالت میشه (البته دکترا باید نظر بدن :n02:)
خود من به مرور زمان مشکلم حل شد البته فاصه مانیتور رو زیاد کردم نور صفحه رو خیلی کمتر از حد عادی گذاشتم و از مانیتور LCD با کیفیت استفاده کردم

Beta
30-01-2013, 21:31
من که اصلا همچین حسی بهم دست نمیده !...:n02:

halflife g
30-01-2013, 21:34
دوست عزيز مشكل شما اگه تو اكثر بازيهاي به فرم اول شخص( كه سه بعدي بودن تصوير توش بيشتر مشخصه) يا تو نور كم اتاق رخ ميده مشكلتونو جدي بگيريد و خيلي نرين سمت بازيهايي كه براتون مشكل درست مي كنه (تنظيمات مانيتور و...اگه تاثير نداشت البته)
احتمالا شما بايد تو ديدن فيلماي سه بعدي هم مشكل داشته باشين

اين حالت تهوع و سردرد ميتونه براتون خداي نكرده باعث تشنج بشه......چون هم به عينه شاهد تشنج حين بازي يكي از دوستام بودم و هم اينكه تو تذكرات بازيها گهگاهي به تهوع و تشنج تاكيد ميشه

خلاصه از ما گفتن.....

.

M A M M U T
30-01-2013, 21:43
منم یه زمان با بعضی بازی ها این مشکل رو داشتم...مثلا با هیتمن 1 همیشه سردرد ناجوری میگرفتم اون زمان مانیتورم crt بود...
بعدا با cod خیلی مشکل پیدا کردم بعضی مراحل.... فک کنم چون خیلی شلوغ بود اینجوری میشدم....راه حلش هم فقط خوابیدن بود....
اساسا با بازی هایی که فضای تاریکی داشتن مشکل داشتم ... به نظرم به پزشک مراجعه کنید بهتر باشه ....

Dark Soul
30-01-2013, 22:16
به نظرم اگه از پزشکها ،مخصوصا اونایی که با دانش روز سرکار دارند مشاوره بگیرید خیلی بهتره !!
و همونطور که یکی از دوستان اشاره کرد جدی بگیرید .

Ghaioom
30-01-2013, 22:25
برا من بیشتر تو بازی های قدیمی به خصوص جنگی رخ میده! :n04::n02:
اکشن اینا که اصلا! :n02: فک کنم بازی جنگی با ما یار نیست :n09:

D o l f i n
30-01-2013, 22:45
اوه مثل اینکه تنها نیستم
اول بگم که مشکل مانیتور ندارم قبلا pc داشتم و مانیتورم asus با پنل ips بود و قبلترها هم که زمان crtها بود الانم که لپتاپ دارم فرقی نداره مشکل مطمئنم مانیتور نیست
الان تازه بازی Call of Duty Black Ops II رو نصب کردم و با نظر halflife g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز کاملا موافقم با 3d هم مشکل دارم یه بار تو نمایندگی سونی برا امتحان 5 دقیقه زدم سردرد گرفتم
من زیاد بازی نمیکنم و میگم سالی یه بار ولی برام سوال شده چطور عزیزانی هستن یه بازی رو سر 5 ساعت تموم میکنن من بیشتر از نیم ساعت نمیتونم بازی کنم و گرنه در حالت استفاده از سیستم هیچ مشکلی ندارم
در اخر هم از مدیریت انجمن بابت انتقال تاپیک تشکر میکنم

pharm
30-01-2013, 23:18
ممکنه مشکل از چشم هاتون هم باشه ممکنه استیگمات داشته باشید که وقتی یه صحنه با سرعت زیاد حرکت می کنه شما بصورت تار میبینی و حالت بد میشه
یا ممکنه Fps بازیتون کم باشه و صحنه هار اهسته تار میبینی که واقعا هر کسی باشه حالش بهم میخوره من که سر گیجه میگیرم :D

akpa
30-01-2013, 23:25
دلایل زیادی میتونه داشته باشه
مثلا شما از اون دسته آدم های هستید که هنگام بازی استرس زیادی بهتون وارد میشه؟
من خودم موقع بازی فوتبال زیربغل هام کلی عرق میکنه
سر درد و چشم درد هم دارید؟
شایدزیادی به مانیتور خیره میشید که عوارضی مثل سردرد چشم درد خشکی چشم و ... داره
تاثیر روانی بازی ها هم میتونه باشه چون گفتین تو فوتبال و ماشین سواری همچین مشکلی ندارین
یکم فکر کنید شاید خودتون دلیلش رو پیدا کردین

ali_agha1981
30-01-2013, 23:38
خدا رو شکر من همچین مشکلی ندارم...!:n01:

فقط بعضی مواقع در بازی های اول شخص به خاطر حرکت سریع دوربین و افت فریم شدید دچار چشم درد میشم که کاملا طبیعی هست..

d o l f i n عزیز ..فکر کنم شما اصولا با بازی های سه بعدی و بازی هایی که دوریبن بازی حرکت های زیاد و سریعی داره مشکل دارید
آیا هنگام بازی angry bird هم همین مشکل رو دارید ؟
به نظر من چشم های شما دچار آستیگمات شدید هست حتما به چشم پرشک مراجعه کنید..

D o l f i n
31-01-2013, 12:55
نه بابا با
angry bird هیچ مشکلی ندارم

nikoo013
02-02-2013, 16:38
دوست عزیز منم همچین مشکلی رو دارم که شاید شدیدتر از مال شما باشه

خیلی دکتر اینا رفتم و اخرش به دو نتیجه رسیدم هم از خشکی چشم رنج میبردم هم اعضلات چشمام به مرور زمان ضعیف شده بود که نیاز به تقویت داره

توصیه بنده به شما اینه که به مدت یک ماه از قرص های امگا 3 هر شب یک عدد استفاده کنید(که میتونه به تنهایی خشکی چشم رو برطرف کنه اما شما سعی کنید یه قطره اشک مصنوعی هم بگیرید هر روز 3 بار برای هر چشمتون 1قطره بریزین)

این برای خشکی چشم بود

حالا برای تقویت ماهیچه های چشمتون هر روز قبل خواب به مدت 5دقیقه یک خودکار در دست بگیریر و انرا در فاصله 50سانتی چشمان قرار بدید و وهی به بینی تان نزدیک کردن و با هردو چشم فقط به خودکار نگا کنید واین تمرین عقب جلو را تا 5 مینی ادامه بدید

دوست عزیزم من این تجربه هارو با کسب هزینه گزافی (10تا متخصص رفتم) بدست اوردم امیدوارم به دردت خوره

و یک توصیه دیگر وقتی میخوای بازی انجام بدی اون موقعی که دیدی یواش یواش حالت تهوع بهت دست میده یه عدد ترشک بخور (100 تومنه)
چون اون حس بالا اوردن رو از بین میبره

موفق باشی

D o l f i n
02-02-2013, 20:54
ممنون عزیز
منم امروز رفتم چشم پزشک عیکنم رو یه چک کرد و بعد چشمهام رو نمره چشمهام زیاد نشده بود ولی گفت چشم چپت استیگماتش کمی بالاست حالا دادم دوباره شیشه ها رو عوض کنن کمی بهتر بشه

soroosh_cz
02-02-2013, 21:55
این اتفاق برای خیلیا اتفاق میفته، اکثرا هم تو بازی های اول شخص هست که حرکات نرم یا سریع تصویر دارن... من که خودم اینجوری نیستم، ولی هر کس بازی کردن منو نگاه میکنه، میگه داره سرگیجه میگیره، مخصوصا بازیهای آنلاین که خیلی گشتن دنبال دشمن بیشتره.:n19:

T E R M I N A T O R
03-02-2013, 19:24
دوست عزیز تنها و تنها دلیلش استرس و ترس زیاد هست. اگه دقت کنین بیشتر توی بازیهای ترسناک یا هیجانی بوجود میاد. مثلا سری اولیه رزیدنت اویل یا بازیهای مشابه که استرس و نگرانی شدیدی بوجود میارن. یا سری کال آف که همش نگرانی داری که یه دفعه از کدوم سمت بهت حمله بشه. وگرنه تاحالا دیدین که هیچکس تو بازیهای کودکانه یا ورزشی مثل فوتبال و اتومبیل رانی چنین مشکلی براش پیش نمیاد. راه حلش هم اینه که به خودتون آرامش بدین که هیچ اتفاقی نمیفته و بیش از حد تو حس بازی (مخصوصا ترسناک) نرین.

mohammd1
08-02-2013, 14:23
منم هر وقت یه بازی ایرانی میکنم حس تهوع بهم دست میده:n02: کسی مشکل من رو نداره!؟
__

چه بازیهایی بیشتر چشم شما به چالش میکشن؟ بازیهایی که سرعت توی اونها وجود داره و تصاویر سریع رد میشن. مثلا تار شدن تصویر، افزایش و کاهش ناگهانی سرعت فریم پای ثابت سری NFS هستش پس چرا این مشکل بیشتر توی بازی های اول شخصه!؟ من بهتون میگم جون توی یه بازی اول شخص به دلیل زاویه دوربینی که داره شما کنترل کارکتر رو بدست نمیگیرید بلکه خود کاراکتر میشید! بعد به قول دوستمون زیادی میرید تو حس:n02: هرچی بازی گرافیکی تر باشه بیشتر
نتیجه گیری شخصی من اینه که باید به رده بندی سنی محصولات فرهنگی توجه وافریی داشت:n02:

Dark_Priest
09-02-2013, 11:52
ما که تا حالا چیزی نشده !
فقط چشام یکم ضعیف شده :n02:
اینقدر که LeagueofLegneds بازی میکنم !

mInI_ClockEr
09-02-2013, 12:06
با سلام
دوستان من هم به تازگی بعد از حدود 1 سال از ترک گیم شروع کردم به بازی کردن دوباره فقط اینکه توی بعضی بازی ها سردرد میگیرم کسی میدونه علتش چی هست ؟؟؟
مثلاً دویل یا فارکرای 3 رو خواستم بازی کنم ولی بعد از نیم ساعت بای سردرد میگیرم ولی کرایسیس وارهد رو که نصب کردم و 3 یا 4 تا مرحله پشت هم میرم هیچ مشکلی ندارم
کسی میتونه راهنمایی کنه
:n16:

mali.sh
09-02-2013, 12:27
منم این مشکل رو اول با بازی IGI داشتم زیاد نمیتونستم بازی کنم. با همون مانیتور یادمه حدود 3-4 روز need for speed carbon رو تموم کردم. بازی
Call of Duty Black Ops هم به دلیل همین مشکل بازی نکردم. فکرمیکنم اول شخص بودن این بازی ها مشکلاتی ایجاد میکنه. جالبه با Gears of War مشکلی نداشتم.
چندتا دلیل ازنظرمن محتمله:

جو و اتمسفر بازی
استفاده ازرنگ خاکستری و قهوه ای به صورت زیاد توبازی
حرکت چشم تو بعضی از بازی ها خیلی زیاد میشه و ادم حس اینو داره که تو یه ماشینه و چشم دوخته به اسفالت جاده.

mohammd1
09-02-2013, 14:30
چه بازیهایی بیشتر چشم شما به چالش میکشن؟ بازیهایی که سرعت توی اونها وجود داره و تصاویر سریع رد میشن. مثلا تار شدن تصویر، افزایش و کاهش ناگهانی سرعت بازی پای ثابت سری NFS هستش پس چرا این مشکل بیشتر توی بازی های اول شخصه!؟ من بهتون میگم جون توی یه بازی اول شخص به دلیل زاویه دوربینی که داره شما کنترل کارکتر رو بدست نمیگیرید بلکه خود کاراکتر میشید! بعد به قول دوستمون زیادی میرید تو حس
این تائیدیه برای متن بالا هستش اگه دقت کنید IGI یه حالت استرس به آدم وارد میکنه....

منم این مشکل رو اول با بازی IGI داشتم زیاد نمیتونستم بازی کنم. با همون مانیتور یادمه حدود 3-4 روز need for speed carbon رو تموم کردم.

ــــــــ
بیشتر از دکتر یه بازیساز میتونه جواب شما رو بده من از یکی از بازیسازهای حرفه ای فعال توی فروم میپرسم به شما هم اطلاع میدم

SevenCity
09-02-2013, 20:21
portal 2 رو بازی کنید افتضاحه
حس بالا اوردن و کلافگی و سرگیجه پیدا میکنم
چند بازی دیگه هم اینجوریم
مثلا تو فیفا اصلا اینطور نیستم یا بازیهای دو بعدی
الان که داره یادم میاد Race هم مشکلی نداشتم
همیشه یادمه بازی ای رو که تو مانیتور سامسونگم مشکل داشتم
در کمال تعجب میدیدم با AOC خونه دوستم مشکل ندارم
هر دو هم 22"
البته اونجا هم کم بازی میکردم
شاید مشکل مانیتور نباشه

mali.sh
09-02-2013, 21:50
دوستان به نظرتون شرکت های سازنده بازی از این مشکل خبر دارن؟؟

بی باک بی بال
10-02-2013, 12:07
مشکل مال مانیتور یه عکس از صفحه مانیتور موقع بازی بگذار ببینم

mohammd1
10-02-2013, 13:02
دوستان به نظرتون شرکت های سازنده بازی از این مشکل خبر دارن؟؟

بله خبر دارن چون توی هشدارهاشون برای بازیهایی که میسازن به سرگیجه، حالت تهوع و تشنج اشاره میکنن

mInI_ClockEr
11-02-2013, 02:07

با سلام
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
مانیتور من 22700 سامسونگ هست روی رزولیشن 1080 و 60 هرتز توی بازی هم به همین صورت هستش دقیقاً

SevenCity
11-02-2013, 10:43
واسه منم 22500 هست نکنه همه مانیتورهای این سری سامسونگ مشکل دارند؟

با سلام
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
مانیتور من 22700 سامسونگ هست روی رزولیشن 1080 و 60 هرتز توی بازی هم به همین صورت هستش دقیقاً

شما هم انویدیا دارید؟

SevenCity
11-02-2013, 11:04

عکس از مانیتور یا بازی؟
اینارو عکس گرفتم با موبایل از مانیتور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم که عکس بازیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک دقیقه هم نمیتونم اینو بازی کنم
مخصوصا تو حرکتها

جز تو برخی بازیها
که اتفاقا همشون هم گرافیکی هستند تو برنامه ها و بازیهای دیگه مشکل ندارم
حالتمم شبیه زمانی هست که ادم تو ماشین کتاب میخونه
مانیتور قبلی هم crt بود هرچند که خیلی وقته میگذره اما هیچوقت یادم نمیاد اینطور بوده باشم
شایدم چشام سازگار نیست

Mohammadkiller
11-02-2013, 15:15
سلام
اولین دلیل این میتونه باشه: این جور بازی ها که فقط اسلحه مشخص هست (نمیدون اول شخص میگن چی میگن!) مثل کانتر ، کال آف و ...
برای بعضی افراد سرگیجه آور هست و این مادرزادی هست و کاریش نمیشه کرد.

دلیل دوم : داستان و طبیعی بودن و حساس بودن بازی هست
من خودم شخصا یک بار تو عمرم اینجوری شدم و خیس عرق بودم و متوجه هم نبودم
دوستانی که قدیما پلی استیشن بازی کردن میدونن
بازی medal of honer پلی استیشن که کیفیت خوبی هم داشت در حد خودش تقریبا مراحل آخرش بودم که این سگ ها میومدن ، اونجاها بود که من خودم متوجه نبودم و خیس عرق بودم و فشارم در حال افت بود که متوجه شدم و به داد خودم رسیدم:n02:

البته خیلی وقت پیش بود! یادش بخیر

البته اینم بگم که از مانیتور هم میتونه باشه ولی به شرطی که در همه مراحل استفاده از pc اینجوری بشید . نه فقط تو بازی!

موفق باشید

korokodil_avareh
11-02-2013, 17:08
این حالات معمولا در هنگام بازی کردن بازی های اول شخص برای افراد رخ می دهد و دلیل اصلی آن هم حرکتهای سریع موس به طرفین می باشد که باعث خسته شدن شدید چشم و احساس سرگیجه و در آخر به حالت تهوع منجر می شود.
حتی افرادی که هنگام بازی کردن چنین مشکلی ندارند؛ می تونند با نگاه کردن به بازی کسایی که موس رو بد می چرخونند این موضوع رو متوجه بشوند.

milad_takjoo
11-02-2013, 17:14
این حالات معمولا در هنگام بازی کردن بازی های اول شخص برای افراد رخ می دهد و دلیل اصلی آن هم حرکتهای سریع موس به طرفین می باشد که باعث خسته شدن شدید چشم و احساس سرگیجه و در آخر به حالت تهوع منجر می شود.

درسته...من هم تو بازیهای اول شخص اینطوری میشم....ولی تو بازیهای اول شخصی که محیطشون بازه(یعنی تو اتاق و خونه نیستی مثل فارکرای) این مشکل برام پیش نمیاد...

mohammd1
11-02-2013, 21:41
من کافیه ده ثانیه توی ماشین یه چیزی بخونم که حالم به هم بخوره ولی مشکلی با گیم ندارم

بذارید دلایل رو لیست کنم ؛ دوستان تا حالا به اینا اشاره کردن:
1-مانیتور
2-جو و اتمسفر
3-احساس استرس و ترس
4-حرکت سریع موس به طرفین
5-مشکل بینایی
6-شیوه بازی کردن
7-استفاده از رنگ های تیره
8-اول شخص بودن
9-ایرانی بودن بازی!!!!
10-زیاد بودن حرکت چشم توی بازی
11-شرایط اتاق مخصوصا از لحاظ نور
12-گیم زدگی مادرزادی!(این مورد حتما هست ولی باید بفهمیم چه چیزی این پتانسیل ذاتی رو تحریک میکنه)
13-بسته بودن محیط بازی

احتمالا ترکیبی از اینا هستش. برای این که به نتیجه برسیم باید هر چند تا از این ها رو که تونستیم حذف کنیم...

SevenCity
12-02-2013, 00:41
من کافیه ده ثانیه توی ماشین یه چیزی بخونم که حالم به هم بخوره ولی مشکلی با گیم ندارم

بذارید دلایل رو لیست کنم ؛ دوستان تا حالا به اینا اشاره کردن:
1-مانیتور
2-جو و اتمسفر
3-احساس استرس و ترس
4-حرکت سریع موس به طرفین
5-مشکل بینایی
6-شیوه بازی کردن
7-استفاده از رنگ های تیره
8-اول شخص بودن
9-ایرانی بودن بازی!!!!
10-زیاد بودن حرکت چشم توی بازی
11-شرایط اتاق مخصوصا از لحاظ نور
12-گیم زدگی مادرزادی!(این مورد حتما هست ولی باید بفهمیم چه چیزی این پتانسیل ذاتی رو تحریک میکنه)
13-بسته بودن محیط بازی

احتمالا ترکیبی از اینا هستش. برای این که به نتیجه برسیم باید هر چند تا از این ها رو که تونستیم حذف کنیم...

1- شاید
2- نه
3- اصلا
4- شاید خیلی مشکوکم ولی الان حتی به عکس ثابت بازی پست قبلیم هم نگاه میکنم حس خوبی ندارم
5- شاید
6- نه
7- خیر
8-باید بیشتر امتحان کنم
9- مگه داریم؟
10- یعنی چی اصلا
11- نه امتحان کردم
12- ...
13- زیاد مرتبط نیست به مشکل من شخصا

milad_takjoo
12-02-2013, 10:43
بچه ها یه توصیه بهتون بکنم...وقتی اینطوری شدین برین یه دست فوتبال(فیفا ترجیحا!) بزنین....خیلی حالتون بهتر میشه..

mohammd1
12-02-2013, 14:45
1- شاید
2- نه
3- اصلا
4- شاید خیلی مشکوکم ولی الان حتی به عکس ثابت بازی پست قبلیم هم نگاه میکنم حس خوبی ندارم
5- شاید
6- نه
7- خیر
8-باید بیشتر امتحان کنم
9- مگه داریم؟
10- یعنی چی اصلا
11- نه امتحان کردم
12- ...
13- زیاد مرتبط نیست به مشکل من شخصا
ممنون که جواب دادی منظورم از مورد 10 این بود که حرکت چشم توی بعضی بازیها خیلی زیاده هی باید چشمت رو این ور و اون ور بندازی

ـــــــــــــــــــــــــ
من با چند تا بازیساز صحبت کردم اونا میدونن این اتفاق بیشتر توی شوترهای اول شخص می افته و چند تا دیگه ولی چیز جدیدی نبود...

farzan311
13-02-2013, 11:11
دوستانی که موقع بازی حالشون بد میشه احتمالا Motion Sickness ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارند که شدتش در هر کسی متفاوته و البته کار زیادی نمیشه براش کرد و بهتره بازی هایی که حالتون رو بد میکنه رو کلا بازی نکنید
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم بخونید بد نیست

Amir Hossein
13-02-2013, 16:44
منم یکی از آشناهامون میگفت نمیتونم بازی کنم سرم درد میگیره حالت تهوع بهم دست میده
فکر کردم میخواد بهونه بیاره ولی اینجارو که دیدم نظرم عوض شد
دوستان راهی برای درمانش وجود نداره؟
ما که مشکلی خدارو شکر نداریم:31:
برای همین آشنامون نیخوام

stronghold 3
13-02-2013, 17:00
من بیشتر تو بازی نیمه جان 2- ندای وظیفه (سرم گیج میرفت ... نمیدونستم کجا باید برم)و چند بار کامیون حالت تهوع گرفتم ....

A.Green.H
13-02-2013, 23:17
:n04::n04: ... چیا میبینم و میخونم از نوشته های شما!!!!!!!!!!!!!!!!:n04: یکی با روزولیشن مشکل داره! یکی با نوع گرافیک بازی و یکی هم یکی هم از کل بازی!!!!!!!!!!!!امکان نداره... آخه چه ربطی داره که (سلامتی که توی بازی نصف میشه =حالت تهوع) ... این نوشته ها واقعین.....:24::wac: من هر نوع بازی رو از 2 سالگی با انواع کنسول ها تا الان که 21 سالمه بازی کردم، نشسته، دراز کشیده، خوابیده، ایستاده،،،با روزولیشن بالا و پایین سیاه و سفید و رنگی ، ال سی دی . تلوزیون لامپی، کاراکتوری و و و صد تا و ی دیگه...والله نیم ثانیه هم حالت تهوع نداشتمـــــاااااااا

mohsen14014
20-04-2016, 12:17
تو هیچ بازی این حالت رو نداشتم بجز The Talos Principle که هر وقت بازی میکنم یه حالت مشکوک و مثل تهوع بهم دست میده ، دیدم درسته خیلی ها این مشکل رو دارن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA%20%D8%AA%D9%87%D9%88% D8%B9%20%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D8 %A7%D8%B2%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D 9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C

Mahdi.Gamer
20-04-2016, 15:54
من با صدای بلند سردرد میگیرم، شما که صدا رو زیاد نکردی تو این بازی؟