PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا مشکل با هارد

KILLER_PANT
27-01-2013, 17:54
سلام
من دو تامشکل دارم
1)وقتی کیس رو عمودی میزارم(مثل همه ) سیستم بالا نمیاد دلیلش هم اینه که هارد رو نمیشناسه (از بوت سیستم چگ گردم)
2) وقتی هارد دوم رو وصل میکنم (جفتش ساتا) و فایلی رو کپی میکنم داخلش، error زیر میاد

windows was unable to save all the data for the L:$Mft
the data has been lost.this error may be caused by a failure of your computer hardware or network connection.
please try to save this file eslewhere

این مشکل رو دو ساله دارم و راه حلش هم این بوده که هارد دوم رو در آوردم!
یکی کمکم کنه

EXTREME
27-01-2013, 21:04
سلام
من دو تامشکل دارم
1)وقتی کیس رو عمودی میزارم(مثل همه ) سیستم بالا نمیاد دلیلش هم اینه که هارد رو نمیشناسه (از بوت سیستم چگ گردم)
2) وقتی هارد دوم رو وصل میکنم (جفتش ساتا) و فایلی رو کپی میکنم داخلش، error زیر میاد

این مشکل رو دو ساله دارم و راه حلش هم این بوده که هارد دوم رو در آوردم!
یکی کمکم کنه

هارد اول رو میزارین دیتکت نمیشه در بایوس ؟

.AraMesh.
27-01-2013, 21:16
هارد اول رو میزارین دیتکت نمیشه در بایوس ؟
بله. خودشونم گفتند توی بوت سیستم چک کردند نمیشناسه . یعنی تداخله؟ منم برام اتفاق افتاده جای کابل ساتا باید فرد، فرد باشه؟ یا زوج ، زوج؟ تکلیف 0 چی میشه؟

KILLER_PANT
29-01-2013, 02:33
هر یک از دو هارد دو وقتی جدا میزنم توی بایوس شناخته میشه
وقتی با هم میزنم شناخته میشه..مشکل نداره
حتی ویندوز بالا هم میاد
ولی چهار تا فیلم یا فایل یا هرچی به هارد دوم منتقل میکنم ..هارد ارور بالا رو که گفتم میده و قطع میشه..همه فایلا هم که داشت منتقل میشد پاک میشه!!(کلی فایلم پرید اینجوری)

EXTREME
29-01-2013, 10:02
هر یک از دو هارد دو وقتی جدا میزنم توی بایوس شناخته میشه
وقتی با هم میزنم شناخته میشه..مشکل نداره
حتی ویندوز بالا هم میاد
ولی چهار تا فیلم یا فایل یا هرچی به هارد دوم منتقل میکنم ..هارد ارور بالا رو که گفتم میده و قطع میشه..همه فایلا هم که داشت منتقل میشد پاک میشه!!(کلی فایلم پرید اینجوری)

از هارد دوم از تب health نرم افزار hd tune عکس بدین

.AraMesh.
29-01-2013, 13:32
سلام" آقا جواب پست 3 جای کابل؟

EXTREME
29-01-2013, 14:40
سلام" آقا جواب پست 3 جای کابل؟

ایشون در پست قبلی گفتند با هم میزنند هم تو بایوس دیتکت میشه

مشکل ایشون یا از هارد دوم است که باید وضعیت سلامت هارد دوم دیده بشه یا اینکه پاور داره مشکل ایجاد میکنه

.AraMesh.
29-01-2013, 15:18
آهان درسته" خب درمورد جای کابل ساتا روی بورد بگید ک سوال کرده بودم: 0 و 1 و... ترتیبشون رو چه حسابیه؟
بعدشم این عکس وضعیت هاردمه خیلـــــــــی هم قدیمی :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KILLER_PANT
26-03-2013, 01:50
سلام
من از اون زمان بارها هارد دوم رو وصل کردم..چند حالت رخ داده
1) صفحه اول لودینگ ویندوز xp با تاخیر 2 دقیقه ای میاد بالا و دو حالت داره
الف)هارد دوم رو نمیشناسه (که با تغییراتی که در بایوس دادم کاری کردم که بشناسه..(روی هارد یه گزینه ای بود فکر کنم Long همچین چیزی که زدم و بعدا شناخت)
ب) هارد دوم رو شناخت ولی به محض اینکه بخوام فایلی کپی کنم یا تست health بگیرم یهو error گفته شده در پست اول میاد و هارد جدا میشه
راستی هاردم رو بار اخر به زور فرمت کردم و خالیه
دو بار اقدام به نصب ویندوز کردم که در نصفه گیر کرد..
هارد دوم خراب شده؟بدسکتور رو میتونم خودم رفع کنم؟

.AraMesh.
26-03-2013, 17:20
سلام" میگم چرا کلا بیخیال این هارد دومی نمیشید؟ باور کنید اعصابو روان آدم بیشتر از اینا ارزش داره. این همه اذیت کرده بندازیدش دور دیگه!! یا بدید ب تعمیرات سخت افزار ک اونم چون ابزاراشون خاصه ، هزینه داره

KILLER_PANT
28-03-2013, 01:07
حیفه اخه
من یه سال نشد خریدم
500 گیگه دلم نمیاد :دی