PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايلهاي خود را هيدن(مخفي) كرده ام

roohoravan
01-08-2006, 02:18
با سلام.من برخي از فايلهاي خود را هيدن(مخفي) كرده ام ولي وقتي به تولز مي روم تا در فولدرآپشن آنها را از آن حالت در بياورم گزينه اي بنام فولدرآپشن در تولز وجود ندارد ودر كنترل پنل هم فولدرآپشن وجود ندارد.لطفا مرا راهنمايي فرماييد.با تشكر

MB_Danger
01-08-2006, 03:06
با سلام.من برخي از فايلهاي خود را هيدن(مخفي) كرده ام ولي وقتي به تولز مي روم تا در فولدرآپشن آنها را از آن حالت در بياورم گزينه اي بنام فولدرآپشن در تولز وجود ندارد ودر كنترل پنل هم فولدرآپشن وجود ندارد.لطفا مرا راهنمايي فرماييد.با تشكر
از این برنامه استفاده کنید ...

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اندازه ی فایل : 3 KB

موفق باشید .

chovalier
01-08-2006, 10:33
سلام عزيز
اگه توي كنترل پنل فولدر اپشنز وجود نداره , اون رو توي كل ماي كامپيوتر سرچ كن
اگه درست نشد بگو بچه ها رو براي كمك بريزم اينجا
راه MB_Danger هم بايد خوب باشه

zendegi
01-08-2006, 14:40
Aminrd شما ديگه شورشو در آوردي...........يكي از مديران خواهشا به ايشون تذكر بدهند..مرسي..........

mahsoft
01-08-2006, 15:15
Aminrd شما ديگه شورشو در آوردي...........يكي از مديران خواهشا به ايشون تذكر بدهند..مرسي..........

حق با زندگی ه
دوست عزیز چرا انقدر تبلیغ بی جا می کنی
من تبلیغ شما رو در چند تاپیک دیگه هم دیدم :angry:

------------
جواب دوست عزیز شما می تونی با استفاده از برنامه هایی

مثل

وین انسی 2003 یا سروانت و... فایلهای مخیفی خودتون رو ببینین البته درسته این راه اساسی نیست ولی این مشکل شما در بین همه شایعه پس باید فکر چاره کرد ;)

roohoravan
07-08-2006, 01:12
آقا مشكل حل نشد.كسي راهي بلد نيست.

mpsjavad
07-08-2006, 01:36
با سلام ..

خوب براي بر گردوندنش بريد به مسر زير در رجيستري :

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer

بعد از سمت راست كليد NoFolderOptions رو پيدا كنيد و بهش مقدار صفر بديد .. Log Off كنيد تا تغييرات اعمال بشه .

از يك انتي ويروس داراي گارد رجيستري استفاده كنيد تا چنين مشكلاتي بدون اجازه شما رخ نده !!

از تاپيك زير هم ميتونيد استفاده كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان كمي از قابليت جستجو انجمن ها هم استفاده كنيد .. لطفا !

ممنون.

sentimental
07-08-2006, 03:00
اقا این روش رو امتحان کنید
در منوی Run تایپ کنید gpedit.msc
تا وارد برنامه group policy بشید
در قسمت سمت چپ ابتدا گزینه User Configuration سپس Administrative Templates بعد Windows Components و در اخر Windows Explorer را انتخاب کنید.
در قسمت سمت راست روی گزینه Remove the Folder Options menu item from the Tool menu دبل کلیک کرده و در پنجره باز شده و در قسمت Settings گزینه Not Configured یا Disabled را انتخاب کرده و Apply کنید.
به احتمال زیاد فولدر اپشن به حالت اولیه برمیگرده
اگه نشد حتما یک بار ویروس یابی کنید و بعد از اون این عمل رو انجام بدید
من نورتون 2006 اپدیت شده رو بهتون پیشنهاد میکنم

MB_Danger
07-08-2006, 05:53
بذارید خیال همتون رو راحت کنم ...
اون نرم افزاری رو که من در ابتدا معرفی کردم ، رجیستری رو ویرایش می کرد و Folder Options رو آشکار می کرد .
دوست عزیزم جناب mpsjavad هم همون روشی رو که نرم افزار به صورت اتوماتیک انجام میداد رو به صورت دستی از طریق رجیستری بیان کردن !
جناب sentimental عزیز هم از طریق Gpedit.msc بیان کردن !
نا گفته نمونه که Group Policy هم رجیستری رو ویرایش می کنه و میشه گفت نقش یه واسط رو بین کاربر و رجیستری ایفا می کنه !
پس هر سه به یک مطلب با چند شیوه اشاره کردیم !
kongkido جان اگه با اون نرم افزار کارت راه نیفتاد به احتمال n% یه ویروس یا تروجان Folder Options رو مجددا Remove می کنه !
باید اول ویروس رو از بین ببری و مجددا از اون نرم افزار استفاده کنی ...
همگی موفق باشید .

MB_Danger
07-08-2006, 06:05
این پست توسط MB_Danger به دلیل تکراری بودن حذف گردید .

roohoravan
07-08-2006, 20:22
با سلام ..

خوب براي بر گردوندنش بريد به مسر زير در رجيستري :

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer

بعد از سمت راست كليد NoFolderOptions رو پيدا كنيد و بهش مقدار صفر بديد .. Log Off كنيد تا تغييرات اعمال بشه .

از يك انتي ويروس داراي گارد رجيستري استفاده كنيد تا چنين مشكلاتي بدون اجازه شما رخ نده !!

از تاپيك زير هم ميتونيد استفاده كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان كمي از قابليت جستجو انجمن ها هم استفاده كنيد .. لطفا !

ممنون. با سلام.آقا اين روش هم نشد كه نشد.هر چه در ريجستري تايپ ميكنم سيستم ري استارت ميشه.با تشكر

ghatel
08-08-2006, 14:06
سلام.آقا من هم همين مشكل را دارم و با موارد بالا حل نشد.چه بايد كرد؟با تشكر

shahab47
09-08-2006, 23:41
فکر کنم منم مبتلا شدم
الان دارم pandaرو اپ میکنم
تا حالا هم دو بار ویندوز عوض کردم(قابل توجه اونایی که از خراب شدن رجیستری بحث میکنن)
راستی تاهم بخوای اذیتش کنی رستارتت میکنه :evil: :evil:
به نظرم خودش رو توی svchost.exeجای داده