PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با جستجوی ویندوز

FOURTH RETURN
28-01-2013, 12:17
چند روزیه جستجوی ویندوز برام کار نمیکنم هر دستوری هم مینویسم توش هیچی نشون نمیده اینطوری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
28-01-2013, 15:53
این روشهای پایین تست کنید :n01:

روش اول

طبق تاپیک که پایین روش دومش که گفتم برین

غیب شدم نوار سرچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

منوی run اجرا در قسمت سرچش تایپ کنید regedit بعد اینتر کنید درکادری که باز میشه به این مسیرپایین از رجیستری برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد اون گزینه ای که بصورت سبزرنگ درمسیر بالا مشخص کردم روی همین گزینه کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید بعد رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید

روش سوم

فایل هات فیکس پایین دانلود کنید از پایین برای دانلودشم باید ابتدا روی گزینه I Accept کلیک کنید در صفحه بعدم ایمیل خودتون وارد کنید با کد امنیتی که نمایش داده میشود بعد هات فیکس به ایمیل شماسند میشه بعد که دانلود از حالت فشرده خارجش کردین اجراش کنید از اخرم سیستم که ریست شد بالا اومد از نوع تست کنید این دو تا روش دوم با سوم در لینک دوم عنوان شده که قراردادم.

FOURTH RETURN
28-01-2013, 17:14
روش اول که ربطی به سوال من نداره چون برای من کار نمیکنه نگفتم غیب شده
روش دوم رو که نمیتونم استفاده کنم چون هرچی تایپ میکنم تو سرچ چیزی نشون نمیده:n29:

روش سوم هم که فایل نصب نمیشه

مشکل از کرک ویندوز نیست؟

jafarian
29-01-2013, 00:34
شما به اینصورت که من میگم باید عمل کنید

برای روش اول به Control Panel برین بعدشم گزینه Programs and Features انتخاب کنید در کادری که باز میشه از ستون سمت چپ گزینه Turn Windows features on or off انتخاب کنید بعدشم در کادر بعدی چکمارک گزینه

یکبار حذف کنید اکی کنید بعد از نوع چکمارک بزارین اکی کنید اگر که برای هر مرحله درخواست ریستارت ویندوز کرد ویندوز ریستارت کنید

برای روش دوم منظورم سرچ منوی استارت نبود منظور من منوی run بود که باید این منو رو با کلیدهای win + r اجرا کنید در کادری که باز میشه دستور regedit تایپ اینترکنید بعد به همین مسیر پایین ازرجیستری که گفتم برین

بعدروی گزینه FolderTypes در مسیر بالا که با رنگ قرمز مشخص کردم کلیک راست کنید بعد گزینه Find انتخاب کنید در کادری که باز میشه این گزینه پایین با موس paste کنید

بعد روی گزینه Find Next کلیک کنید وقتی این گزینه بالا پیدا شد روش کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید وقتی حذف شد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

برای روش سوم اون فایل فقط دانلود باید اجرا کنید این فایل هات فیکس نصب نمیشه بصورت اتومات اگر مشکلی در قسمت سرچ ویندوز باشه رفع میکنه

این روش چهارم تست کنید

به Control Panel برین بعد System and Maintenance بعد گزینه Indexing Options انتخاب کنید بعد طبق شکل پایین روی گزینه Advanced کلیک کنید طبق شماره پیش برین به همون صورت که مشخص کردم.

FOURTH RETURN
29-01-2013, 16:21
شما به اینصورت که من میگم باید عمل کنید

برای روش دوم منظورم سرچ منوی استارت نبود منظور من منوی run بود که باید این منو رو با کلیدهای win + r اجرا کنید در کادری که باز میشه دستور regedit تایپ اینترکنید بعد به همین مسیر پایین ازرجیستری که گفتم برین

بعدروی گزینه FolderTypes در مسیر بالا که با رنگ قرمز مشخص کردم کلیک راست کنید بعد گزینه Find انتخاب کنید در کادری که باز میشه این گزینه پایین با موس paste کنید

بعد روی گزینه Find Next کلیک کنید وقتی این گزینه بالا پیدا شد روش کلیک راست گزینه delete انتخاب کنید وقتی حذف شد رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

برای روش سوم اون فایل فقط دانلود باید اجرا کنید این فایل هات فیکس نصب نمیشه بصورت اتومات اگر مشکلی در قسمت سرچ ویندوز باشه رفع میکنه

این روش چهارم تست کنید

به Control Panel برین بعد System and Maintenance بعد گزینه Indexing Options انتخاب کنید بعد طبق شکل پایین روی گزینه Advanced کلیک کنید طبق شماره پیش برین به همون صورت که مشخص کردم.

'گزینه دوم رو گفتم که نمیتونم سرچ منو چه فرقی با منوی ران داره ؟! گفتم که کار نمیکنه:n15:

گزینه چهارم اصلا اون مسیری که میگی من ندارم من ویندوزم سرویس پک 1 هست مسیرهاش متفاوته نتونستم اونجا رو پیدا کنم

گزینه 1 و 4 هم که درستش نکردن:n04:

FOURTH RETURN
29-01-2013, 20:48
اون عکسی رو که گذاشتم نگاه کن هرچی تایپ میکنم فقط صحفه سفید نشون میده

jafarian
30-01-2013, 00:41
اون عکسی رو که گذاشتم نگاه کن هرچی تایپ میکنم فقط صحفه سفید نشون میده

برای روش اول

من واسه گفتم انجام بدین که بعضی مواقع با پاک کردن نصب کردن سرچ ویندوز این مشکل مرتفع میشه

برای روش دوم

شما وقتی گزینه های Win + R همزمان بزنید در کادری که باز میشه طبق شکل پایین گزینه regedit که تایپ کنیداین گزینه برای شما باید طبق شکل قابل مشاهده باشه این کادر با کادر شکل اول که شما گذاشتین به کل فرق داره

برای روش چهارم

غیرممکنه که شما این گزینه رو بخواین در کنترل پنل نداشته باشین شما طبق شکل پایین به کنترل پنل برین بعدشم آیکنهای کنترل پنل طبق شماره 1 بحالت small انتخاب کنید بعدم گزینه شماره 2 که همون گزینه ای که داخل روش 4 گفتم برای شما قابل مشاهده هست.

FOURTH RETURN
30-01-2013, 01:42
هیچ روشی کار نکرد

jafarian
30-01-2013, 14:57
هیچ روشی کار نکرد

این فایل fix پایین دانلود کنید برای دانلودشم روی وقتی سایت باز شد روی گزینه run کلیک کنید بعد به اینترنت وصل بشین فایل اجرا کنید طبق ویزارد پیش برین.

FOURTH RETURN
30-01-2013, 19:48
اینم درستش نکرد مجبورم باش بسازم دیگه نمیدونم شاید اشکال از کرک ویندوزه باید ببینم:n21:

FOURTH RETURN
30-01-2013, 21:31
کرک هم عوض کردم درست نشد