PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه از تنظیماتی که بر روی فولدرهای ویندوز اعمال شده Backup بگیرم !

SA.JJ.AD
27-01-2013, 21:25
سلام دوستان !
.
خیلی وقته شاید به چند سال هم برسه که دنبال راهی هستم که بتونم از تنظیماتی که روی فولدر هام اعمال کردم بک اپ بگیرم و در مواقع خاصی مثه تعویض ویندوز یا اشکالاتی که ممکنه هر ان پیش بیاد برا سیستم ازش استفاده کنم تا دوباره زحمت تنظیم هزاران فولدر رو دوشم نیفته :n28:
+
+
این تنظیماتی که ازشون صحبت میکنم شامل ایناست !
.
تنظیمات Sort By یا همون دسته بندی بر اساس ...
تنظیمات View که شامل تنظیماتی میشه که فولدر های فلان قسمت بزرگ و فلان قسمت یه اندازه دیگه باشه ...
.
همین 2 تا برام خیلی مهمه !! چون من طبق عادتم هزاران پوشه ام رو هر کدوم رو به شکل و تنظیم خاصی در اوردم و بعضا مجبور شدم بعد نصب ویندوز که از نوع یکی یکی وارد هر درایو و فولدر شم و ... :n30:
.
واقعا ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره راهنماییم کنه :n01:خودم که فک میکنم تنظیمات مربوطه تو ریجستری باشه ...:n13:

mhda69
28-01-2013, 09:53
منم یه مدت خیلی دنبال این قضیه بودم حتی یکی دو تا نرم افزار ک واس بکاپ از تنظیمات فولدرها بودن رو تست کردم اما هیچکدوم جواب نداد...
از دوستان اگر کسی راهی ب ذهنش میرسه بگه چون مطمنم خیلی ها دنبالشن...

SA.JJ.AD
02-02-2013, 05:20
یعنی واقعا هیشکی ایده ای ! نظری ! راه حلی !! نرم افزاری ! چیزی ... برا انجام اینکار سراغ نداره ؟! :n27: