PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت بالای نمایش فیلم در d6920!!!!

hasanoooooooo
28-01-2013, 00:48
سلام دوستان من از روز اولی که این تلوزیون رو خریدم هر وفت خواستم فیلم رش پلی کنم. متاسفانه یک موضوعی رو اعصابم بود!
اونم اینکه سرعت نمایش فیلم خیلی زیاده! یجورایی سریع هست...چجوری بگم... مثل ایکه مثلا بیشتر از حد معمول فریم در ثانیه پخش میکنه! با چندین فیلم تست کردم متاسفانه هنوز هم همونجوری هست... کسی میتونه کمکم کنه؟ 40d6920 دارم... واقعا تیوی محشری هست.. اما این موضوع داغونم کرده... ممنون میشم کمکم کنید ایا تنظیم خاصی داره؟

*Alucard*
28-01-2013, 23:06
احتمالا شما دچار مشکلی شدین که بهش میگن soap opera و دلیل به وجود اومدنش فعال بودن مدارهای ایجاد فریم مصنوعی و ... هست سعی کنید گزینه های Blur Reduction و Judder Reduction رو روی 0 تنظیم کنید و با روش آزمون و خطا کم کم به مقادیر هر پارامتر کمی اضافه کنید تا بهترین تنظیمات رو به دست بیارین به نظر من تنظیمات به این شکل میتونه مناسب باشه:
Auto Motion Plus رو بزارید روی Custom:
Blur Reduction بین 8 تا 10
Judder Reduction بین 0 تا 4

hasanoooooooo
29-01-2013, 11:36
سلاممم ممنون... این گزینه ها دقیقا کجای تلوزیون هست؟!

ویرایش... پیداش کردمم دوتاشو 0 کردم ! اما هیچ تغییری نکرد

*Alucard*
29-01-2013, 20:35
من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه گزینه های Film mode و LED Motion Plus رو در صورت موجود بودن هم آزمایش کن ببین تاثیری میزاره یا روی مد سینما یا Movie و استاندارد هم چک کن ببین تغییری ایجاد میشه یا نه. ممکنه مشکل از پلیر باشه با یک پلیر دیگه هم امتحان کن.اگه مشکل برطرف نشد با نمایندگی تماس بگیر چون ممکنه درایو پنل معیوب باشه.