PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک لطفا, ارور موقع نصب ویندوز سون

arashunique
30-01-2013, 16:26
سلام بچه ها خوبین؟

یه نت بوک dell mini 1012 دارم, سی دی رام نداره, همیشه برای نصب ویندوز فلش رو بوتبیل میکردم و ویندوز عوض میکردم...
اما...

اما الان فلشو بوت میکنه ولی وقتی به مرحله انتخاب درایو و فرمت و اینا میرسه اون گزینه درایو آبشن که غیب شده هیچ, یه ارورم میاد که میگه:

load driver
to install the device driver needed to access your hard drive. insert the installation media containing the driver files

همه درایورای لبتابمو بهش دادم, دیگه واقعن نمیدونم چیکار کنم, جوابی تو نت بیدا نکردم که تابیک زدم...
تو رو خدا کمکم کنین...
:n29::n12:

jafarian
30-01-2013, 16:39
شمااول از همه ازطریق خود ویندوز اقدام به بوت کردن فلش کنید طبق پست شماره 121 که پایین قراردادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگرکه بازم رفع مشکل نشد طبق پست 10 که پایین قراردادم برین :n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashunique
30-01-2013, 16:48
مرسی دوست عزیز, ولی ویندوزش بالا نمیاد که بشه کاری کرد, فقط وارد بوت میشه, چیکار کنم به نظرتون؟

arashunique
30-01-2013, 21:31
خواهش میکنم کسی هست که جواب سوالمو بدونه لطفا؟؟؟

jafarian
31-01-2013, 00:36
خواهش میکنم کسی هست که جواب سوالمو بدونه لطفا؟؟؟

این مراحلی که من گفتم که درست کردن فلش از طریق خود ویندوز یا نصب درایورهای ساتا مروبط به مادربورد شما از طریق یک سیستم دیگه میتونید انجام بدین که ویندوزش 7 باشه بعد روی سیستم خودتون اعمال کنید برای مورد شما تنها من این روشها رو پیدا کردم.

arashunique
31-01-2013, 11:25
این مراحلی که من گفتم که درست کردن فلش از طریق خود ویندوز یا نصب درایورهای ساتا مروبط به مادربورد شما از طریق یک سیستم دیگه میتونید انجام بدین که ویندوزش 7 باشه بعد روی سیستم خودتون اعمال کنید برای مورد شما تنها من این روشها رو پیدا کردم.

مرسی از توجه ات دوستم, اون تابیکایی که معرفی کردیو خوندم, ممنون, در مورد دومی اینکه من با یه سیستم دیگه درایور مینبردشو از خود سایت دل گرفتم ریختم تو فلش ولی بازم کار نکرد, راستی نکنه اون یکی فلشم باید بوت باشه؟ سون دیگه در دسرس ندارم, فلش ویندوز رو همیشه از سی ام دی بوت میکردم و اینم همینطور...
حالا چیکار کنم؟ مرسی

arashunique
31-01-2013, 20:24

فهمیدم مشکل کجا بود, دوباره ویندوز رو توی فلش بوت کردم مستقیم
از دی وی دی درست شد, الان داره نصب میشه, بازم مرسی :n01: