PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Permission درایوها!

Dezak
29-01-2013, 14:55
من همیشه مواقعی که برای مدتی از سیستم دور بودم Permission یک درایو رو Deny میکردم و فایل هام رو اونجا نگه می داشتم تا کسی نابودشون نکنه! (داداشم!) اما امروز که میخواستم محدودیت رو بردارم دیگه اینکارو نکرد و ارور داد که شما نمیتونید!
من Administor هستم ولی بازم نمیشه..... حالا همه فایل هام در خطر نابودیه:n28: Help Me لطفا!

--------------------------------------------نیم ساعت بعد-----------------------------------------------
بعد از کلی کلنجار درایو باز شد Permission هم الان روی Allow هستش اما هیچ کدوم از فایل ها اجرا نمیشه!! حتی یک عکس!!!!!:n30::n30::n30:

Dezak
29-01-2013, 23:33
کسی نمیدونه چه باید کرد؟

jafarian
30-01-2013, 00:35
روی فایلهایی که اجرا میکنید اجرا نمیشن پیغام بخصوصی دریافت میکنید؟ این 3 تا روش پایین تست کنید:n01:

روش اول

برنامه Ownership Changer دانلود اجراش کنید بعد کلیدهای ctrl+ o را درمحیط اصلی برنامه بزنید از کادری که باز میشه ابتدا مسیر یکی از فایلهای خودتون که به اینصورت در اومده رو بدین بعدچکمارک گزینه شماره 1 بزنید بعد یکی از گزینه های کادر شماره 2 انتخاب کنید از آخرم روی گزینه شماره 3 انتخاب کنید اگرکه بازم به همون صورت بود حالتهای دیگه رو از کادر شماره 2 را انتخاب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

اینسری برنامه WinOwnership از پایین دانلود اجراش کنید بعد طبق شکل شماره 1 در همون کادر مورد نظر دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه مسیر یکی از فایلهای خودتون باز بدین طبق شماره 2 بعدم گزینه شماره 3 انتخاب کنید

درقسمت بعدم گزینه شماره 4 انتخاب کنیدبعد از نوع فایل خودتون تست کنید

روش سوم

طبق تاپیک پایین پست شماره 2 برین اینکار شماروی یکی از فایلهای خودتون انجام بدین.

مشکل با security ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dezak
30-01-2013, 12:09
با تشکر از جعفریان عزیز که کمک کردن این سه روش هم جواب نداد اما یه کاری کردم که جواب داد! تمام User های ثبت شده حتی سیستم رو هم پاک کردم تا درایو کاملا بسته بشه. سپس یه یوزر Admin به نام خودم ساختم تا درایو دوباره قابل رویت باشه با این کار فایل ها اجرا نشد اما اجاره جابجایی بهم داد که همه فایل ها رو به درایو دیگه ای منتقل کردم و همه چی درست شد.:n19:در آخر پارتیشن مورد نظر پاک و دوباره بسته شد تا همه چیز به حالت اول برگرده!!! بازم هم تشکر از ناظر عزیز به جهت پیگیریشون.:n16::n12: