PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منبع آموزشی برای jQuery کسی سراغ داره؟؟؟

atlas-m
29-01-2013, 19:56
سلام.
من PHP کار میکنم. یک منبع آموزشی فارسی برای jQuery میخواهم. کتابی که jQuery را در کنار PHP گفته باشه. هرچی کتاب تو بازار دیدم jQuery را در کنار ASP گفته بود. PDF یا سایتم خوبه. فقط فارسی باشه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

dracula_killer
29-01-2013, 22:25
دوست عزیز من بهت پیشنهاد می کنم سایت w3schools رو مطالبش رو بخونی
باور کن هم انگلیسیش روونه و هم خیلی ساده توضیح داده

سعی کن منابع فارسی رو بیخیال شی اگه میخوای یک طراج/برنامه نویس موفق بشی

atlas-m
29-01-2013, 23:53
دوست عزیز من بهت پیشنهاد می کنم سایت w3schools رو مطالبش رو بخونی
باور کن هم انگلیسیش روونه و هم خیلی ساده توضیح داده

سعی کن منابع فارسی رو بیخیال شی اگه میخوای یک طراج/برنامه نویس موفق بشی

رفتم. ولی من فعلا الان منبع فارسی نیاز دارم.

atlas-m
29-01-2013, 23:56
کتاب "مرجـــع کاربردی jQuery" نوشته بیر بیبیولت، مترجم آرمان اسدسنگابی، انتشارات خلیج فـــارس را کسی خونده؟

dracula_killer
30-01-2013, 12:22
رفتم. ولی من فعلا الان منبع فارسی نیاز دارم.

یه سوال:

میخوای jquery رو به طور کامل یاد بگیری یا الان وسط یه پروژه ی php هستی و نیاز به چند خط jquery داری؟

اگه جوابت گزینه ی دوم هست بهت پیشنهاد می کنم آموزش های تصویری سایت p30sazan رو دانلود و نگاه کنی.هم فارسیه و هم تمام اون چیزای ابتدایی که نیاز داری رو کامل پوشش داده

atlas-m
30-01-2013, 12:55
یه سوال:

میخوای jquery رو به طور کامل یاد بگیری یا الان وسط یه پروژه ی php هستی و نیاز به چند خط jquery داری؟

اگه جوابت گزینه ی دوم هست بهت پیشنهاد می کنم آموزش های تصویری سایت p30sazan رو دانلود و نگاه کنی.هم فارسیه و هم تمام اون چیزای ابتدایی که نیاز داری رو کامل پوشش داده
ممنون. قبلا یه ترک گرفتم. بدک نیست.

asal-banoo
25-02-2013, 13:30
سلام.
من PHP کار میکنم. یک منبع آموزشی فارسی برای jQuery میخواهم. کتابی که jQuery را در کنار PHP گفته باشه. هرچی کتاب تو بازار دیدم jQuery را در کنار ASP گفته بود. PDF یا سایتم خوبه. فقط فارسی باشه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

درسته که گفتید فارسی ولیمن خواستم بهتون بگم خود سایت jquery.com بهترین منبع برای یادگیریه چون تمام کدهای مثالی رو آورده و مرحله به مرحله شما رو پیش می بره. مخصوصا که برنامه نویس php هستید. منم با این مشکل رو به رو شدم و اون سایت خیلی کمکم کرد.

HEGMATANEH
25-02-2013, 18:19
دوست گلم آموزش زیر نسخه فارسی همون سایت w3schools هست . خداییش خیلی خوب تر جمه کرده . ترجمه روونی هست . دانلود کنی ضرر نمیکنی
موفق باشید
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
25-02-2013, 22:02
دوست گلم آموزش زیر نسخه فارسی همون سایت w3schools هست . خداییش خیلی خوب تر جمه کرده . ترجمه روونی هست . دانلود کنی ضرر نمیکنی
موفق باشید
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داشتمش! ممنون.

atlas-m
25-02-2013, 22:03
کتاب "مرجـــع کاربردی jQuery" نوشته بیر بیبیولت، مترجم آرمان اسدسنگابی، انتشارات خلیج فـــارس را کسی خونده؟

این کتابو خریدم. عالیه، عالی!!!

iKode
13-03-2013, 12:29
کتاب مرجع کامل JQuery آرمان اسد سنگابی از انتشارات کیان رایانه کتاب قشنگیه من خودم دارمش