PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب نرم افزارکمک

raso666
29-01-2013, 13:02
با سلام دوستان تازه ها بعضی نرم افزارهایی که میخوام نصب کنم مثل ادوب ریدر و ... وسط های نصب این ارور زیر میده باید چی کار کرد؟؟:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Traceur
30-01-2013, 17:06
سلام دوست عزیز ...

مشکل از رجیستری ویندوز هست که یک سری کلید ها باید ویرایش شود ؛

برای اینکار Regedit را در منوی Run (بوسیله کلید های میانبر Windows + R) تایپ و ورود را بزنید .

مقادیر مسیر :
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\User Shell Folders
و
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\User Shell Folders

رو با جدول موجود در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مقایسه کنید تا اگر تغییر یا اختلافی مشاهده کردید اون رو اعمال کنید .

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

raso666
31-01-2013, 08:19
سلام دوست عزیز ...

مشکل از رجیستری ویندوز هست که یک سری کلید ها باید ویرایش شود ؛

برای اینکار Regedit را در منوی Run (بوسیله کلید های میانبر Windows + R) تایپ و ورود را بزنید .

مقادیر مسیر :
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\User Shell Folders
و
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\User Shell Folders

رو با جدول موجود در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مقایسه کنید تا اگر تغییر یا اختلافی مشاهده کردید اون رو اعمال کنید .

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من دقیق نفهمیدم باید چی کارکرد !!نرم افزاری هست که به صورت خودکار خودش تنظیم کنه؟؟؟در ضمن من از نرم افزار TuneUp Utilities 2013 استفاده میکنم :n13: