PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارشناسی ارشد باغبانی دانشگاه آزاد

XFACTOR
27-01-2013, 17:11
4سلام دوستان عزیز و جویای علم

من میخوام برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته مهندسی کشاورزی - باغبانی خودم رو آماده کنم و ادامه تخصیل بدم. برای آماده کردن خودم هم واسه آزمون می خوام آزمون آزمایشی موسسات شرکت کنم چون خیلی وقته تو جو کنکور و ساعات طولانیش نبودم
حالا سوالام اینه کدوم موسسه آزموناش معتبره برای این رشته ؟ جامعه آماری کدوم بهتره؟
تا جایی که می دونم برای باغبانی مدرسان شریف و ماهان آزمون و پک دارن.. کسی موسسه ای رو میشناسه آزمونای تخصصی این رشته رو داشته باشه؟
کدومش رو اسم بنویسم بهتره ؟ کیفیت علمی و اجرایی کدوم بهتره؟ مدرسان شریف پرسیدم آزمون + پک رو 370 تومان بود ماهان پکش 85 ! مثل اینکه آزمون رو بدون پک اسم نمینویسن درسته؟ یعنی مجبوم پول پکم بدم؟

به نظر شما دوستان بشینم منابع جامع واسه هر درس رو جدا کنم برای خوندن یا پک این موسسات رو ؟ اصلا این پکا مفید هست یا سر شلوغیه ؟ بار علمی داره؟

منم گیر کردم زمان داره میره و منم هیچ کاری نکردم هنوز لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟

به نظرتون کدوم گرایش بازار کار بهتری داره؟ گیاهان دارویی ؟ زینتی ؟ ادویه ای و نوشابه ای؟
_________

چند تا سوال دیگم دارم که بعد گرفتن جواب سوالای بالا میپرسم!

سپاس

farshidshd
27-01-2013, 19:21
✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])