PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند شدن ویندوز 7 64 بیتی

Serenity
30-01-2013, 16:55
سلام من تا امروز ویندوزی که استفاده میکردم 32 بیتی بوده و به تازگی ویندوز 7 64 بیتی ریختم اما :

زمان بوت شدن ویندوز حدودآ 10 15 ثانیه افزایش پیدا کرده !
زمان بالا اومدن 3d max 2012 افزایش پیدا کرده !
یکی به من گفت باید قبل از اینکه از ویندوز 32 بیتی برم به 64 بیتی باید FDisk کنم که من این کار رو نکردم . میگفت بافر مورد نیاز ویندوز 7 32 بیتی 100 مگابایت هست اما 64 بیتی بیشتر هست .درسته این موضوع و من باید FDisck میکردم ؟
یا اینکه این کند شدن ربطی به این موضوع نداره !؟ اینم بگم من 2 تا ویندوز از دوتا شرکت مختلف نصب کردم ( هر دو 64 بیتی Ultimate ) اما باز این مشکل بود ...

مشخصات سیستم :
AMD Phenom II x4 955 3.2
4GB ram

A M ! N
31-01-2013, 19:35
سلام هانی جان.... اف دیسک که نه ، ولی بهتر بود قبل از نصب درایو رو فرمت میکردی.. الان overwrite کردی.
ولی به نظر من ویندوز 8 نصب کنی خیلی سریعتره.. اگه سرعت میخوای... جدی میگم 7 رو بزار کنار :دی

shabe.saket
31-01-2013, 23:47
آقا ما از این 64 بیتی ها خیری ندیدیم
فکر نکنم شما هم خیری ببینی

سیستم من کاملآ با 64 مچ هست از لحاظ سخت افزاری ولی خیری از سیستم عاملش ندیدیم

همون 32 بیت بدون مشکله بهتره...

malek1991
24-02-2013, 22:05
دوست عزیز ویندوز8 نصب نکنید بهتره چون هنوز دارای باگ های بسیار زیادی هست و بعد نصب شما از وجود مشکلات جدی در این سیستم عامل و اجرای بد برنامه ها خسته می شوید

A M ! N
24-02-2013, 22:13
دوست عزیز ویندوز8 نصب نکنید بهتره چون هنوز دارای باگ های بسیار زیادی هست و بعد نصب شما از وجود مشکلات جدی در این سیستم عامل و اجرای بد برنامه ها خسته می شوید

سلام رفیق ، بــه دور از تعــصب میگــم این حرفو و بدون هیچ اغراقی.. من از وقتی که به 8 ارتقا دادم شاهد کوچکترین
مشکلی نبودم حتــا درایورهارو هم نصب نکردم چون 8 خودش همرو شناخته بود.. بسیاری از مشکلاتی که با 7 داشتم
اینجا مرتفع شده.. شاهد هیچ باگی هم نبودم. البته من به آخرین آپدیت ارتقا دادم. در حال حاضر اصلن دلم نمیخواد حتا
ظاهر ویندوز 7 رو ببینم. به نظر من وین 8 شاهکاری از سوی مایکروسافت هست.

Thor God
24-02-2013, 23:03
به صاحب تاپیک :
دوست عزیز کند شدن سرعت سیستم کامپیوتر مثله سردرد آدم میمونه هزار و یک دلیل داره :n02: آخرش هم کسی نمیتونه کمکت کنه باید خودت راه حل رو پیدا کنی
بررسی کن سیستم ویروسی نشده باشه + نصب نرم افزار های سنگین + پر شدن درایوی که ویندوز رو توش نصب کردی + نصب انواع اقسام تم + کم بودن خود سیستم و ..... خیلی چیزهای دیگه از دلایل کم شدن سرعت سیستم هست !

آقا ما از این 64 بیتی ها خیری ندیدیم
فکر نکنم شما هم خیری ببینی

سیستم من کاملآ با 64 مچ هست از لحاظ سخت افزاری ولی خیری از سیستم عاملش ندیدیم

همون 32 بیت بدون مشکله بهتره...

جدی ؟! ولی ویندوز 64 بیت تا حالا نه به من حال داده و نه حالمو گرفته ! کلا هیچ فرقی بین 32 و 64 بیت بودن سیستم نمی بینم ( فرق که هست منظورم از این نظره که شما می گی ... ) نرم افزار هاشم که ماشالله فراوون ! شما میشه بگی چرا خیری ندیدی ؟!

shabe.saket
24-02-2013, 23:31
اصلآ پایدار نیست
نمیدونم چرا سر 5 روز یه مشکلی پیدا میکرد
فایرفاکس ارور میداد مدیا پلیر ارور میداد انواع اقسام ارورها.....

32 بیت که نصب میکنم بدون مشکله
البته حرفتون درسته ممکنه 1001 دلیل باشه
ولی کلآ ما از 64 بیتی ها خیری ندیدیم...........