PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا به كاسپرسكي ميشه اعتماد كرد؟

faridk
10-04-2005, 18:07
سلام به همه دوستان
لطفا بفرماييد بهترين فايروال چيه؟ من با اينكه آنتي ويروس كاسپرسكي نسخه 5.0.20 رو دارم و هر يكي دو روز يك بار هم آپديتش مي كنم ولي بعد از گذشت چند روز كه با خود كاسپرسكي اسكن مي كنم ميبينم كه چند تا تروجان رديف مي كنه!!!

راستي ديروز كه گذاشتم اسكن كرد يه تروجان به نام lssas پيدا شد كسي درباره اين تروجان چيزي مي دونه؟

Mehdi_Best
11-04-2005, 09:55
فريد جان اول در مورد فايل lsass بايد بگم كه اين يكي از فايل هاي سيستم 32 خود ويندوز هست. ممكنه ويروسي بشه اما خودش ويروس يا تروجان نيست.
در ضمن آنتي ويروس كاسپرسكي در بين آنتي ويروس هاي موجود طبق بررسي هاي مختلف بهترين آنتي ويروس شناخته شده و اگه بخواي از يك آنتي ويروس ديگه هم استفاده كني مطمئنا از اين بهتر نخواهد بود. اما در مورد فايروال بهتره كه از زون آلارم پرو استفاده كني. آنتي ويروس به تنهايي نمي تونه 100 درصد چاره ساز باشه.
بعد هم شايد اون تروجان هايي كه مي گي دوباره پيدا شده احتمالا آنتي ويروست فعال نبوده .

Mohammad
11-04-2005, 12:01
فايروال zonealarm
آنتي ويروسم kaspersky
در ضمن سازگاري اين دو تا با هم خوبه :wink:

faridk
11-04-2005, 12:09
سلام
ممنون از راهنماييتون
حالا اين فايروال رو از كجا بايد بگيرم؟

Mehdi_Best
11-04-2005, 13:21
فريد جان اين لينك آخرين نسخه اش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كركش رو هم برات مي زارم.

Mehdi_Best
11-04-2005, 13:23
اين هم لينك كركش كه غيرمستقيم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] h+%21

iman17
12-04-2005, 18:22
مهدي جان مرسي! دستت طلا
گرفتمش :P

Mehdi_Best
13-04-2005, 12:08
ايمان جان قابلي نداشت.

mohammad2006
13-04-2005, 12:15
سلام به دوستان
يه بار avast pro رو امتحان كنيد به نظر من عاليه .

shrzomid
25-04-2005, 02:32
بهترين انتي ويروس دنيا بيت ديفيندر 8 است

shrzomid
25-04-2005, 02:38
bitdefender8plusيادت نره قويترين انتي ويروس حال حاضر دنيا مدال طلا گرفته :P :roll:

Spy
25-04-2005, 08:54
دوباره شروع شد :evil:

Amir_P30
25-04-2005, 09:38
محمد راست ميگه:

فايروال zonealarm
آنتي ويروسم kaspersky
در ضمن سازگاري اين دو تا با هم خوبه

من خودم از اين تركيب استفاده ميكنم.هيچ مشكلي هم ندارم. اين تركيب يكي از بهترين تركيب هاست

اسپاي جان هم راس ميگه

دوباره شروع شد

mahan
26-04-2005, 01:18
ايني كه ميگي بعد 2و3 روز اپديت ميكني و چند تا ويروس پيدا ميكنه .. خوب معلومه كه بايد هم پيدا كنه
من امروز آپديت كردم بعد از 7 روز يه چيزي در حدود 4 هزار تا ويروس جديد رو شناخت يعني 126355 تا.. خب طبيعتا تو سيستم من هم 4 تا ويروس پيدا ميكنه كه قبل از آپديت نميتونسته پيدا كنه اين كجاش مشكل داره
پس آپديت به چه درد ميخوره يهني همين ديگه
در ضمن دوباره بهترين و بد ترين راه نندازين

Soda
28-04-2005, 18:41
بايد بدونيد كه آنتي ويروس Bit Defender هسته خودشو از جناب آنتي ويروس KasperSky
مي خره

البته من اين خبر رو تو يكي از مجلات مهم كامپيوتري كشور خوندم كه هفته بعد خودش اعلام كرد كه اشتباه بوده و من هم ميگم كه اين اشتباه است
عذر خواهي ميكنم از تمام دوستان

Sinagood
28-04-2005, 18:52
منبع خبر شما چیست؟

من میدونم که این دو آنتی ویروس اولن و من خودم بیت دیفندر رو ترجیح میدم و تا به حال به چنین چیزی بر نخورده بودم

امابیت دیفندر در تعداد ویروس بیشتر میشناسه

ZiTaNiX
28-04-2005, 23:43
این کاسپرسکی که میگین از نورتون هم بهتره آره؟

Soda
29-04-2005, 07:43
چي چي
كي گفته بيت ديفندر ويروس بيشتر ميشناسه
از اون حرفا زدي ها

Sinagood
03-05-2005, 15:32
مگه عداد رو ندیدی؟

من نمیگم که بیت دیفندر بهتره چون فقط تعداد ویروس مهم نیست اما میگم من خودم روی دستگاهم بیت دیفندر رو به کاسپرسکی ترجیح میدم (به دلایل خاص)

Soda
03-05-2005, 19:49
اعداد رو كه ميگي دوباره بنويس
اين بيت ديفندر چقدر ويروس ميشناسه؟

Soda
03-05-2005, 20:11
يادم رفت كه بگم كاسپر اسكاي تا حالا 127202 ويروس ميشناسه

Sinagood
04-05-2005, 15:18
حدود 140000 تا اما دلیل من اینه که کاسپرسکی روی سی پی یو فشار میاره

برعکس چیزایی که شرکتش میگه

Soda
04-05-2005, 15:29
ايول بابا تا ديروز كه 100000 تا بود مشكوك ميزنه

Mehdi_Best
04-05-2005, 15:39
این کاسپرسکی که میگین از نورتون هم بهتره آره؟

دقيقا همينطوره. نه از نورتون بلكه از همه آنتي ويروس ها بهتره.

Sinagood
06-05-2005, 09:12
اصلا
دیروز 100000 تا بود؟
من 4 ماه پیش از استفاده میکردم نزدیک 100000 تا بود

من 2 ماه پیش 120000 تا رو یادم میاد

Navid
06-05-2005, 10:35
در حال حاضر بيت ديفندر 151000 تا مي شناسه !!!!

Soda
06-05-2005, 13:13
پس خيلي خفنه
حمله به سوي بيت ديفندر 8)

Soda
10-05-2005, 12:00
خوب برو بچ
تقريبا همتون هيچي حاليتون نيست البته ناراحت نشين چون حقيقت محضه
نه از جزئيات ضد ويروسها خبر دارين نه با انواع فايلهاي اجرائي آشنايي دارين
خوب با اين حرفم يه عده از شما كه بچه خوبي اند سريع برن ضد ويروس KasperSKY رو نصب كنن بقيه هم كه ادعا شون ميشه و اعتراض دارن بنويسن تا حالشونو اسيدي بگيرم
حسابي منتظر معترضين هستم
به اميد ديدار

prance_of_pirsia
16-05-2005, 17:25
بازم كه شروع كردين
فقط كاسپركي
واسلام شد تمام

Sinagood
16-05-2005, 19:45
بیت دیفندر امروز 161267ویروس میشناسه

میشه دقیقا بگین کاسپرسکی چقدر میشناسه؟
مشه یکی مجیک پی اس رو رو کاسپر تست کنه؟

اینها برا من مهم هستن تو انتخاب آنتی ویروس

Navid
16-05-2005, 19:51
ببینید آنتی ویروس یه چیزیه که نباید ازش طذفداری کرد ! ( به طور تعصبی ) چون آنتی ویروس یه چیزه حیاتی یه و ممکنه یه آنتی ویروسی الان خوب باشه فردا بد باشه !!!
من در حال حاضر معتقدم بیت دیفندر بهترین آنتی ویروسه !

Mehdi_Best
16-05-2005, 20:11
چند تا پست در اين تاپيك بود كه متاسفانه نمي دونم چرا حذف شده! سودا يك سؤالي كرده بود كه كسي نتونسته بود جواب بده. در مورد ضعف بيت دفندر و قدرت كاسپرسكي.

ramtin329
16-05-2005, 20:31
آقا من f-port دارم که حدود 166519 تا همین امروز که آپدیت کردم میشناسه ..پس زیاد طرفداری کاسپراسکای نکنین .البته سلیقه همه محترمه . درضمن من 2 سال avast professional داشتم اصلا هم جالب نیست فقط قیافه داره و راحت کرک میشه والا حتی فایل های زیپ را هم نمی تونه اسکن کنه :|

Soda
17-05-2005, 08:21
آقاي آي كيو ramtin329 ما صد بار گفتيم فقط متخصصين نظر بدن تا بشه ازش چيزي استنباط كرد و گفتيم افراد ديگه از سلائق شخصي شون اينجا چيزي نگن اونوقت شما مياي ميگي F-Port نمي دونم فلانه .ضد ويروسي كه نتونه Jeefo رو كلين كنه بدرد لاي جرز هم نمي خوره حالا مي خواد 700000 تا ويروس بشناسه

Mehdi_Best
17-05-2005, 08:37
سلام رامتين جان. اگه مي بيني ما مي گيم كاسپرسكي خوبه به خاطر اينه كه از جميع جهات خوبه. تعصبي هم روش نداريم. فقط به خاطر اينكه آنتي ويروس خيلي اهميت داره و با برنامه هاي مثلا پخش فيلم و آهنگ يا ... فرق داره و نمي شه به اين راحتي از كنارش رد شد خيلي تاكيد داريم. در ضمن تعداد ويروس به تنهايي كفايت نمي كنه.
چطور مي شه مثلا بيت دفندر كه تا حدود 1 ماه پيش مثلا 110000 شناسايي مي كرد الان بالاي 150000 تا شناسايي مي كنه؟ به نظر شما اين عجيب نيست؟

ramtin329
17-05-2005, 09:48
soda مواظب صحبت کردنت باش .. من هم میتونم مثل خودت صحبت کنم . در ضمن کی گفته f-port نمی تونه jeefo پاک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کسی این حرف زده نسنجیده اظهار نظر کرده . من هم نورتون هم مک آفی و کاسپراسکای و avast & sophos روی سیستم داشتم ولی تا حالا از f-port راضی بودم . مهدی جان از نکته جالبی که اشاره کردی هم ممنونم ... :)

Soda
17-05-2005, 10:03
اقاي عزيز همينم مونده بود كه تو بياي به من بگي نسنجيده حرف ميزنم
برا اثبات حرفم يه فايل آلوده به ويروس را برات آپلود ميكنم حالشو ببر

moneyed
17-05-2005, 10:16
بهترین آنتی ویروس دنیا دکتر وبه
دلیل این حرف من در زیر توسط خود سایت اثبات شده
------------------------------------------------------------------
﴿مشخصات نرم افزار آنتی ويروس دكتر وب﴾

مقدمه:

شايد تا به حال به سايتهاى مشهور اينترنتى كه برنامه هاى آنتى ويروس را رتبه بندى و توانايیهاى آنها را با هم مقايسه می نمايند مراجعه كرده‌ايد و حتماً مشاهده نموده‌ايد كه آنتى ويروس دكتر وب از شركت
"Dialogue Science" در صدر جداول رتبه بندى چون نگينى می درخشد. با تلاش جمعى از اعضاى هيأت علمى چند دانشگاه در كشور اينك نمايندگى انحصارى اين نرم افزار توانمند به شركت مهندسى بانى ساز اعطا گرديده است و كاربران ايرانى مى توانند منبعد از اين ضد ويروسى كه در سطح جهانى از احترام و جايگاه برجسته اى برخوردار است بصورت رجيستر شده استفاده نمايند. در حال حاضر بسيارى از مشخصات اين نرم افزار در سايت ايرانى " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" موجود است كه بطور خلاصه در زير به موارد برجسته آنها اشاره مى نمائيم:

١- احراز رتبه اول جهانى در بين آنتى ويروسهاى موجود در جهان.

٢ - داراى هوش مصنوعى پر قدرت جهت از بين بردن ويروسهاى ناشناخته.

۳ - داراى دوره روزآمدی روزانه از طريق اينترنت بصورت خودكار و يا بصورت دستى ( از طريق "CD" يا ديسكت يا از طريق پست الكترونيك ) بطور متوسط روزانه 30 ركورد ويروس (معادل الگوريتم 100 ويروس) به پايگاه داده نرم افزار اضافه مى‌گردد و شماره نسخه نرم افزار بطور متوسط هر سه تا چهار هفته يكبار تغيير مى‌نمايد. هر دو قسمت فوق با راه اندازى برنامه روزآمد كننده دكتر وب، روزآمد می گردند.

۴ - كنترل كننده ديسك سخت ونرم و كليه نامه هاى دريافتى از طريق اينترنت.

۵- كنترل كننده پورتهاى مختلف از جمله پورتهاى ۵٢ و ١١٠، اين محافظ پورتهاى تعيين شده را نظارت كرده و
نامه هاى ويروسى پست الكترونيك را قبل از ذخيره در ديسك سخت منهدم مى‌نمايد.

۶- داراى نسخه هاى مختلف برروى سيستم عاملهاى:

الف) "Dos 386, Windows 95/ 98/ Me/ NT/ 2000/ XP"

"OS/2, Novell NetWare, Linux/ FreeBSD/ Solaris (Intel)" (ب

٧- با نصب برنامه درميل سرور مراكز ارائه دهنده سرويسهاى اينترنت"ISP"، ميل سرور اينگونه شبكه ها تحت كنترل دكتر وب قرار گرفته و كليه نامه هاى دريافتى و ارسالى، مورد بررسى آلودگى ويروس قرار خواهند گرفت. بدين ترتيب كاربران اينگونه شبكه هاى اينترنتى از نظر دريافت ويروس از طريق اينترنت مصون خواهند ماند. اين نوع فيلترها تحت سيستم عامل "Linux" بوده و به "Daemon" دكتر وب معروف است. اين نرم افزار ميل سرورهاى ,”Sendmail”"Qmail"، "Postfix"، "Exim"، "Zmailer"، "Commiunigate Pro"، وفايل سرور "Samba" را پشتيبانى مى نمايد.

٨- پايگاه داده غنى شامل الگوريتم حدود 120000 هزار ويروس رايج مخصوصاً ويروسهاى موجود در كشور. (بيش از 40000 ركورد مستقل ويروس)

٩- نرم افزار آنتى ويروس دكتر وب شامل پنج قسمت عمده به شرح زير مى باشد:

الف) اسكنر، اين برنامه نرم افزارى شامل يك پايگاه داده فوق العاده قوى مى باشد كه الگوريتم چندين ده هزار ويروس شناخته شده در آن وجود دارد كه با روزآمد كردن روزانه نرم افزار اين پايگاه داده مرتباً تكميل و به روز مى گردد.

تجربه نشان داده است كه ويروس سازان بيش از %90 اوقات از الگوريتم ويروسهاى قديمى استفاده كرده و با اندكى تغيير در آنها ويروس جديد توليد مى نمايند. بدين ترتيب هنگام اسكن يك فايل يا درايو و مقايسه فايل مورد بررسى با پايگاه داده نرم افزار و شاپلون ويروسها ‌(جهت شناسايى ويروس) احتمالاً چون تطبيق 100% الگوريتم در خصوص اينگونه فايلها و اشياء مشكوك از طرف‌ آنتى‌ويروس مشاهده نمى شود ويروس ‌مذكور ممكن است شناسايى نگردد. به منظور جلوگيرى از اين مشكل و به دام افتادن ويروسهاى جديد در آنتى ويروس دكتر وب يك ترميناتور هوش مصنوعى فوق العاده قوى در نظر گرفته شده است كه با بررسى ساختار ويروس ناشناخته پى به ويروس بودن آن برده و آنرا تحت عنوان شى مشكوك (فايل، نامه ها، ...) معرفى
مى نمايد. بدين ترتيب اكثر ويروسهاى جديد به دام اين ترميناتور خواهند افتاد. با انتخاب گزينه
"Heuristic Analysis" در منوى "Settings" اين ترميناتور هوش مصنوعى فعال مى گردد. لازم به ذكر است در نسخه هاى مجانى و يا غير مجاز (غير رجيستر شده) اين توانايى يا فعال نمى گردد و يا بسيار ضعيف عمل مى نمايد.

ب) محافظ عنكبوتى نرم افزار "SpIDer Guarde"، اين قسمت از برنامه هنگام بالا آمدن ويندوز در حافظه موقت كامپيوتر اجرا گرديده و ناظر تمام عمليات انجام شده در كامپيوتر به صورت مستمر خواهد بود. بدين ترتيب چنانچه از طريق پست الكترونيك و يا دريافت يك فايل آلوده از ديسكت يا يك "CD" ويروسى به داخل كامپيوتر راه يابد، ويروس فوق قبل از تخريب داده هاى كامپيوتر توسط اين محافظ (كه يك برنامه رزيدنت حافظه است) آشكار شده و از صدمه خوردن كامپيوتر جلوگيرى می نمايد و اين در حالى است كه فعال نمودن اسكنر ذكر شده در قسمت "الف" بايستى بصورت دستى و توسط كاربر انجام گيرد. محافظ ذكر شده به نام محافظ عنكبوتى مشهور است كه از تكنولوژى جديد و فوق العاده توانمند "Spider Netting" استفاده مىنمايد. نصب اين محافظ عنكبوتى (كه با نصب "CD" نرم افزار بصورت خودكار روى ويندوز نصب می گردد) كاربر را هنگام كار با كامپيوتر آسوده خاطر می سازد و باعث می گردد كامپيوتر از گزند ويروس در امان نگاه داشته شود.

ج) گارد ايميل عنكبوتی(" SpIDer Mail ")

هنگامى كه از طريق برنامه "Outlook Express" نامه‌هاى الكترونيكى دريافت مى‌گردد اين گارد فعال شده و كليه نامه‌هاى دريافتى را قبل از قرار گرفتن در ديسك سخت مورد بررسى ويروسى قرار می دهد. اين گارد پورت هاى 110 و يا 25 را نظارت نموده و باعث مى‌گردد ورود ويروس قبل از ذخيره در ديسك سخت حذف گردد.

چنانچه نامه‌اى ويروسى باشد نامه مذكور برگشت خورده و به ارسال كننده نامه اطلاع داده مى‌شود: "دريافت كننده نامه ارسالى شما را بعلت وجود ويروس دريافت ننموده است".

همچنين نامه ديگرى به صندوق پستى شما وارد می گردد و از ارسال نامه ويروسى به شما و برگشت آن به ارسال كننده نامه خبر مىدهد. آدرس ايميل ارسال كننده نامه براى هر گونه اقدام بعدى نيز در اين نامه مشخص گرديده است.

د) برنامه كمكى روز آمد كننده، اين برنامه وظيفه روز آمد كردن مخزن ويروس و به روز كردن آخرين نسخه نرم افزار را به عهده دارد. با انتخاب دگمه "Update " روى صفحه اسكنر نرم افزار دكتر وب، مخزن ويروس از طريق اينترنت با شناسه و كلمه عبور كه هنگام خريد نرم افزار به كاربر داده می شود روزآمد مى‌گردد. در يك شبكه "LAN" مى‌توان برنامه روزآمد كننده را بگونه‌اى تنظيم نمود كه تنها يك رايانه كه اصطلاحاً رايانه مبداً ناميده مى‌شود از طريق اينترنت روزانه روزآمد گردد. و بقيه رايانه‌ ها در شبكه از روى اين رايانه مبداً خود را روزآمد نمايند.

ﮬ) برنامه كمكى زمانبندى كننده، به كمك اين برنامه جانبى می توان هم برنامه اسكنر را در زمانهاى بخصوصى فعال نمود و هم روز آمد كردن مخزن ويروس را از طريق اينترنت بصورت خودكار انجام داد.

۱۰- ديگر نرم افزار خانواده دكتر وب:

الف) بازرس ديسك سخت يا "ADinf"

نرم افزار ناظر به ديسك سخت "Inspector"، اين نرم افزار با نام "ADinf" و يا "Advanced Diskinfoscope" معروف است. با نصب اين برنامه مستقل روى سرور ويندوز 2000 ابتدا از اطلاعات كليه فايلها (همانند FAT) نسخه بردارى شده و با هر بار روشن كردن كامپيوتر اين نرم افزار فعال شده و اطلاعات مربوط به فايلها دوباره جمع آورى گرديده و با اطلاعات قبلى مقايسه مىگردند. چنانچه تغييرى در اندازه، تاريخ و يا توصيف يك فايلى صورت گرفته شده باشد پس از اتمام فرآيند كنترل در اين مقايسه فهرستى از آنها توسط برنامه تهيه شده و در اختيار كاربر قرار می گيرد. اين فهرست شامل فايلهاى جديد، فايلها تغيير يافته، فايلهاى جابجا شده و حذف شده می باشد. امروزه ثابت گرديده است كه در 99/99% اوقات ويروسها براى عملى كردن مقاصد تخريبى خود مجبور به تغيير پارامترهاى (اندازه، تاريخ، توصيف) فايل می باشند. لذا با اجراى برنامه
"ADinf" می توان تمام فايلهاى تغيير يافته و در نتيجه تقريباً تمام ويروسهاى جديد را آشكار و شناسايى نمود.

لازم به ذكر است اين برنامه نسبت به اسكنر دكتر وب بسيار سريعتر عمل می نمايد زيرا در درون فايلها وارد نگرديده ( بر خلاف برنامه اسكنر دكتر وب) و فقط اندازه آنها را مورد بررسى قرار مىدهد. بدين ترتيب فقط كافی است فايلهای تغيير يافته و جديد كه توسط اين نرم افزار شناسايی می گردند مورد بررسی آلودگى ويروسى نرم افزار اسكنر قرار گيرند ( و نه همه فايلها كه مستلزم صرف وقت زياد است) . بنابراين استفاده از نرم افزار"ADinf" باعث خواهد شد در زمان بسيار كوتاهى بررسى ويروسى در كل ديسك سخت در زمان بسيار كوتاهى صورت پذيرد. می توان اين نرم‌افزار را بگونه‌اى تنظيم نمود كه هر ساعت فايلهاى جديد بوجود آمده در ديسك سخت سرور را بصورت خودكار به نرم افزار آنتىويروس دكتر وب انتقال دهد و نرم افزار ضد ويروس بدون هيچگونه وقفه آنها را از نظر ويروسى بررسى نمايد.

ب) نرم‌افزار "DrWeb Enterprise Suite"

اين مجموعه نرم‌افزارى است كه روى سرور و "Work Station" هاى يك شبكه "LAN" نصب مى‌گردد و به كمك آن مى‌توان نرم‌افزار آنتى‌ويروس دكتر وب را از يك محل در شبكه كنترل نمود. بطور مثال توسط آن مى‌توان از يك محل اسكنر دكتر وب را در كليه رايانه هاى داخل شبكه فعال كرد، آنها را روزآمد نمود و گزارشهاى مختلف از آنها در خصوص وجود يا عدم ويروس در رايانه‌هاى شبكه دريافت داشت. به عبارت ديگر اين نرم‌افزار كليه عمليات لازم و محافظتي دكتر وب را در يك شبكه يكپارچه مى‌نمايد.

لازم به ذكر است اين نرم‌افزار از سرى مجموعه نرم‌افزارهاى جديد شركت ديالوگ ساينس می باشد.
:wink: :wink: :wink: :wink: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Strasboorg
17-05-2005, 13:35
اقاي عزيز همينم مونده بود كه تو بياي به من بگي نسنجيده حرف ميزنم
برا اثبات حرفم يه فايل آلوده به ويروس را برات آپلود ميكنم حالشو ببر

چقدر منم منم ميكوني
حاله ادمو به هم ميزني
شما كه اينقدر بارته
1 دليل بيار كه كاسپرسكي رو برتر از Dr.WEB
بدونيم
(حالا اگه خواستي 2 تا هم بياري اشكال نداره )

Soda
17-05-2005, 14:36
ما كه نفهميديم جناب استراسبورگ طرف كيه؟
تو كه بيدي هستي كه با هر بادي اينور و اونور ميري بهتره تحويلت نگيريم

Mehdi_Best
17-05-2005, 14:39
حالا طرف كي بودن كه مهم نيست. از اون دليل ها كه خودت مي دوني و من هم مي دونم (خودت گفتي برام) بگو ديگه! تا همه بدونن بهترين آنتي ويروس فقط و فقط كاسپرسكي هست!

در ضمن دوستان عزيز خواهش مي كنم كمي مهربانانه تر با هم صحبت كنيم!! :D :wink:

Navid
17-05-2005, 15:18
چطور مي شه مثلا بيت دفندر كه تا حدود 1 ماه پيش مثلا 110000 شناسايي مي كرد الان بالاي 150000 تا شناسايي مي كنه؟ به نظر شما اين عجيب نيست؟

مهدی جان و دوستانی که یه همچین حرفی می زنید ! اول اینکه یه ماهه اینطوری نشده !
دوم اینکه تو خارج که هر کی به هرکی نیست ! اینا رو حسابه ! میان تحقیق می کنن اگه الکی نوشته باشه شرکتشو تخته می کنن ! این حرفا دیگه چیه ! اگه رو حساب نبود که یکی بلند می شد می یومد می گفت ما 300000 تا ویروس می شناسیم !!!
یه نکته در مورد بیت دیفندر بگم که خودشو از بقیه جدا می کنه :
بیت دیفندر فایل هایی مثل فایل های زیپ و ... رو به اندازه ای باز می کنه و مورد جستجو قرار می ده که هیچ چیز نمی تونه از زیر دستش در بره ! می تونین امتحان کنید !

Soda
17-05-2005, 15:29
آقا نويد بحث جنگ و جدل كه نيست عزيز من
ببين اين قضيه كه تو ميگي كه نشد قدرت يه ضد ويروس
اين كارو اكثر ضد ويروسا ميكنن بغير از چند تا مثل trend micro pccillin و غيره محض اطلاع شما گفتم
حالا ببين زمونه چي جوري شده برا طرفداران بيت ديفندر هم ما بايد نشونه قدرت بياريم
اينو بشنو تا با بيت ديفندر بيشتر حال كني
حتي اگه فايل آلوده داخل ايميج برنامه نرو برنينگ رام هم باشه با حفظ كامل استراكچر اونو پيدا ميكنه كه اين كار هر ضد ويروسي نيست
خوش باشي عزيز
در ضمن آقاي استراسبورگ از ما ناراحت نشو اين حرفا رو كه ميزنيم بخدا فقط برا خير خواهي ميزنيم وگرنه من كه مبلغ يه ضد ويروس خاص نيستم

Soda
17-05-2005, 17:28
خوب اينم آپديت سايت virusbtn در مورد تست جامع ضد ويروسها كه من فقط معروفاشو گلچين كردم و بهتون نشون ميدم
Nod32 31 passes / 3 fails
Avast! 12 passes / 19 fails
QuickHeal 9 passes / 3 fails
eTrust 19 passes / 11 fails
Dr-Web 18 passes / 17 fails
F-Secure 18 passes / 12 fails
F-Port 13 passes / 8 fails
AVG 8 passes / 20 fails
KasperSky 26 passes / 13 fails
McAfee 19 passes / 18 fails
Norman 27 passes / 11 fails
Panda 1 pass / 3 fails
BitDefender 7 passes / 6 fails
Sophos 27 passes / 12 fails
Norton 27 passes / 6 fails
Pc-Cillin 12 passes / 7 fails

Soda
17-05-2005, 17:30
اينم يه دليل برتري كاسپر اسكاي بر دكتر وب
آقاي استراسبورگ

Sinagood
17-05-2005, 17:40

این چه حرفیه؟
شما میگی که رو آنتی ویروس تعصب نداری و آمار ارقام اشتباه بیت دیفندر رو میدی؟ :twisted:
اون جورب که من یادمه کاسپرسکی کمتر از یک ماه از بیت دیفندر پیش بود که معلوم شد پایدار نیست

ramtin329
17-05-2005, 22:29
آقای soda من این فایل rar که گفتی دانلود کردم ... و لی وقتی اسکن کردن همون ابتدا ویرورس win32/jeefo را پیدا و پاک کرد ... برای اطمینان باز هم اسکن کردم .ولی چیزی این بار پیدا نکرد . حالا شما چه چیز میخواستید به من ثابت کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!! :!: :?:

Soda
18-05-2005, 07:05
تو چند تا كامپيوتر حتي تو كامپيوتر هاي شركتمون هم امتحان كردم مي گفت نمي تونم كلين كنم
حالا چي جوري تو كامپيوتر شما اينكارو ميكنه الله اعلم
شايد به طرفداراش بيشتر حال ميده :wink:

Strasboorg
18-05-2005, 09:31
كاشكي هفته پيش كه سيستممو اسكن ميكردم ازش عكس ميگرفتم كه بزارم اينجا
الان روي سيستم من دكتر وب نصبه
ولي قبلش كاسپرسكي نصب بود
وقتي با دكتر وب اسكن كردم 14 تا تروجان و ويروس و كوفت و زهر مارو شناخت
كه البته كاسپرسكي نشناخته بود
تازه دكتر وب نزديك 80.000 ويروس رو ميشناسه
ولي كاسپرسكي فكر كنم نزديك 120000 تا
ببين جناب اقاي soda )شايدم سركار خانم )
من هيچي از انتي ويروس نميدونم
ولي وقتي همچين چيزي برام اتفاق افتاده
خوب معلومه از دكتر وب استفاده كنم و به نظر خودمم بهتر از بقيه باشه
در ضمن
اون جريان باد و بيد چي بود كه گفتي
:shock:
من كه تو اين تاپيك اولين پستي بود كه داده بودم
پس بادو بيد چيه ؟؟؟

ramtin329
18-05-2005, 09:50
ورژن مال من 3.16b هست ...یعنی آخرین ورژن ...شاید انهای که امتحان کردید ورژن پایین تر بوده

Soda
18-05-2005, 11:36
دقيقا من هم 3.16b رو دانلود كردم
بابا من كه تو صفحه سه انجمن جزئيات تست آنتي ويروسها رو آورده بودم حالا بگو دكتر وب كجا حالش خوبه

Navid
18-05-2005, 11:57
دوستان حتما اینجا رو ببینند :

BitDefender
PC-cillin
AVG Anti-Virus
McAfee VirusScan
F-Secure Anti-Virus
Norton AntiVirus
F-Prot for Windows
eTrust EZ Antivirus
ESET Nod32
Panda Anti-Virus
AVAST! Pro

متاسفانه کاسپراسکای توش نیست !

Soda
18-05-2005, 12:06
اين سايت كه شما رفتي توش كه جز امار نيست
من آمارم رو از سايت virusbtn گرفتم كه خيلي سايت خفنيه
خود ضد ويروسها همشون وقتي بتونن از اون سايت يه نشان بگيرن سريع تو بوقو كرنا ميكنن عزيز من
:wink:

nimaoy
18-05-2005, 12:13
دوستان من خودم از طرفداران kaspersky بودم و الان هم هستم....ولی در حال حاضر از NOD32 ورژن 2.5 استفاده میکنم. چون این آنتی ویروس 7 سال است که تمام ویروسهای سایت virusbtn را شناخته و نشان کسب کرده...بهتر است این آنتی ویروس را هم امتحان کنید.

Soda
18-05-2005, 12:21
ايول كلاست ما رو كشته
واقعا اين ضد ويروس حرف نداره
البته يه ضعف بزرگ داره اونم اينه كه on access file scanning نداره اگه متوجه شدي كه هيچ اگه نه بگو مفصل توضيح بدم

ramtin329
18-05-2005, 12:22
نیما جان آخه تونستی کرکش کنی ؟؟؟ کرک ورژن جدیدش که هنوز نیامده و یا اینکه من ندیدم . من هم تعریف NOD32 زیاد شنیدم :wink:

Soda
18-05-2005, 12:27
من كركش رو دارم
اگه بخواي بگم؟

Soda
18-05-2005, 13:41
اينم عكس عمليات اسكن f-prot

Soda
18-05-2005, 13:45
تازه يه حالت خيلي مسخره ديگه هم داره
اونم اينه كه تو real time Protection فقط ويروس رو بلاك مي كنه و ميگه خودتون برين با on demand scan سيستم رو چك كنين تا ويروس رو در اون حالت بكشم
خداييش مسخره نيست؟؟!!

nimaoy
18-05-2005, 15:42
soda جان در ورژن 2.5 این مشکل برطرف شده و به طور اتوماتیک در هنگامی که ویروس را پیدا می کند آن را از بین می برد...
من خودم این موضوع را امتحان کردم و این یکی از تفاوتهای ورژن 2.5 با قبلی است...
موفق باشید

Navid
18-05-2005, 15:46
soda جان لطفا حرفهات رو در یک پست مطرح کن !

Soda
18-05-2005, 15:58
خوب آقاي nimaoy
من اين مشكل را براي F-Prot مطرح كردم نه براي Nod32 پس لطفا دقت كن
حالا مي خوام يه فايل آلوده به jeefo رو براتون آپلود كنم كه ضد ويروس مورد پسند آقاي رامتين يعني F-prot نتونه اونو شناسايي كنه
فقط خواهشا اجراش نكن يه موقع كه سيستم آلوده ميشه
از ما گفتن بود
اينم لينك فايل آلوده

در ضمن آقاي nimaoy اينم ضعف بزرگ Nod32 هست كه دوباره تكرار مي كنم خوب بخون اگه متوجه شدي كه هيچ اگه نه بگو تا قشنگ واست توضيح بدم
اونم اينه كه on access file scanning نداره
در ضمن اقا نويد كاشاني شما بايد بدوني كه من ديوانه نيستم كه حرفامو تو چند تا پست بزنم بلكه چون اين ضد ويروس رو جديد نصب كردم هر بار يه نقطه ضعف كه ازشون پيدا كنم ميام اينجا برا اطلاع عموم ميگم
پس شما هم بهتره از اظهار نظر عجولانه دست برداري

Navid
18-05-2005, 16:58
در ضمن اقا نويد كاشاني شما بايد بدوني كه من ديوانه نيستم كه حرفامو تو چند تا پست بزنم بلكه چون اين ضد ويروس رو جديد نصب كردم هر بار يه نقطه ضعف كه ازشون پيدا كنم ميام اينجا برا اطلاع عموم ميگم
پس شما هم بهتره از اظهار نظر عجولانه دست برداري

soda جان من هیچوقت یه حرفی رو عجولانه نمی زنم ! اینو مطمئن باش ! در ضمن من کی گفتم که شما دیوانه ای !!!!

Soda
18-05-2005, 17:20
من نگفتم كه شما گفتي من ديوانه ام
يكم فكر ميكردي ميفهميدي منظور من اينه كه هر كس بي دليل اينكارو انجام بده ديوانه هست
فعلا كه يه حرفو عجولانه زدي
:wink:
1-0 به نفع من
قربونت.موفق باشي

nimaoy
18-05-2005, 17:25
soda جان در مورد on access file scanning میشه توضیح بدهی؟

Navid
18-05-2005, 17:27
باز گفتی عجولانه ! ببین soda جان من همونطوری هم که قبلا گفتم هیچوقت رو هوا حرف نمی زنم ! و عجول هم نیستم ! حتما دلیل داشته که گفتم ! شما می تونی از دکمه یه

استفاده کنی وقتی به فاصله چند دقیقه می خوای یه پست دیگه بدی .
این نوع پست دادن یک نوع پست بیهوده تلقی میشه ! و همچنین نظم تاپیک رو به هم می ریزه ! حالا من گفته باشم .... خود دانی !

Soda
18-05-2005, 17:41
آخه پست هاي قبلي من زياد به هم مربوط نبودن كه بخوام تو يه پست جاشون بدم حالا بگذريم
در مورد on access Scanner
ببين يه ضد ويروس بايد در چند مورد يا ايونت بتونه فايلها رو چك كنه كه يكيشون on Execute و يكيشون هم on access هست كه ضد ويروس nod32 برا فايلهاي عادي on access داره اما براي فايلهاي خاص مثل setup nero كه از اينترنت دانلود ميكني اين قابليت رو نداره البته گمون كنم شما هم ميتوني امتحان كني با روش زير كه ميگم
خوب اول وقتي كه نود32 فعال هست برو داخل پوشه setup nero و ببين چقدر طول ميكشه تا آيكون setup nero از حالت آيكون يه برنامه تحت داس به حالي آيكون اصلي خودش برسه
خوب وقتي اينكارو انجام دادي روي setup nero راست كليك كن و به nod32 بگو كه اين فايلو اسكن كنه خوب حالا وقت بگير ببين چقدر طول ميكشه دقت كن كه ضد ويروس تمام فايلهاي داخل setup nero رو تك تك اسكن ميكنه
فكر كنم ديگه تابلو شد
البته ميتوني به جاي setup nero از هر برنامه اي كه توسط winrar فشرده و اجرايي شده باشه استفاده كني

براي اينكه تفاوتو احساس كني كاسپر اسكاي يا بيت ديفندر رو نصب كن و اونوقت برو داخل پوشه setup nero و ببين چيزي حدود 30 يا 40 ثانيه طول ميكشه تا setup nero آيكون اصلي خودشو بگيره
اميدوارم كه خوب متوجه شده شده باشي

contra
18-05-2005, 17:48
منم با اونایی که میگن BITDEFENDER از همه بهتره موافقم
چون خود من تا به حال چند تا بار دیدم که ویروسهایی رو پیدا کرده که نه kaspersky ونه آنتی ویروس دیگه ای( بجز AVG) نتونسته پیدا کنه
ودر ضمن Kasperssky الان آنتی ویروس پنجمه

nimaoy
18-05-2005, 18:07
من خوب on access Scanner متوجه نشدم ؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

arkadas
18-05-2005, 19:24
سلام
نمي توان با جرات گفت كدام انتي ويروس بهترين است.همشون يك ضعف هايي دارند.به نظر من يه زون الارم نصب كنيم و بي خيال انتي ويروسا بشيم بهتره :)

Soda
18-05-2005, 19:41
واقعا ميل كوچولو نكته جالبي رو اشاره كرد اصلا نميشه به يه ضد ويروس بسنده كرد خود من تا چند مدت پيش بيت ديفندر داشتم اما آنيستال كردم و بعدش نود32 رو نصب كردم 7 تا تروجان پيدا كرد يا شبيه همچين مشكلاتي رو بقيه دوستان هم قبلا گقتند به نظرمن حتما يه فايروال و 2 تا ضد ويروس كه هيچكدومشون اكتيو و ريل تايم نباشن بهترين حالته
البته فايلهاي گرفته شده از اينترنت رو بايد دستي چك كنيم

Mehdi_Best
19-05-2005, 00:21

این چه حرفیه؟
شما میگی که رو آنتی ویروس تعصب نداری و آمار ارقام اشتباه بیت دیفندر رو میدی؟ :twisted:
اون جورب که من یادمه کاسپرسکی کمتر از یک ماه از بیت دیفندر پیش بود که معلوم شد پایدار نیست

سينا جان من خودم بيت دفندر رو براي امتحان نصب كرده بودم در عرض حدود يك ماه حدود 30 - 40 هزار ويروس و تروجان اضافه شد به ديتابيسش!
در ضمن دقيقا تا يكي دو ماه پيش كاسپرسكي بيشتر بود و حدود 1-2 ماه هست كه بيت دفندر بيشتر شده. شما چطور مي گي فقط يك ماه كاسپرسكي بيشتر بوده؟ البته به نظر من تعصب داشتن روي هيچ برنامه اي مخصوصا آنتي ويروس و فايروال خوب نيست. من خودم ورژن جديد nod32 كه چند روزه اومده رو نصب كردم و با دوست خوبمون سودا به اين نتيجه رسيديم كه احتمالا اين نسخه جديدش از كاسپرسكي هم بهتر هست. پس مطمئن باش اگه صد درصد به اين نتيجه برسيم ديگه به اين آنتي ويروس روي مي آوريم! چون من امنيت سيستمم برام مهمه نه اسم آنتي ويروس.

Mehdi_Best
19-05-2005, 00:26
دوستان حتما اینجا رو ببینند :

BitDefender
PC-cillin
AVG Anti-Virus
McAfee VirusScan
F-Secure Anti-Virus
Norton AntiVirus
F-Prot for Windows
eTrust EZ Antivirus
ESET Nod32
Panda Anti-Virus
AVAST! Pro

متاسفانه کاسپراسکای توش نیست !

نويد جان سلام. سايتي كه تو 11 تاي اول كاسپرسكي رو نياره و nod32 رو در رده نهم قرار بده و آنتي ويروس ضعيفي (البته نسبت به آنتي ويروسهاي قوي) چون avg رو در رده سوم قرار بده معلومه چه سايت معتبريه!!!!!!
اين رده بندي رو چند ماه پيش ديده بودم. البته يادمه كه دوست خوبمون مهران از سوئد هم به اين نكته اشاره كرده بود كه ملاكي كه اين سايت براي رده بندي بهترين ها در نظر مي گيره يه سري ملاك هاي خاص خود اين سايت هست كه اصلا براي انتخاب بهترين آنتي ويروس نمي شه بهشون اعتماد كرد.

Cracki
19-05-2005, 06:14
تازه ترین تست انجام شده بر روی آنتـــــــــــی ویروسها در تاریخ 15 آپریل 2005 یعنی 1 ماه پیش

مهران جان از سایت virus.gr جواب تست سال 2004 رو زحمت کشیده بودند و گذاشته بودند و من امروز که یک سری به سایت زدم دیدم که تست جدیدی انجام شده و گفتم که من هم اینو اینجا قرار بدم که البته این تست توسط 91.000 نوع ویروس و تروجان بر روی آنتی ویروسها آزمایش شده که من در پاییک متن انگلیسی رو هم قرار میدم.

April 2005 (NEW!!!)
*
The test was made on 02-16 April 2005, using Windows XP Professional SP1 on a P4 2600 Mhz, 512MB DDRAM.
*
All programs tested had the latest versions, upgrades and updates and they were tested using their full scanning capabilities e.g. heuristics, full scan etc.
*
The 91202 virus samples were chosen using VS2000 according to Kaspersky, F-Prot, RAV, Nod32, Dr.Web, Sweep, BitDefender and McAfee antivirus programs. Each virus sample was unique by virus name, meaning that AT LEAST 1 antivirus program detected it as a new virus.
*
ALL virus samples were unpacked and the only samples that were kept were the ones that were packed using external-dos-packers (that means not winzip, winrar, winace etc).
*
The virus samples had the correct file extension using a special program (Renexts) and were unique, according to checksum32 filesize.
*
Most "fake" virus samples were removed, as well as "garbage" files.
*
The program PER was not tested because there was no english demo version available.
*
The programs Extendia AVK , BOClean , VET , Titan , RisingAV and Freedom were not tested because there was no demo version available.
* The program InVircible did not include a "typical" scanner-function and could not be tested.
*
The program V-Catch checks only mail accounts and could not be tested.

The following file types were used.

BAT, ΒΙΝ, CLA, CLASS, CLS, COM, CSC, DAT, DOC, ELF, EML, EXE, HLP, HQX, HTA, HTM, IMG, INF, INI, JS, MAC, MDB, MSG, OLE, PHP, PIF, PL, PPT, PRC, REG, SCR, SH, SHS, SMM, STI, TD0, TPU, VBA, VBS, WBT, XLS, XMI, XML.

The virus samples were divided into these categories, according to the type of the virus :

*
File = BeOS, FreeBSD, Linux, Palm, OS2, Unix, BinaryImage, BAS viruses, MenuetOS viruses.
*
MS-DOS = MS-DOS and HLL*. viruses.
*
Windows = Win.*.* viruses.
*
Macro = Macro and Formula viruses.
*
Malware = Adware, DoS, Constructors, Exploit, Flooders, Nukers, Sniffers, Spoofers, Virus Construction Tools, Virus Tools, Droppers, PolyEngines.
*
Script = BAT, Corel, HTML, Java, Scripts, VBS, WBS, Worms, PHP, Perl viruses.
*
Trojans-Backdoors = Trojan and Backdoor viruses

جـــــــــــــواب و نتیجه تست بالا رو در پایین میتونید مشاهده کنید

بازم دمش گرم Kaspersky
8)

برای دیدن ادامه لیست بالا به این سایت زیر میتونید برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramtin329
19-05-2005, 06:26
مهدی جان در این سایت بالا که کرکی گفته nod32 خیلی پایین تر از بقیه است ! بالاخره نفهمیدیم ارزیابی کدوم سایت معتبره؟!!

Mehdi_Best
19-05-2005, 10:16
سلام رامتين جان. همونطور كه سودا جان هم گفتند سايت virusbtn بهترين مرجع براي انتخاب آنتي ويروس هست. چون بسيار معتبر هست و تاييد يك آنتي ويروس از طرف اين شركت يعني موفقيت هاي بعدي آن آنتي ويروس.
در تست اين سايت هم كافيه يه نگاه به اين چند مورد بكنيد. قابل توجه طرفداران بيت دفندر و دكتر وب و f-port

Nod32 31 passes / 3 fails

F-Port 13 passes / 8 fails

AVG 8 passes / 20 fails

KasperSky 26 passes / 13 fails

BitDefender 7 passes / 6 fails

nimaoy
19-05-2005, 10:28
با توجه به مطالب گفته شده به نظر من NOD32 ورژن 2.5 بهتر است....حتما سعی کنید امتحان کنید بعد قضاوت کنید

Soda
19-05-2005, 10:37
واقعا ضد ويروس Nod32 Admin 2.5 حرف نداره
هر كي هم با كركش مشكل داره من در خدمتم

Sinagood
19-05-2005, 10:54
آمار های بیت دیفندر خیلی بد در اومده

چون که

نصفشون رو شرکت نکرده :evil:
اون قدیمیها هم گند زده
باز جدیداش بهتره اما اونها رو هم باهاشون مشکل داره

(تو این آمار ها باید فقط آخرین VB رو دید. چه فایده داره که بدونم قبلا چجوری بوده

من الآن یه مقدار راضی هستم که از بیت دیفندر جدا شم. دلیل دیگری و قانع کننده ای هست؟

Mehdi_Best
19-05-2005, 11:34
سينا جان حالا كه از بيت دفندر دست كشيدي بهتره كه عكسش رو هم از تو امضات برداري!!!!!
در مورد بيت دفندر و اينكه خيلي راحت از رم مي شه خارجش كرد بايد بگم كه به قول سودا : آنتي ويروسي كه تو رو با ويروس تنها بزاره يه خيانتكار بيش نيست!!!! :wink: :wink:

Mehdi_Best
19-05-2005, 11:36
به نظر من هم در حال حاضر nod32 بهترين آنتي ويروسه!

Sinagood
19-05-2005, 11:52
راستی اون سایت قبلیه نتایجش خیلی عجیبه

4. eScan Virus Control version 2.6.518.8 - 96.75%
:shock: :shock: :shock:

5. Norton Corporate version 9.0.3.1000 - 91.64%

6. Norton Professional version 2005 - 91.57%
چرا ایندو تا فرق دارن؟
8. Virus Chaser version 5.0 - 88.31% :shock: :shock:
10. CyberScrub version 1.0 - 87.87% :shock: :shock:

11. Panda Platinum 2005 version 9.01.02 - 87.75%
16. Panda Titanium version 4.01.02 - 86.27%
این دو تا چی؟

یعنی پی سی سیلین و نود 32 اینقدر پایینن؟
18. Nod32 version 2.12.4 - 85.66%
17. PC-Cillin 2005 version 12.1.1034 - 85.98%

خیلی ببخشید اما مدرک دارم که نتایج این سایت اشتباهه
چون دیتابیس بیت دیفندر 165000 تا هست و اینها 91202 تا ویروس رو تست کردن و با این نتیجه یعنی بیت دیفندر 80257 ویروس رو شناخته و بالای 10000 تا رو در بین تست 90000 تایی نشناخته یعنی حداقل 175000 و اگر هم بدون حد اقل بگیم و حدود و احتمالات رو بگیم که در قیاس 165000 و 92000 به دست بیاد باید بالای 182000 تا ویروس و تروجان باشه :shock: تا ویروس و تروجان موجوده که دور از عقل به نظر میرسه

آدم تو همون 150000 هاشم شک میکنه و میگه که حتما یه مشت کرم و تروجان و ویروس رو تو دیتابیس کردن و ممکنه از یه برنامه دو تا ویروس گرفته باشن که تازه این دیتابیس رو جمع کردن

Sinagood
19-05-2005, 12:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینین

NOD32, Kaspersky, Bitdefender, F-Secure, AVG, Antivir, Norman, Norton جداقا در 4 تا از 5 تست آخر مشارکت داشتند و همگی تستهاشونو 100 درصد گرفته اند

masoud_35_teh
19-05-2005, 12:33
من هم از كاسپراسكي وهم از avg استفاده كردم و 5 تا سيستم رو دارم و1سال است كه از avg استفاده ميكنم هيچ مشكلي ندارم در صورتي كه قبلا سيستمهام همش مشكل داشتند .به نظر من avg اگه بهتر تباشه بدتر هم نيست از كاسپر اسكي :lol:

nimaoy
19-05-2005, 13:01
soda جان من هم از NOD32 ورژن 2.5 استفاده می کنم...می خواستم سوال کنم فرق ورژن 2.5 استاندارد با 2.5 admin چی است؟
ممنون.

Mehdi_Best
19-05-2005, 14:56
من هم از كاسپراسكي وهم از avg استفاده كردم و 5 تا سيستم رو دارم و1سال است كه از avg استفاده ميكنم هيچ مشكلي ندارم در صورتي كه قبلا سيستمهام همش مشكل داشتند .به نظر من avg اگه بهتر تباشه بدتر هم نيست از كاسپر اسكي :lol:

مسعود جان سلام
در نتايجي كه در چند پست قبل گذاشتم اگه دقت كني مي بيني كه avg در تست مذكور 8 passes داشته و 20 fails !!!! اين نشون دهنده چيزي نيست جز ضعف مفرط avg!!!

nimaoy
21-05-2005, 08:34
دوستان در خصوص NOD32 ورژن 2.5 هر کسی نظری دلرد مطرح کند.

Mehdi_Best
21-05-2005, 12:35
من خودم تا همين چند روز پيش كاسپرسكي پرو رو نصب كرده بودم و استفاده مي كردم. خيلي هم ازش راضي بودم. اما الان با آمدن ورژن جديد nod32 و با بررسي هايي كه كرديم به اين نتيجه رسيديم كه فعلا بهترين آنتي ويروس همين Nod32 هست.
از نظر اشغال رم و حافظه هم واقعا بي نظيره . يعني اصلا فكر مي كني هيچي نصب نكردي. اينو بدون اغراق گفتم. كوچكترين تاثيري در سرعت سيستم نداره. و مزيت هاي فراوان ديگه اي كه باعث مي شه فعلا بهترين باشه. اين كه مي گم فعلا بهترين به خاطر اينكه ممكنه يك آنتي ويروس يك نسخه جديد ارائه بده كه از اين هم بهتر باشه. اما فعلا بهترين nod32 هست.
خودتون نصب كنيد به حرف من مي رسيد.

Masoud.ebi
27-05-2005, 08:51
آقا مهدی NOD32 رو دانلود کردم و کارش خیلی عالیه ولی یک مشکلی که وجود داره اینه که سریال و پسوردی که با اون آپدیت میشه تا 31/5/2005 اعتبار داره لطفا اگه یوزر و پسورد جدیدتری داری در همین تاپیک بگذار با تشکر

Mehdi_Best
28-05-2005, 10:01
مسعود جان منظورت همون يوزنيم beta25 هست؟

Cracki
28-05-2005, 21:25
من برای آزمایش هم که شده NOD 32 Admin رو نصب کردم و میشه گفت آنتی ویروس خوبیه ولی با آزمایشاتی که روش انجام دادم به پای Kaspersky نرسید و نمونه ش هم این فایل پایینه که قرار دادم .

Tool.Win32.Reboot اسم تروجانی است که در داخل این فایل EXE جاسازی شده و من هم آن را Zip کردم .

اولا که NOD 32 تشخیص نمیده که این تروجانه و اگر هم بتونه داخل فایلهای زیپ و فشرده رو تشخیص بده قادر به پاک کردن اون فایل و تروجان از داخل فایل فشرده شده نمیباشد.
یعنی اینکه باید فایل فشرده شده رو اعم از زیپ و رار و غیره رو باز کنی و بعدا NOD 32 بتونه جلوی اون رو بگیره و این در حالیه که بسیاری از تروجانها فقط با باز کردن فایلهای زیپ و یا رار و غیره اجرا شده و اولین کاری که انجام میدن از کار انداختن آنتی ویروس و یا فایروال میباشد.

البته این تروجانی که در بالا قرار دادم فقط برای نمونه گذاشتم وگرنه هر کسی میداند که حتی NOD 32 ممکن است که چیزهایی رو شناسایی کنه که کاسپرسکای و یا بقیه نتونن اون رو تشخیص بدن.

بهر حال از ما گفتن بود.
...................................

باز هم کاسپرسکای را نصب کردم :mrgreen:

Sinagood
29-05-2005, 09:38
هيچ گاه با يه ويروس نميشه آنتي ويروس رو محك زد

مهدي جان هم گفت كامپيوترش دو تا ويوس گرفته بود و كاسپركسي در خواب به سر ميبرده

Mehdi_Best
29-05-2005, 10:00
تازه سينا جان اون 2 تا كه من گفتم ويروس بود اما اين كه كركي گفته تروجانه!!!! خيلي فرق داره!!!! تروجان كه چند تا ديگه هم پيدا كرد كه كاسپرسكي و آنتي ويروس هاي قبليم در خواب به سر مي بردند!!! اما اينكه 2 تا ويروس پيدا كرد خيلي برام عجيب بود!!!

Gilopa
30-05-2005, 04:38
دوستان جالبه بدونيد سايت فارسي bitdefender هم راه افتاد.

موضوع چيه بعد از kaspearsky و nod32 اين سومين آنتي ويروس هست كه سايتش داره راه ميفته.البته site bitdefender در حال راه اندازيه.

اينم آدرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
30-05-2005, 04:52
اين سايت ها يا شركت ها تحت شركت اصلي كار و فعاليت مي كنند ؟ يا نه سر خود برنامه رو فارسي و بعد خدا تومن مي فروشن بدون اين كه چيزي به شركت اصلي سازنده بدن؟
به نام اورجينال :wink: :?:

Cracki
30-05-2005, 07:00
دوستان نظرتون راجبه این تست پایین چیه که در ماه فوریه 2005 انجام شده...

در این آزمایش که در پایین میتونید عکسهاش رو ببینید حدود 13 آنتی ویروس رو در یک نبرد سخت در مقابل هم قرار دادند که اسم آنتی ویروسهایی که در این جنگ شرکت داشتند از این قرار است.

Avast! Professional Edition 4.5
AVG Professional 7.0
BitDefender Professional Plus 8.0
Dr.Web for Windows 95-XP 4.32b
NOD32 2.12.3
F-Prot for Windows 3.16a
RAV Reliable Anti-Virus 8.6
H+B EDV AntiVir Professional 6.29
Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0
McAfee VirusScan 9.0
Sophos Anti-Virus 3.90
Symantec Norton Anti-Virus 2005
Trend Micro Internet Security 2005

گروه های بزرگی از دو شرکت ایتالیایی به اسم Kompetenzzentrum و آلمانی به اسم Computernotdienst. در این تست همکاری داشتند که شما میتوانید برای دانستن بیشتر در مورد این تیم و افراد متخصصی که این تست رو انجام دادند به این سایت پایین مراجعه کنید.

کلا 386 هزار و 104 عدد Trojans. Backdoors. Worms. Script viruses. Macro viruses. Windows viruses. DOS viruses. other malware در این آزمایش بر علیه آنتی ویروسها آزمایش شده که تعداد آنها به این صورت میباشد...

DOS viruses 233.929

Windows viruses 17.411

Macro viruses 32.649

Script viruses 7.956

Worms 18.153

Backdoors 39.467

Trojans 29.618

other malware 5.085

OtherOS malware 1.836

TOTAL 386.104

(*) = not present (0-5%), low (6-40%), mediocre (41-70%), high (71-95%), excellent (96-100%)

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این سایت زیر مراجعه کنید

فعلا تا بعد... :wink:

Mehdi_Best
30-05-2005, 07:13
مافيا جان نمايندگي كاسپرسكي و nod32 در تهران كه من باهاشون تماس داشتم فقط نمايندگي هستند و خود آنتي ويروس و محصولات ديگه رو مي فروشند و خدمات پس از فروش ارائه مي دهند. اما تغييري در برنامه و قيمتها ندارند.

Mehdi_Best
30-05-2005, 07:17
cracki جان سايت جهاني تخصصي در مورد آنتي ويروس كه بهترين مرجع براي اين مورد هست سايت virusbtn هست كه براي هر آنتي ويروس افتخاري بزرگه كه يك نشان از اين سايت بگيره. در اين سايت هم Nod32 بهترين آمار رو داره.

Venus
30-05-2005, 16:42
با سلام :
من هردو ويروس ياب رو استفاده کردم. کاسپرسکي و نود

1. نود سرعت سيستم رو خيلي کم پايين مي ياره مي شه گفت نامحسوسه ولي کاسپرسکي خيلي
2. نود سيستمهاي تحت شبکه رو ويرس يابي مي کنه اما کاسپرسکي نه ( اين برا من مهم و لازم بود)
3.. نود ویروس یابیش قویتره . بيشتر تروجانها به کرکها مي چسبند ولی کاسپرسکي نمي شناسه
اگه به مورد مفید دیگه ای هم برخوردم میگم. فکر می کنم نود بهتره . فعلا 2 روزه نصبه ببینم چی پیش می یاد. ممنون از توجه شما

Mehdi_Best
30-05-2005, 17:31
همين الان يه چيز جديد از nod32 ديدم كه گفتم اينجا بگم بد نيست.
من براي تست برنامه spykiller كه يك آنتي اسپاي وير هست خواستم به سايتش برم كه دانلودش كنم. مي دونيد nod32 چه پيغامي داد؟ پيغام داد كه در اين سايت تروجان هست. جالب اينجاست كه سايتي كه خودش آنتي اسپاي وير مي سازه داخل صفحات خودش تروجان هست و اگه كسي داخلش بره تروجان رو به سيستم خودش راه داده. پس حواستون باشه به اين آدرس نريد:

Soda
30-05-2005, 19:15
آقاي كركي بايد يه نكته ديگه هم بدوني
متاسفانه اين يه موردو خيلي بد اشتباه اومدي
عمرا تروجان بتونه نود رو غير فعال كنه ميتوني امتحان كني
تروجان رو فعال كن
البته قبلش نود رو غير فعال كن سپس دوباره نود رو فعال كن
حالا ببين چه ميكنه نود
برو باهاش حال كن
تازه ميشه بيشتر در مورد تروجانهايي صحبت كني كه هنوز اجرا نشده و فقط با باز شدن از داخل فايل فشرده اجرا ميشن
اينو ديگه جديدا ميشنويم

Ali_k
31-05-2005, 03:07
من طرفدار آنتي ويروس خاصي نيستم ولي آنتي ويروس دكتر وب تنها آنتي ويروسي بود كه من وقتي به سايت ---------------- رفتم و ميخواستم يه كرك دانلود كنم تروجاني كه از روي سايت ميخواست بياد را شناخت و جلوش را گرفت ولي كاسپر اين جوري نيست يعني بعد بايد بياي و سيستمو اسكن كني!

abbas13677_2005
31-05-2005, 08:13
بد نبود

Mehdi_Best
31-05-2005, 08:26
علي جان nod32 هم دقيقا همين كار رو انجام مي ده. يعني قبل از اينكه دانلود انجام بشه اخطار مي ده.

hyriand
01-06-2005, 02:00
ادامه مطلب در قسمت
« معرفي و بحث آنتي ويروسها »
اين تاپيك قفل ميشه